2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benimkide son haftalara kadar hıçkırıyordu canım son haftalarda sadece 2-3 günde bir hıçkırmaya başlamıştı. Alakası var mı yinede bilmiyorum sadece tahmin ettim
Allah kırusun canım en büyük korkum o zaten

Bakalım doğru çıkacak mı kuzum tahminin Herkesin yanıldı

Çok şükür ki hepsi geride kalacak canım az kaldı sende kızını alıp evine dönebileceksin ❤
Doğurursan falan beni etiket yapma direk mesaj atıp haber ver
Merak ederim ben

Tecrubeli anneler bebegimin kordon bagi dustu ama ortasi sari. Normal mi emin olamadim. Orasi kurumamis. Ya da iltihap varmis gibi geldi

Canım biz ilk banyo yaptırdığımızda öyle oldu göbeği düşmeden, sonra hastaneden verdikleri %70 alkolu günde en az 3 kere damlattım ve çok iyi geldi göbek düştü şimdi yine damlatıyorum ama sana da vermişlerdir canım

Dikişlerin düşmedi mi daha canım kaç günlük oldu
Benimki 2 gündür tatlı tatlı kaşınıyo :)
Canim ben carsamba dogum yaptim sali gunu kontrole gittim doktor cok cabuk iyilesmissin dedi kendi bile sasirdi.dikislerime hic bakmafim ama bikere ip dustu onu gordumsonradan farkli bir agri basladi bende ic tarafim dusecek gibi agiriyor sari akintimda basladi.17 gun oldu.bugun daha iyiyim ama.dikkat et canim cok oturma.ben hic uzanamadım ondan oldu sanirim

Cnm bebek ağlamadı mı bizede %70 alkol yazdı sprey tarzında vermiş eczacı bende uzaktan spreyden sıktım ama nasıl bağırdı kuzum bi daha da sıkmadım

Bakalım doğru çıkacak mı kuzum tahminin Herkesin yanıldı

Çok şükür ki hepsi geride kalacak canım az kaldı sende kızını alıp evine dönebileceksin ❤

Kızlar sizin de takvim yarın siliniyor
İmzası silinip doğurmayanlara hoş geldiniz deriz yarına kadar doğurmazsanız

Kızlar ben doğurdum darısı sizlerin başına İnşallah
Sabah kalktığımda hala sancılarım vardı. Tuvalette kahverengi akıntım geldi. Hastaneye geldik, ebe sancılarıma ve akıntıma inanmadı bir türlü sanırım iyi görünüyordum o ara, ama kontrolde bebeğimin kaka yaptığı belli oldu ve 4 cm açılmam vardı. 11:30 gibi odaya girdik, 13:45 de doğum gerçekleşti. Çok şükür iyiyiz Gerçekten doğurunca acı falan kalmıyor her şeyi unutuyor sunuz. Herkese iyi doğumlar sağlıkla alın inşallah bebeklerinizi kucaklarınıza❤

Yaşlı teyzeler gibi başlayayım mı
Doğur artık diye
Hahaha herkes ne kadar kaldı diye soruyor zaten
Sadece dayım 2-3 ay yok muydu daha dedi
Gözün aydın sağlıkla büyüsün bebiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…