2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Dünyanın yolunu yürüdüm hala kendimi çok enerjik hissediyorum şu Doğumdan hemen önce enerji patlaması oluyor dedikleri mi bu acaba😂😂

O kadar Doğum odaklıyım ki yağmur yağsa rüzgar esse Doğuma mı işaret der moddayım 😂😂

Bende herşeyde işaret arıyorum artık 😂

Doğurursan falan beni etiket yapma direk mesaj atıp haber ver 🤗
Merak ederim ben 😉

Doğurursam haykıracağım merak etme 😂

Kızlar sizin de takvim yarın siliniyor 😀
İmzası silinip doğurmayanlara hoş geldiniz deriz yarına kadar doğurmazsanız 😀

Aynen yarın takvim siliniyor 😢😰 hiç hazır değilim buna ben ya

Bugün yine çok kasılmam var 🙄

Benim dün çok vardı bugün yok 😩 şaka gibi resmen

Kızlar ben doğurdum 😊 darısı sizlerin başına İnşallah🙏🏻
Sabah kalktığımda hala sancılarım vardı. Tuvalette kahverengi akıntım geldi. Hastaneye geldik, ebe sancılarıma ve akıntıma inanmadı bir türlü sanırım iyi görünüyordum o ara, ama kontrolde bebeğimin kaka yaptığı belli oldu ve 4 cm açılmam vardı. 11:30 gibi odaya girdik, 13:45 de doğum gerçekleşti. Çok şükür iyiyiz 🙏🏻 Gerçekten doğurunca acı falan kalmıyor her şeyi unutuyor sunuz. Herkese iyi doğumlar🙏🏻 sağlıkla alın inşallah bebeklerinizi kucaklarınıza❤

Gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün 😍❤️🙏🏼

Bende herşeyde işaret arıyorum artık 😂

Doğurursam haykıracağım merak etme 😂

Aynen yarın takvim siliniyor 😢😰 hiç hazır değilim buna ben ya

Benim dün çok vardı bugün yok 😩 şaka gibi resmen

Gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün 😍🙏🏼
Yalancı kasılma demekki kuzum 🤔 senin açıklık 1 cmdi dimi kaldı öyle

Kızlar hayırlı aksamlar. Uzun süredir giremedim, oglum hastaneden çıktı şükür 1 haftayı geçti de ancak toparlandik. Şükür sariligi düzeldi, nabzi yavaş demişlerdi o da düzeldi. Oglumun testislerinin rengini koyu bulmuşlardı onun için hormon testi yaptı endokrinolojo bölümü. Böbrek üstü bezi normalden biraz az çalışıyor dediler. Su anda sorun değil ama kusarsa idrar yapamazsa ya da emmezse ve halsiz olursa hemen gelin dediler. Çıktığımız günden beri emme sayisini ve idrar sayisini not ediyorum. Simdilik iyiyiz teyzeleri. Dogum yapan arkadaslarim gözünüz aydin. Bebişi küvezde olan anneler rabbim yavrularınızın şifa bulup size kavuşmasını nasip etsin. Sakın moralinizi bozmayin. Onun size ve sütünüze ihtiyacı var. Siz güçlü olun ki o da güçlü olsun. Hissediyorlar emin olun. Evinize geçince hepsini unutacaksiniz. Miss kokusunu içinize çekince hepsini unutacaksınız. Dogum yalacak arkadaslar allah sizlerin de yardimcisi olsun .

Kızlar hayırlı aksamlar. Uzun süredir giremedim, oglum hastaneden çıktı şükür 1 haftayı geçti de ancak toparlandik. Şükür sariligi düzeldi, nabzi yavaş demişlerdi o da düzeldi. Oglumun testislerinin rengini koyu bulmuşlardı onun için hormon testi yaptı endokrinolojo bölümü. Böbrek üstü bezi normalden biraz az çalışıyor dediler. Su anda sorun değil ama kusarsa idrar yapamazsa ya da emmezse ve halsiz olursa hemen gelin dediler. Çıktığımız günden beri emme sayisini ve idrar sayisini not ediyorum. Simdilik iyiyiz teyzeleri. Dogum yapan arkadaslarim gözünüz aydin. Bebişi küvezde olan anneler rabbim yavrularınızın şifa bulup size kavuşmasını nasip etsin. Sakın moralinizi bozmayin. Onun size ve sütünüze ihtiyacı var. Siz güçlü olun ki o da güçlü olsun. Hissediyorlar emin olun. Evinize geçince hepsini unutacaksiniz. Miss kokusunu içinize çekince hepsini unutacaksınız. Dogum yalacak arkadaslar allah sizlerin de yardimcisi olsun .
Ge cmis olsun canimcim 😊

Cok gecmis olsun canim.sukur her sey yolunda gitmis bebiste iyiymis sevindim canim

Son günler oğlanı gezdirelim dedik 3 saat falan dolaşmışımdır.arada oturup dinlendim tabi. Ama şimdi kasılmadan nefesim daraldı. Yorulduğum için mi kız uyuyordu gündüz şimdi uyandı ondan mı bilmiyorum
Kasılma mı hareket mi ? Benim kasılmalarım sıklaştı iyice dakika tutmaya başladım bakalım

X