2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Yazdıkların pek bi tanıdık geldi nedenseCamış yeni uyandı ses yok daha uyandığınıda hikayeme bakmış ordan biliyorum
Harikayız ya

Ben de hep son görülmesine bakardım uyandı mı diye

Umarım seni üzdüğünü anlar da gelip güzel güzel konuşur senle

Bu erkekler eşlerini hiç hak etmedikleri şekilde üzünce çok sinirleniyorum
Benimki de dahil hepsini boğasım geliyor

Ben hep allah sorsun benim hakkımı senden derim, mutlaka da başına bir iş gelir

Geçmiş olsun canım bi doktora görün istersen :/
Soruna gelecek olursak dışardan belli olmaz ve sende açılma olduğunu anlayamazsın canım.
Sadece el muyenesiyle anlaşılır.
Canm teşekkür ederim .Ben gercekten bilmiyordum.O acilmayi dis kisimda zannediyordum. Demekki iceride biryerde acilmasi gerekiyor.

Evet kuzum yarın doğum var ve ben çok korkuyorum
İnşallah yarın size rahatlamış şekilde güzel haberler veririm

Canım sen kremi doğumdan sonra mı kullanmaya başladın
Ben önce almayacaktım ama şimdi almaya karar verdim, yarın da doğumum var
Yine de faydası olur mu

İnşallah canım ya zaten 3te işe gidecek bakalım küs küs mü gitcek meraktayım.
Boğalım bunları biz
Canm teşekkür ederim .Ben gercekten bilmiyordum.O acilmayi dis kisimda zannediyordum. Demekki iceride biryerde acilmasi gerekiyor.
Bende öyle zannediyordum ama sanırım rahim ağzı açılıp genişliyor içerden kuzum.
Bende çok değil yeni öğrendim

Açılman falan yok mu kuzum ? Ya da bebek kanalda mı ?
Bugün çıkıyoruz inşallah
Bende de uyku yok canım. Hipp combiotic başladılar hastanede bizde ona devam edicez kuzum. Bende onu araştırdım alacaktım çocuk doktoru da onu önerdi.
Sağlık olsun tabi. İnşallah artar sütlerimiz bol bol emer bebişler
Canim sen eve cikmadin mi hala
Çıkmadım canım öğleden sonra çıkıyoruz inşallah
Korkma kuzum hayırlısıyla alırsın inşallah kucağına. Daha fazla da bekletemezler artık 41 oluyorsun canım suni sancıyı sen mi istedin ? Yani sezeryan düşünmedin mi :)
Canim kuru Erik varmi bana hemsire meyve suyunu vermisti, birileri kaynatsa icsen lavaboya cikarsin
Annem buzluğa erik kompostosu atmış kuzum onu kaynatıcaz gidince :) o bitince de kuru erik alırız sağol

Valla ben adamla bir ay konuşmasam oralı olmaz
Çocuktan sonra nasıl olur bilmiyorum ama biz çoookk ev arkadaşı gibi yaşadık küs olup da.

Herkes kendi yemeğini yaptı yedi, evi pislik götürdü, çamaşırlarımızı ayrı attık yıkadık vs

Devlet hastanesi olunca sezeryan en son tercih oluyor canım

Doktor Zaten bana hiç sormadı ki ne istiyorsun diye
Açılmam var mı yok mu ondan da haberim yok
Her şey belirsiz olduğu için de çok korkuyorum

aa o zaman siz ikiniz birden inatcisiniz :) Allah iyiliginizi versin nasil dayaniyorsunuz . camasir olayina da koptum
burclariniz ne

Devlet hastanesi olunca sezeryan en son tercih oluyor canım

Doktor Zaten bana hiç sormadı ki ne istiyorsun diye
Açılmam var mı yok mu ondan da haberim yok
Her şey belirsiz olduğu için de çok korkuyorum
canm birsey sorcam.Benim kizin hareketleri bu hafta cok azaldı. Seninkinde durumlar nasil?

Açılmadan kasıt,rahim ağzının açılması, 2 parmakla vajinadan bakılıyo,rahim ağzına ulaşana dek parmaklarını içeri itiyo rahim ağzına ulaştığında parmaklarıyla ölçüyo kontrol ediyo, senin bunu öğrenmen iyi olmuş yoksa atanamayanogretmen gibi ebeyi tekmelerdin napıyon sen diye doğumda,

canm birsey sorcam.Benim kizin hareketleri bu hafta cok azaldı. Seninkinde durumlar nasil?

Bazen çok hareketli oluyor bazen hiç hissetmiyormuşum gibi geliyor canım
Geçen hafta doktora sormuştum, 80 dk uyuyabilirler demişti
Bir de hareket dediğimiz şey seğirme falan değil belirgin hissetmeni isteriz demişti

Hissetmediğini düşündüğün zaman tatlı bir şeyler ye soluna yat elini karnına koy takip et dedi

aa o zaman siz ikiniz birden inatcisiniz :) Allah iyiliginizi versin nasil dayaniyorsunuz . camasir olayina da koptum
burclariniz ne

Aslında ben çok inatçı değildim ama bu adam beni böyle yaptı
Eşim tam uyuz bir oğlak
Ben de Harika dahi bir kovayım

Aslında ben çok inatçı değildim ama bu adam beni böyle yaptı
Eşim tam uyuz bir oğlak
Ben de Harika dahi bir kovayım
Burada ki oglaklar üstüne alınmasın ama hayatimda iki oğlak var ikisi de bize dünyayı dar ediyor
annem ve erkek kardeşim . Ikiside inatci dedigim dedik. Senin ki de onlar gibi heralde. bende hic inatlasmaya gelemem hemen pes ederim hemen. Dayanma gücüm sıfır

Kızlar doğumdan sonra hemen süt gelmediğinde bebeğe mama takviyesi yapıyorlar ya hastane kendisi mi tedarik ediyor sizden mi istiyorlar
Ne olur ne olmaz diye alıp yanımızda götürsek mi acaba

Canım sen kremi doğumdan sonra mı kullanmaya başladın
Ben önce almayacaktım ama şimdi almaya karar verdim, yarın da doğumum var
Yine de faydası olur mu
Ben öncesinde almıştım ama emzirmeye başladığımda kullanmaya başladım canım. Öncesinde ya da sonrasında farketmedi etki anlamında bende...İnşallah iyi gelir sana da...
Canım muhtemelen riski kalmamıştır artık, güneş ışığında cam kenarında ayakları kolları çıplak yatırmak işe yarıyor, yavaş yavaş dönecektir rengi merak etme

Canim cok sagol paylasimin icin. Abimin esi aralikta sehir hastanesinde yapti ona da basladilar ve istisnasiz her dogm yapana veriyolarmis oysa kadnin kaninda pihtilasmama sorunu olmasina ragmen 3 5 yapti igneyi sonra devam etmedi. Cok ilginc ya kafalarina gore is yapiolar. 15 gun cok uzun bir surec zaten ameliyat gunu baslicakti gerek kalmaz zannedersem 15 gun gectikten sonra. Iyice sorucam zaten ona gore tedbir icin derse kullanmicam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…