2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Üzülme canım bazen kimsenin bizi anlayamacağını hissediyoruz biz kadınlar ama onlar herşeyin farkındalar. Belki üstüne gelmek istemiyordur şüphelendiğin şey ne bilmiyorum ama bi açıklaması vardır umarım

10 gün kadar acıdı hep oturup kalkarken sonra dikişlerim tamamen düşünce rahat oldu yatak koltuk yüzü göremiyorum bebek bakmaktan mental olarak yorgunluk daha kötü oluyor büyüdükçe uyumamaya başlıyorlar

Aynen öyle..
Konuş canım konuş belki kalın kafasına giresi tutar
Benimkinin anlayışlı olma süresi 12 gün sürdü. Aha bugün b.k etti herşeyi. Onsuz uykuya dalamadığımı biliyor üstelik
Umarım seninki lohusalıkta böyle saçma şeyler yapmaya devam etmez

konuşmadan tripleştik Garip birşey oldu
Neye kızdığımı bile bilmiyor halbuki.
Belki açıklaması var belki yok bilmiyorum..

Biz iyiysek onlar iyi, bu net böyle
Ben yarın ona güzel davranırsam o da güzel davranır, sonra ben lohusa bile olsam hep gülmeliyim ki adam strese girmesin, diğer türlüsü mümkün değil yani.

Sağ gözümde çıban gibi bir şey çıktı, gözüm şişti sızlıyor, doktor stresten olabilir dedi
İnsan üzülür dimi, aşkım çok mu streslisin der rahatlatmaya çalışır
Bizim ki kızıyor, kendini ne kadar strese soktuysan gözünde çıban çıkarmayı başardın aferin sana dedi

Hobi olarak stres oluyorum ben deseydin :)
Tövbe yaa
Bu kadar düz mantık olmaları hayret verici

Hobi olarak stres oluyorum ben deseydin :)
Tövbe yaa
Bu kadar düz mantık olmaları hayret verici

Ben kendi kocam kadar düz mantık birini görmedim Zaten

Canım benim sen de ağlama lütfen
Zaten yeterince zor günler geçiriyorsun
Kimsenin bunu baskılamasına izin verme

Eşinin muhakkak bir açıklaması vardır ama klasik erkek tavrı önce üste çıkacak, seni ağlatacak, sonra pişman olup kedi gibi etrafında gezecek

Lütfen ağlama, uyumaya çalış

konuşmadan tripleştik Garip birşey oldu
Neye kızdığımı bile bilmiyor halbuki.
Belki açıklaması var belki yok bilmiyorum..
Zor süreçler bunlar hemde çok zor. Kocalar daha fazla yaşıyomuş lohusalığı. Öncesinde böyle değildiyse o da kaldıramıyor olabilir sizin durumunuz farklı şuan birde. zamana ihtiyacınız var bolca.

Ben onsuz uyuyamıyorum ki
O da şimdiye uyumuştur bu daha çok sinir bozucu işte
Zor süreçler bunlar hemde çok zor. Kocalar daha fazla yaşıyomuş lohusalığı. Öncesinde böyle değildiyse o da kaldıramıyor olabilir sizin durumunuz farklı şuan birde. zamana ihtiyacınız var bolca.
Haklısın canım

Ben onsuz uyuyamıyorum ki
O da şimdiye uyumuştur bu daha çok sinir bozucu işte

Haklısın canım

Belki o da uyuyamamıştır
Ama gamsız gamsız uyuduysa da daha incitici

Ah bu erkekler
Geçen yıl çok fena kavga etmiştik, ben on gün koltukta yattım, adam kapımı açıp bakmadı bile
O kadar kötü durumdaydım ki çalışacak halim bile yoktu üzüntüden, gittim bir hafta rapor aldım okula gitmedim, kendi de aynı okulda idareciydi, raporlar ondan geçiyordu
Bir kere bile sormadı

Üstüne bir de kavga ederken evde ne var ne yok karşılıklı kırıp dökmüştük, evin içi savaş alanı gibiydi
Bu evi sen temizleyeceksin dedim, o da ben temizlemicem umrumda da değil haftaya annenler gelecek mecbur temizleyeceksin dedi bana
Aynen de dediği gibi oldu
Annemler geleceği için ağlaya ağlaya topladım temizledim

Alışıyorlar işte böyle
Bende dayanamayıp adım atarım genelde
Onlarda düşünüyor nasıl olsa gelecek yapacak vs diye
O güveni vermemek lazım işte
Bende hep evlilikte gurur olmaz küs kalmayalım diye adım atan taraftım. Artık yapmıyorum kendimi sıkıyorum tutuyorum.
Yoksa şimdiye yüz kere gitmiştim yanına ayrı yatılmaz diyerekten.
İnsan herşeyi düşünmekten yıpranıyor ama.
Hep alttan almak yıpratıyor.

Amin kuzum
Sarılık ne durumda en son düşmeye başlamış demiştin o yüzden mi gittiniz hastaneye
Kuzumm evet aralikli kontroller devam ediyor. Ctesi yine 14.5 olmustu. Bgn 11 e dusmus cok sukur. Toparliyor biraz bklm
atanamayanogretmen A April wind
Kuzular bu arada yazdiklarinizi hayretle okudum.. eslerinize de cok kizdim. Ama kendiniz de diyorsunuz alttan aldiginixi bildikleri icin hoyratca davraniyirlar. Ama bnce sizi bu kdr yipratmalarina izin vermeyin. Cizginizi gercekten koruyun. Yiprandiginixi bir sekilde ifade edin. Yazik gubah yanii hele gercekten 21 yasinda adami bi nebze anlarizda 34 yasinda ki adami anlamak guc..

Kanadalinin dedigi gibi. Size iyi gelecek seyler bulun. Ona kizdiginizds ona yonelin dikerim hatalarini anlarlar ve sizi bir daha uzmezler

Ay noluo bu adamlara
Cnm sakin ol. Dedigin gibi kizinin gosterisi fln varsa ekstra etkilenir
lohusa sendromları var cnm anlayışlı olmak lazim, dokuz aydır salınan hormonlar birden azaldı onlarda, üstelik dogum gibi ağrılı bi süreç geçirdiler, yedi yirmidört mama emzirme dertleri ve onlara.uapisik yasayan minnak bi can var, anlayış sart

Ay noluo bu adamlara
Cnm sakin ol. Dedigin gibi kizinin gosterisi fln varsa ekstra etkilenir
Sırf çocuk etkilenmesin die gidemiyorum zaten anlamıyorum ben bu erkekleri. Pazar günü plan yaptık. Çivile gidip hediye gelen bazı şeyleri değiştirecektik, bana ilaç Umay’a gaz damlası alacaktık sonra da ev içim karta su. Yükleyip eve gelecektik. Ama beyfendinin arkadaşı aradı. Hemen gelirim diyip çıktı 5 saat sonra geldi. Bi özür bile dilemek yerine üste çıkmaya çalıştı. Bende o günden beri surat yapıyorum. Dün de annesi babası geldi. Gelmiş onlar geldi die surat yapıyorsun diyor. Sanki Pazar gününden beri çok iyiydi de aramız anası babası gelince ben surat yapmaya başladım. Bi sürü laf saydı. Bide ben susacakmışım öyle diyor. Bende sustum hiç konuşmuyorum :/

Yakında Doğumun başlar canım
Bebeklerin tırnakları banyo öncesi kesilir çünkü zaten yumuşak olan tırnaklar suyla daha da yumuşar. Banyo yaptırmadan önce keserseniz bir şey olmaz

Ah cnm bnm ya:/ olay farklı yere gitmiş kötü olmuş kendini üzme kuzum ama bak iki tane yavrun var. Sana bakıyorlar ikiside.. onlar için güçlü ol

Eski İş inst hesabından beni engellemiş
işyerini kapattığı için kullanmıyordu

Anladım kuzu. Sende tabi o hesabı gizliden kullanıyor diye şüphelendin. Ben hep şunu söylerim bir kadın durduk yere şüphe duymaz. Mutlaka arkasında birşey vardır.

Mesela benim eşim şifresini asla bana vermez . Yani o telefonu ben ölsem alıp karıştıramam o kadar ki imkansız şifreler koyuyor çoğu sefer de çok tartıştık bunun için. En son bende bütün şifrelerimi değiştirdim şimdi 1 buçuk senedir şifremi bilmez telefonumda ne var ne yok bilmez. Bende artık alıştım (arada şeytan dürtse de ) alıp karıştırmıyorum telefonunu onun çünkü oda benimkini karıştırmıyor.

Ama yinede içinde en ufak şüphe varsa başka bir hesap aç instadan o hesabı takip et.

Kuzum merak etme herşey yoluna girecek. Daha yeni doğum yaptın sütün de gelir ayağa da kalkarsın. Bolbol dinlen beslen. Stres üzüntü daha çok etkiler insanı böyle durumlarda

En azından yine gelip almış. Bu adamlar çok öküz canım ne dersen de ne yaparsan yap değişmezler. kanadali35 dediği gibi kendini düşünmelisin. O ne yapmış ne yapmamış ne düşünmüş vs boşver. Ben eşimle kavga etsem o bana haksız yere kötü davransa ben hemen susarım telefonu ellime alırım takılırım dinlemem bile ne dediğini o bağırır susar yine bağırır ben hiç oralı olmam sonra kalkar işlerime dönerim dönüp dolaşıp o benden özür diler şebeklik yapar. Bende diyorum ki demek ki adamın stres atma isteği varmış bağırıp çağırıp rahatlamaya. Karşılık verdiğimde daha kötü oluyor vermediğimde 30dk-1saat sürüyor sonra geçiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…