2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Bende herşeyde işaret arıyorum artık

Doğurursan falan beni etiket yapma direk mesaj atıp haber ver
Merak ederim ben

Doğurursam haykıracağım merak etme

Kızlar sizin de takvim yarın siliniyor
İmzası silinip doğurmayanlara hoş geldiniz deriz yarına kadar doğurmazsanız

Aynen yarın takvim siliniyor hiç hazır değilim buna ben ya

Bugün yine çok kasılmam var

Benim dün çok vardı bugün yok şaka gibi resmen

Gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün

Yalancı kasılma demekki kuzum senin açıklık 1 cmdi dimi kaldı öyle

Kızlar hayırlı aksamlar. Uzun süredir giremedim, oglum hastaneden çıktı şükür 1 haftayı geçti de ancak toparlandik. Şükür sariligi düzeldi, nabzi yavaş demişlerdi o da düzeldi. Oglumun testislerinin rengini koyu bulmuşlardı onun için hormon testi yaptı endokrinolojo bölümü. Böbrek üstü bezi normalden biraz az çalışıyor dediler. Su anda sorun değil ama kusarsa idrar yapamazsa ya da emmezse ve halsiz olursa hemen gelin dediler. Çıktığımız günden beri emme sayisini ve idrar sayisini not ediyorum. Simdilik iyiyiz teyzeleri. Dogum yapan arkadaslarim gözünüz aydin. Bebişi küvezde olan anneler rabbim yavrularınızın şifa bulup size kavuşmasını nasip etsin. Sakın moralinizi bozmayin. Onun size ve sütünüze ihtiyacı var. Siz güçlü olun ki o da güçlü olsun. Hissediyorlar emin olun. Evinize geçince hepsini unutacaksiniz. Miss kokusunu içinize çekince hepsini unutacaksınız. Dogum yalacak arkadaslar allah sizlerin de yardimcisi olsun .

Ge cmis olsun canimcim

Cok gecmis olsun canim.sukur her sey yolunda gitmis bebiste iyiymis sevindim canim

Kasılma mı hareket mi ? Benim kasılmalarım sıklaştı iyice dakika tutmaya başladım bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…