2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Yazdıkların pek bi tanıdık geldi nedense😅Camış yeni uyandı ses yok daha uyandığınıda hikayeme bakmış ordan biliyorum 🤨
Harikayız ya 🙂

Ben de hep son görülmesine bakardım uyandı mı diye 😅

Umarım seni üzdüğünü anlar da gelip güzel güzel konuşur senle

Bu erkekler eşlerini hiç hak etmedikleri şekilde üzünce çok sinirleniyorum
Benimki de dahil hepsini boğasım geliyor 😬

Ben hep allah sorsun benim hakkımı senden derim, mutlaka da başına bir iş gelir 😀

Geçmiş olsun canım bi doktora görün istersen :/
Soruna gelecek olursak dışardan belli olmaz ve sende açılma olduğunu anlayamazsın canım.
Sadece el muyenesiyle anlaşılır.
Canm teşekkür ederim .Ben gercekten bilmiyordum.O acilmayi dis kisimda zannediyordum. Demekki iceride biryerde acilmasi gerekiyor.🤔😎

atanamayanogretmen atanamayanogretmen Canm yarın doğuma gidecektin heralde.Rabbim kolaylıklar versin. Lütfen bebeğe odaklan , o tatlı canını skma. Sen gergin olursan kaslarında gerilir işler zorlaşır. Akışına bırak.

A April wind canm eşinle biraz gerildiniz galiba. Umarım problemin üstesinden gelmissinizdir. erkek milleti biliyorsun,inan tek sende değil. Adamlar bizden cok cok farkli.

@havadansudan .Kiz senin adam da iyiymis valla. Bak gidiyor ama geri geliyor. Sen bu işin sırrını bizede anlat. Neler yapiyon da adam peşinden ayrilmiyor :KK53::KK53::rolleyes:

Evet kuzum yarın doğum var ve ben çok korkuyorum 😔
İnşallah yarın size rahatlamış şekilde güzel haberler veririm

A April wind çok üzüldüm canım, Allah sabır ve güç versin ailesine 😞 Lütfen kendini kötü hissetme, içinden nasıl geliyorsa öyle yaz paylaş bizlerle, seni çok seviyoruz 🙏🏻😘

@ozge3335 canım ben daha önce de yazdım galiba çok memnun olduğum için sık sık yazacağım gibi duruyor :) Göğüs ucun için Lansinoh kremi mutlaka öneririm. Ben ciddi anlamsa fayda görüyorum. Bunun dışında ben sezeryan oldum ama ikinci gün hastanede ayaktaydım, eve çıktığımdan beride hala ayaktayım temizliğimi vs yapıyorum ama bu biraz dikişe, dr.un eline hatta bence kişinin bünyesine göre bile değişiyor bana kalırsa... Sıkma canını geride kalacak...🙏🏻

Canım sen kremi doğumdan sonra mı kullanmaya başladın
Ben önce almayacaktım ama şimdi almaya karar verdim, yarın da doğumum var
Yine de faydası olur mu

Ben de hep son görülmesine bakardım uyandı mı diye 😅

Umarım seni üzdüğünü anlar da gelip güzel güzel konuşur senle

Bu erkekler eşlerini hiç hak etmedikleri şekilde üzünce çok sinirleniyorum
Benimki de dahil hepsini boğasım geliyor 😬

Ben hep allah sorsun benim hakkımı senden derim, mutlaka da başına bir iş gelir 😀
İnşallah canım ya zaten 3te işe gidecek bakalım küs küs mü gitcek meraktayım.
Boğalım bunları biz 🙄😑
Canm teşekkür ederim .Ben gercekten bilmiyordum.O acilmayi dis kisimda zannediyordum. Demekki iceride biryerde acilmasi gerekiyor.🤔😎
Bende öyle zannediyordum ama sanırım rahim ağzı açılıp genişliyor içerden kuzum.
Bende çok değil yeni öğrendim ☺️

Canm tebrik ederim Allah anali babali büyütsün. Son ana kadar normal bekliyordun ama işler değişti.Bu doğum işleri tam bir muamma.Insallah bizde en iyi şekilde atlatırız.
LoveAndMarriage LoveAndMarriage Canim bizde durumlar ayni beklemedeyiz. Henüz hic birsey yok . Kızın yeri rahat heralde ama artik ben hic rahat değilim. bugün tam 39 . haftamız.
Sen ne zaman çıkıyorsun canim ?
Açılman falan yok mu kuzum ? Ya da bebek kanalda mı ?
Bugün çıkıyoruz inşallah
Canımmm önemli olan ikinizin de sağlıklı olması. Gözünüz aydın olsun 😍 rabbim sağlıklı ömürler versin..

LoveAndMarriage LoveAndMarriage canım aynı durumu ben de yaşadım. Yemek yemedim uyumadım sütüm gelmedi bir süre hiç. Şimdi şimdi geliyor ama hala yetmiyor tek başına.. sağlık olsun. Mama hangisini veriyorsunuz cnm?
Bende de uyku yok canım. Hipp combiotic başladılar hastanede bizde ona devam edicez kuzum. Bende onu araştırdım alacaktım çocuk doktoru da onu önerdi.
Sağlık olsun tabi. İnşallah artar sütlerimiz bol bol emer bebişler 🙏
Canim sen eve cikmadin mi hala
Çıkmadım canım öğleden sonra çıkıyoruz inşallah
Aslında o da bal gibi farkında senin neye üzülüp surat astığının ama işine gelmediği için hedef şaşırtmaya çalışıyor
Ne oluyor bu erkeklere anlamıyorum gerçekten

Üzülme canım lütfen kendine dikkat et 😔

Hepsi ne halt yediğinin farkındalar ama abuk sabuk davranıp suç bastırmaya çalışıyorlar 😤

Kuzum bende bir değişiklik yok
40+6 oldum bugün
Gelmedi benim kız
Yarım sabah yatışım yapılacak işte
Suni sancı ile deneyecekler
Bakalım nasıl olacak çok korkuyorum 😔
Korkma kuzum hayırlısıyla alırsın inşallah kucağına. Daha fazla da bekletemezler artık 41 oluyorsun canım :KK43: suni sancıyı sen mi istedin ? Yani sezeryan düşünmedin mi :)
Canim kuru Erik varmi bana hemsire meyve suyunu vermisti, birileri kaynatsa icsen lavaboya cikarsin
Annem buzluğa erik kompostosu atmış kuzum onu kaynatıcaz gidince :) o bitince de kuru erik alırız sağol 🙏

Ya bu erkeklere ne oluyor.yazdiklarinizi okuyorum ayni benimki boyle yapiyor diyorum.kizlar bosuna kendinizi yıpratmayın onların beyni cok farkli calisiyor bizden.uzak durun umursamadiginizi belli edin onlar pesinizde donerler.
Biz tartistigumizda bu odaya gidiyor tabi ben pesinden gitmiyorum bes dakika sonra geri geliyor niye peşimden gelmedin diyor😂😂😂😂😂

Valla ben adamla bir ay konuşmasam oralı olmaz 😬
Çocuktan sonra nasıl olur bilmiyorum ama biz çoookk ev arkadaşı gibi yaşadık küs olup da.

Herkes kendi yemeğini yaptı yedi, evi pislik götürdü, çamaşırlarımızı ayrı attık yıkadık vs

Açılman falan yok mu kuzum ? Ya da bebek kanalda mı ?
Bugün çıkıyoruz inşallah

Bende de uyku yok canım. Hipp combiotic başladılar hastanede bizde ona devam edicez kuzum. Bende onu araştırdım alacaktım çocuk doktoru da onu önerdi.
Sağlık olsun tabi. İnşallah artar sütlerimiz bol bol emer bebişler 🙏

Çıkmadım canım öğleden sonra çıkıyoruz inşallah

Korkma kuzum hayırlısıyla alırsın inşallah kucağına. Daha fazla da bekletemezler artık 41 oluyorsun canım :KK43: suni sancıyı sen mi istedin ? Yani sezeryan düşünmedin mi :)

Annem buzluğa erik kompostosu atmış kuzum onu kaynatıcaz gidince :) o bitince de kuru erik alırız sağol 🙏

Devlet hastanesi olunca sezeryan en son tercih oluyor canım😬

Doktor Zaten bana hiç sormadı ki ne istiyorsun diye 🙈
Açılmam var mı yok mu ondan da haberim yok
Her şey belirsiz olduğu için de çok korkuyorum 😔

Valla ben adamla bir ay konuşmasam oralı olmaz 😬
Çocuktan sonra nasıl olur bilmiyorum ama biz çoookk ev arkadaşı gibi yaşadık küs olup da.

Herkes kendi yemeğini yaptı yedi, evi pislik götürdü, çamaşırlarımızı ayrı attık yıkadık vs
aa o zaman siz ikiniz birden inatcisiniz :) Allah iyiliginizi versin nasil dayaniyorsunuz . camasir olayina da koptum😄
burclariniz ne

Devlet hastanesi olunca sezeryan en son tercih oluyor canım😬

Doktor Zaten bana hiç sormadı ki ne istiyorsun diye 🙈
Açılmam var mı yok mu ondan da haberim yok
Her şey belirsiz olduğu için de çok korkuyorum 😔
canm birsey sorcam.Benim kizin hareketleri bu hafta cok azaldı. Seninkinde durumlar nasil?

Açılmadan kasıt,rahim ağzının açılması, 2 parmakla vajinadan bakılıyo,rahim ağzına ulaşana dek parmaklarını içeri itiyo rahim ağzına ulaştığında parmaklarıyla ölçüyo kontrol ediyo, senin bunu öğrenmen iyi olmuş yoksa atanamayanogretmen atanamayanogretmen gibi ebeyi tekmelerdin napıyon sen diye :confused::-)doğumda,

canm birsey sorcam.Benim kizin hareketleri bu hafta cok azaldı. Seninkinde durumlar nasil?

Bazen çok hareketli oluyor bazen hiç hissetmiyormuşum gibi geliyor canım
Geçen hafta doktora sormuştum, 80 dk uyuyabilirler demişti
Bir de hareket dediğimiz şey seğirme falan değil belirgin hissetmeni isteriz demişti

Hissetmediğini düşündüğün zaman tatlı bir şeyler ye soluna yat elini karnına koy takip et dedi

aa o zaman siz ikiniz birden inatcisiniz :) Allah iyiliginizi versin nasil dayaniyorsunuz . camasir olayina da koptum😄
burclariniz ne

Aslında ben çok inatçı değildim ama bu adam beni böyle yaptı 😬
Eşim tam uyuz bir oğlak 👊🏻
Ben de Harika dahi bir kovayım 😅

Aslında ben çok inatçı değildim ama bu adam beni böyle yaptı 😬
Eşim tam uyuz bir oğlak 👊🏻
Ben de Harika dahi bir kovayım 😅
Burada ki oglaklar üstüne alınmasın ama hayatimda iki oğlak var ikisi de bize dünyayı dar ediyor😂😂😂😂😂😂😂😂
annem ve erkek kardeşim . Ikiside inatci dedigim dedik. Senin ki de onlar gibi heralde. bende hic inatlasmaya gelemem hemen pes ederim hemen. Dayanma gücüm sıfır

Kızlar doğumdan sonra hemen süt gelmediğinde bebeğe mama takviyesi yapıyorlar ya hastane kendisi mi tedarik ediyor sizden mi istiyorlar 🤔
Ne olur ne olmaz diye alıp yanımızda götürsek mi acaba

Canım sen kremi doğumdan sonra mı kullanmaya başladın
Ben önce almayacaktım ama şimdi almaya karar verdim, yarın da doğumum var
Yine de faydası olur mu
Ben öncesinde almıştım ama emzirmeye başladığımda kullanmaya başladım canım. Öncesinde ya da sonrasında farketmedi etki anlamında bende...İnşallah iyi gelir sana da...
Arkadaşlar benim kuzum 21 günlük bugün sarılık değerimiz en çok 14.8 gördü kuvöze falan alınmadık sarılık için, ama yüzümüz hala tam asıl rengine dönmedi eskisi kadar sarı değil,ama beyazda değil yüzü, bebişleri sarılık olan arkadaşlar sizde durum nedir
Canım muhtemelen riski kalmamıştır artık, güneş ışığında cam kenarında ayakları kolları çıplak yatırmak işe yarıyor, yavaş yavaş dönecektir rengi merak etme 🙏🏻

Başlama cnm iyice araştır.
Bana gerekli olduğu için hem iğne hem coraspin kullandırdılar bebeğe herhangi bi zararı olmaz, vücudumun ihtiyacı var. Birde coraspin i gece içtim ben kalp krizi geçirmemem için.
İsmini yazmayayım çok ünlü bi tüp bebek merkezi her kadına kan sulandırıcı iğne veriyor.
Bı arkadaşım gitti o merkeze transfer günü kan sulandırıcıya başladı.
(Sen benim gibi gen hastasımısın genlerine baktırdın mı kan pıhtı sorunun var mı dedim.
Hayır baktırmadım dedi.)
Kızda bı süre sonra iğne yaptığı yerde kan su gibi akmaya durmaya başladı.
Çünkü kızda sorun yoktu.
Her hastaya bu iğne verilmez.
Bu arada devlet genlere bakıyor, sonuç 15 günde çıkıyor. İstersen git baktır ona göre kullanırsın.
Canim cok sagol paylasimin icin. Abimin esi aralikta sehir hastanesinde yapti ona da basladilar ve istisnasiz her dogm yapana veriyolarmis oysa kadnin kaninda pihtilasmama sorunu olmasina ragmen 3 5 yapti igneyi sonra devam etmedi. Cok ilginc ya kafalarina gore is yapiolar. 15 gun cok uzun bir surec zaten ameliyat gunu baslicakti gerek kalmaz zannedersem 15 gun gectikten sonra. Iyice sorucam zaten ona gore tedbir icin derse kullanmicam.

X