2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar normal dopumdan sonra doktor antibiyotik yazdı bebege zararı yok dedi ama yine de korkuyorum birde birazcık üşütmüşüm moralim cok bozuk ya bebege geçecek diye ödüm kopuyor.

Gecmis olsun gözün aydın
Kasılma mı hareket mi ? Benim kasılmalarım sıklaştı iyice dakika tutmaya başladım bakalım
Canim nasilsin suan.kasilman kac dakikaya indi

Kızlar normal dopumdan sonra doktor antibiyotik yazdı bebege zararı yok dedi ama yine de korkuyorum birde birazcık üşütmüşüm moralim cok bozuk ya bebege geçecek diye ödüm kopuyor.
Geçmiş olsun.
Bana da sezaryenden sonra verdi. Kullandım ben. Doktor çocuğa zararlı bişey vermez sonuçta :) bende hasta oldum. Boğazım ağrıyor. Vücudum kırılıyor resmen. Büyük kızda gene hasta zaten. Perşembe iki kızımıda doktora götürdüm. Doktorumuz büyüğü küçüğe yaklaştırma bulaşmasın dedi. Ödüm kopuyor benden yada ablasından bişey geçecek die

Mesajları sabah okunmaya başlayıp anca cevap yazan benden selam herkese gece olmuş zaman kavramı sıfır sürekli evdekilere saat ve tarih soruyorum o kadar ki koptum dünyadan....

Canım benim seni çok iyi anlıyorum... Bugün oğlan 4 te 60 lık mama yedi neyse uyanıktı 5 gibi mızıldandı 15 dk meme mi emdi inanamadım o mamanın üstüne. Sonra 6 da bi daha emdi ve uyudu. Yani ne yapacağımı şaşırdım meme dolmadan acıkıyor mecburen mama veriyorum uyanık kalmaya başladı artık kıpır kıpır haliyle acıkıyor.
Gündüz iki, gece teki yetiyor ama zorluyorum ikinciyi çünkü depo kapasitesi düşük 3 saati geçerse çok acıyor ve akmaya başlıyor kendi kendine musluk gibi

Benim de öyle oluyor. göğüs pedi gülle gibi olmuş bu gece. Benim de senin gibi gündüz ikisini de emiyor gece tek emiyor uykuya devam ediyor utanmıyor zaten
Merhaba güzel anneler...Benim tatlı kızım da 15 Nisanda dünyaya geldi...3510 gr. 49 cm
Çok şükür bin şükür....Rabbim isteyen herkese nasip etsin...

Gözünaydın canım analı babalı büyütün İnşaAllah
İnşaAllah kalanların da çabuk olur doğumu

Gündüz uyanık kalma süresi uzadı...gece ama uyanmıyor emiyor uyuyor hemen mama verince de öyle bezi değişirken illa ki bi uykusu dağılıyor ama hemen geri dalıyor. Genelde 11 gibi gece uykusuna geçiyor 9 da uyanıyor sabah.
Çok sevindim kardeşinin adına.. İnş faydası olur yuvası dağılmaz. Çocuk olunca insan her yolu deniyor ah biz anneler çok fedakarız

Ah canım yaaa. Ne desem haklısın inan ki... Biz tabii evveliyatını aile içi yaşantınızı bilemeyiz ama belli ki eşinin geçmişten gelen sıkıntıları var. Maddi olarak sen ondan fazla maaş mı alıyorsun? Bide çocuklara ilgisi nasıl? Bebekle özellikle. Gidip başka odaya yattı demişsin senin en çok ihtiyacın olan zaman da bu şekilde davranıyorsa bazı birikmişlikler var. Annen de bahanesi oluor. Seni bir yerden vurup üzmek istiyor çünkü
Rabbim kalbine ferahlık versin. Şu 40 ı çıksın esinle konuşur içindekileri söylersin ağlama içine atma bebiş de etkilenir diğer yavrun da. Onlar için biraz sık dişini.
Ins canim dedigin gibi olur.ben isimlerin etkisine cok inaniyorum.ben demir koydum oglumun adini gercektende tas gibi kollarini bi cekiyor.birde hangi ismi kullanirsan o sekilde etkileniyorlar

Ben de inanırım. Kızımın adı yağmur... Sürekli herşeye ağlayaan bi çocuk ağlaması olmasa harika ama işte bu da onun huyu. Çok şükür tabii ki Rabbim başka dert vermesin

Senin yorumlarına inancına dualarına bitiyorum. Okuyunca içime ferahlık geliyor. Düşüncelerini de çok beğeniyorum. Nazar konusunda ben de öyleyim. Eşim de ben de hiç sevmeyiz sosyal medya da paylaşım yapmayı. O yönden şanslıyım..soranlara da iyi der kestirp atarım. Ağzımızın tadı bozulmasın

Kızın kaç yaşındaydı canım senin ?

Geçmiş olsun canım iyi ji hemen götürmüşsün Rüzgqr çabuk atlatır anne sütü kırur kuzuyu. Üfürük demişsin genelde oluyor deniliyor ..merak ettiğim nasıl anladı muayene test falan mı yapıldı
Bize vermediler özellikle gidip sordum artık gerek yok dediler bana da
Gözün aydın canım Rabbim analı babalı büyütsün.
Çok çok geçmiş olsun. Zor olmuştur eminim. İnşaAllah herşey yoluna girer

Ben bikere ablamin dikişlerine bakmistim ondan beri hic bakamam
ya nasil söylenir bilmiyorum ama dogumdan ve dikişlerden sonra umarim eski halini alir ve cirkin bir görüntü olmaz. Bu ihtimalde bana sarsıcı geliyor.zaten epey kilo aldim her yanım catlak. Artik kendimi ve vücudumu taniyamiyorum

Cnm bebek ağlamadı mı bizede %70 alkol yazdı sprey tarzında vermiş eczacı bende uzaktan spreyden sıktım ama nasıl bağırdı kuzum bi daha da sıkmadım

Ağlamadı canım bende ilk çekinerek damlattım ama yakmadı muhtemelen yakıcı etkiyi almışlar hastaneden çıkışta verdikleri hediye paketinin içinden çıktı çünkü

H Heart of Gold maaşallah size canım bende gece zorlanıyorum beşiğine yattığı anda uyanıyor hep yanımda olmak istiyor inşallah benim kız da geceleri uyur

Canım sancılar mı başladı? Hayırlısıyla gelsin bestecik ❤
Kuzum sabahtan beri kasılmam var, düzenli değil ama hiç durmadı bugün. Duşa girdim şimdi hafifleyecek mi bakalım yalancı kasılmalar da olabilir teşekkür ederim kuzum inşallah ❤ Zamanını biliyordur o hayırlısı bakalım
ama benim karnim surekli kasilma halinde. 2 kere doktora gittimm doktorum nisan ya da siddetli.sanci olursa gel dedi. Beni ara dedi bi de bebegin hareketlerini takio et azalmasin dedi.
Suan kafam karisti. Napcam ben
Kasılmaların dakikası o yüzden önemli işte, mesela 20 dkda bir diye başlarmış 10 dkya düşermiş 5 dkya düşünce doğum başlamış diyebiliriz dedi doktorum. Ama dakikalar düzenli değil karışık gidiyorsa onu yalancı kasılma sayıyorlar sanırım. Sen yine de doktorunu dinle öyle dediyse bişey diyemem

Yok korkma canim bende kulandım bir sey olmuyor.
Bi ara 6 dakikaya düştü sonra baya olmadı şimdi yine başladı canım. Duşa gircem bakalım rahatlatacak mı yoksa devam mı edecek
Nasil oldun dustan sonra var mi kasilma
Bende hep onu dusunuyordum nasil olur diye.neyseki gozukmeyen yerde
Kızlar bebeğinizin memeyle doyduğunu nasıl anlıyorsunuz? Altını ıslatması kakasını yapması doyduğu anlamına gelir mi?
Bana hastanede gunde 3 4 kere cisini kakasinu yapiyorsa doyuyordur dediler bende ona baktim hep ama sarilik oldu ve cok kilo kaybetti.gene doktorum cok yapiyorsa beslendiğini gösterir dedi.bu sefer kiloda almis.her iki durumda da yaptigi icin kafam karıştı.bence sen kilo alimina bak.ha birde taneli ve sari gibiyse kakasi iyiymis

Var canım son 3 kasılma 10 dakikada bir geldi. Devam ediyorum saat tutmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…