2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar çok takip edemiyorum belki daha önce yazmışsınızdır bisi sorcam. Ben normal doğum yaptım 8 gün önce ama mahvoldum ne oturabiliyorum ne de yuruyebiliyorum çok dikiş atıldığını sölediler. Ilk zamanlar özelde oluştu benden dolayı 3 gün yattım hastanede. Hala da çok kötüyüm çok yanıtı çok sizi iyi enfeksiyon da yok. Ne zaman geçer aynı şeyleri yaşayan var mı, canım çok yaniyo;( doktor sadece minoset yazdı. Batikon kullan diyenler var ama doktor yazmamış sizler ne yapiyosunuz;(

Canim ayni seyi bende yasadim.benim 20 ci gunum daha iki gundur rahatim.arada dikis yerlerim hala sızlıyor.sana hemen gecer diyemicem biraz sabret canim bir 10 gune rahatlarsin.benim tavsiyem aralarda hep uzan.ben cok oturmak zorunda kaldim.wc den sonra sac kurutmayla kurut kuru ķalmasi gerekiyormus.dokrorum bi jel verdi bana ama onuda arada yapiyorum yikama jeli olduğu icin yakıyor

Eşime çok kırgınım...
Öğlen yazmıştım benle tartıştı kapıyı çarptı gitti diye, öğlen 1de gitti akşam 6da geldi, ben mesaj yazdım yemek hazırladı annem dedim, yazmasam kaçta gelecekti bilmiyorum

Hiç konuşmadık, bana nasılsın bile demedi.. sessizce yemeğimizi yedik ayrı odalarda oturduk

Ben bir ara yanına gittim, neden böyle yapıyorsun dedim, yine bağırarak konuşmaya başladı
“Bana niye böyle yapıyorsun deme, stresliyim deyip durdun beni maymuna çevirdin iyice, sen şurda birkaç gündür iyi değilim diyorsun, ben sana dört yıldır sinir hastasıyım diyorum sen sanki beni anladın mı benden anlayış bekliyorsun” dedi, buna benzer şeyler saydı ben de konuştum tabi ama tartışmaktan başka bir şey olmadı. En son annem dayanamadı, ikinize de yakışmıyor uzatmayın dedi ama bizimki hiç oralı değil
Ben ağladım umrunda bile olmadı

Akşam da annemle tv izlerken koltukta uyuya kalmışım, şimdi uyandım herkes yatmış
Annem muhtemelen eşim gelip kaldırsın diye bana seslenmeden gidip yattı
Yatak odasına gittim, camış gibi yatıyor, adamın hiçbir şey umrunda değil..

Ben de yatağa yattım ama ağlamaktan duramadım kalktım şimdi oturma odasına geldim. Yanına da gitmeyi düşünmüyorum

Ben bin kere de haksız olsam doğum öncesi bana böyle davranmamalıydı diye düşünüyorum

Bu erkekleri ne yapmalı ben bilmiyorum.
Biz yuvamız için onca uğraşırken en küçük alttan almayı gönül yapmayı bilmiyorlar.
Ne desem bilemedim İnan ki.
Kafasına göre davranan bi model de bende var çünkü.

Allah sabır versin canım Umarım bu günler çabucak geride kalır. Kendini kötü hissetme. İyi günde kötü günde herşeyi paylaşmak güzeldir

Slm kizlar nasilsiniz ? Kimler kaldi doguma girmeyen

Ben

Sanırım doğum yaklaştığı için eşin geriliyor canım. Ama bu ona hak vermez. Böyle bir durumda seni üzmesi çok yanlış ve annenin yanında yapmasıda. Umarım hatasını hemen anlar ve gönlünü alır

Neyden şüphelendin kuzum ?

Merhaba kızlar

ilk gün süt sıkınca hemen gelmişti oğluşum da çok güzel emmişti ama sezaryenden dolayı yemek yiyemeyip hep sıvı beslendim sonra da süt çok azaldı daha iki gün oldu ama meme ucu çok acıyor sürekli zeytinyağ sürüyorum.

Dikiş yerimde yatarken ağrı yok ama ayağa kalkıp dolaşmak benim için öyle zor ki oğlumla ilgilenemiyorum hep annemler yapıyor inşallah bir an evvel ayaklanırım ama iki gündür pek gelişme olmadı sezaryen olan arkadaşlar sizde hassasiyet ne kadar sürdü

Teşekkür ederim canım iyi olmaya çalışıyorum ama bu sezaryen zor bir şeymiş bayağı kalkıp oğlumla ilgilenmek istiyorum ama malesef bırak ilgilenmeyi desteksiz yerimden bile kalkamıyorum

canım.benim daha dogum yapmadın, üzme kendini bebeğini düşün, lohusalık.filan zaten zor, enerji toplaman lazım, bunların hepsi aynı bi iyiler bi kötüler, gerginlikleri bizden fazla.masallah, takma sen kendi sağlığını düşün çocuğunu düşün

Durum ne olursa olsun en hassas kendiler!
Bizim hiçbir zaman önceliğimiz ayrıcalığımız olamaz..
Varsa yoksa onların gerginliği onların duyguları

Adama gerginim stresliyim diyorum sen hep öylesin Zaten diyor
Bak beni ağlattın diyorum sen her şeye ağlıyorsun Zaten diyor

Senin kocan 21 yaşında, birine anlatsan daha toy der belki, benim öküz 34 yaşında ama bak yine ağlatıyor
Genleri hepsinin aynı..

Adam hem beni ağlatıyor hem de bebeğini düşünmüyorsun deyip kızıyor
Sanki kendi çok düşünüyor
Beni insanlıktan çıkardın dedi bana
Duyan da bir şey yaptım zanneder

Şimdi idare etmeyen lohusayken nasıl idare edecek merak ediyorum

Teşekkür ederim canım iyi olmaya çalışıyorum ama bu sezaryen zor bir şeymiş bayağı kalkıp oğlumla ilgilenmek istiyorum ama malesef bırak ilgilenmeyi desteksiz yerimden bile kalkamıyorum
Herkeste farkli galiba,3 .gunde her isimi yapmaya basladim , ikinci sezaryan oldugu icinmi yoksa mecburiyetten mi bilmiyorum .Agri kesici kullaniyormusun ? Insallah biran once toparlanirsin

Ben anlamıyorum gerçekten anlayamıyorum
İçlerinde ne yaşıyorlar nasıl bir kafa yapıları var da böyle oluyor bilmiyorum.
Aynı hesap bak geldi yastığını battaniyesini aldı salona yatmaya gitti.
Bende oturmuş ağlıyorum. Gamsız bunlar
Birşey olmamış gibi yatıp uyurlar televizyon izlerler hatta gülerler eğlenirler.
Artık yaşadığım hayatı sorguluyorum
Kendime bakınca ağlayasım geliyor kendi kendimi teselli etmek istiyorum kendime acıyorum

Odaya geldi niye burda oturuyorsun hadi gel yatağımıza gidelim dedi ben gitmek istemedim
Elimi tuttu hadi lütfen falan dedi annem uyanmasın diye kalktım yatağa geçtim ama hala ağlıyorum
Ağzını açıp da iki güzel söz söyleyemedi

Sadece elini karnıma koydu yattı, ben biraz konuşunca da yine ters ters konuştu benle
Bir de bana kızıyor ağlama bak çocuğa kötülük ediyorsun diyor

Benimki de 60 cc civarında içiyor sağdığım zaman ama kendi emerkrn daha çok çekiyormuş makineden galiba. Mama başlarda verdim şimdi sadece evde olamadığım yada misafir varken mama veriyorum doktor her emzirme sonrası ver dedi de kafam karısık bu cocuk doymuyor mu anlamadım emiyor 1 saat olmadan ağlıyor mama verincede 2 saati bulmuyor ağlıyor yine

Allahım ya bir de haklı gibi yatak ayırmazlar mı deli oluyorum

En acısı da ne biliyor musun
Onlar birkaç gün sonra bir şey olmamış gibi davranacaklar, biz de aman ağzımızın tadı kaçmasın modunda mecbur susup her şey normalmiş gibi yaşamaya devam edicez.
Biz sustuğumuz için de onlar kendilerini haklı görecekler

Mesela ben sabah mecbur konuşcam, annem burda, kadını üzmeye ne hakkımız var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…