2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bi tedavi uygulanmadı canım doktoru söylemişti zaten çoğu bebekte olur kendiliğinden geçer diye

Kolaylıkla gelir inşallah bebeğin canım

Merhabalar herkese,

M muttervonmarienkaefer çok şükür iyiyiz canım, siz nasılsınız nasıl oldunuz? Sarılığınızın düşmüş olmasına sevindim ve eşin içinde çok üzüldüm. Hayırlısı olsun inşallah yeni bir kapı kısa zamanda açılır...

A April wind Kuzum nasılsın? benim dikiş yerimde bantlarım vardı fakat dikişte aldıracak olsan her halükarda bir hafta sonrasında kontrolün oluyor. O doğum kapsamında, yani ücret ödemiyorsun.

fullmoon19 klasik olacak ama günde 2.5-3 lt su içmeye özen göster diyeceğim ve eğer olmuyorsa da kendini strese sokma lütfen, çok fazla tanıdığım var anne sütüne ek mama takviyesi yapan, karnı doysun yarasında nasıl beslenirse beslensin diye düşünmeye çalış.

H Heart of Gold ağzına sağlık, ne güzel ifade etmişsin kayınvalidene kendini...İnsanların bazı şeyleri düşünmemesi çok snir bozucu hakikaten, susmak zorunda kalanlara Allah sabır versin :/

kanadali35 gözünaydınBende doğurmamış gibiydim hastanedeyken, 1 hafta sonra 8 kilo gitti ve şişliklerim indi, merak etme :) Kokluyorum bebeğini Bu arada ben Lansinohun meme ucu kreminden çok memnunum, tavsiye ederim.

Mervusank Alin 9 günlük ve son iki gün öncesine kadar 2-3 saatte bir sadece emmek için uyanıyor ve ardından altını değiştiremeden tekrar uyuyordu. İki gündür günde iki defa uzun soluklu uyanık kalıyor, değişiyor yani yavaş yavaş uyanık kalma durumu...

@ecenaz09 gözünüz aydın, sağlıkla mutlulukla büyütün

@Cuttingcorners canım Alin gündüz ve sabaha karşı birer defa uzun uyuyor, onun dışında 1,5-2 saatte bir emmek için ayakta, ikişer defa da uzunca uyanık kalıyor...

Sağol kuzumm
Ben Ankara’da yaptım ya doğumu
Burda sadece ilaç yazdırmak için gitmiştim özele Salı günü, o yüzden sormuştum.
Nedense aklımda sadece kontrol süresi Hamilelikte geçerli diye kalmış ama yine dahil oluyormuş. Ben uydurmuşum sanırım :)) Yoksa dedim sadece dikiş aldırmak için 100 tl vermeye gerek yok
Sizden ne haber nasıl gidiyor?

Ben okuya okuya gelince, ancak yazabildim :))))
Çok şükür iyi gidiyor diyeyim canım, doldurdu tüm günü, nasıl akşam oluyor bilemiyorum pek. :)

Çok doğru canım geçmiyor ama kabuk bağlıyor.
Hiç isyan edip şeytana uyma yeterki
İyiyim kuzum bende şafak sayıyorum bizde azalttık baya günleri
Hayırlısıyla çıksın vuslatımızda bol bol özlem giderirsiniz artık
Seninde kavuşmana az kaldı kuzum hayırlısıyla
Sağ salim sağlıkla kavuşursun inşallah
Amin kuzum inşallah inşallah
Rabbim cümlenin evladına şifa versin kimseyi evladından ayırmasın
Aynıymış kuzum durumumuz..
Bizde cuma yattık salı günü oksijen maskelerimiz çıktı.
Çarşamba günü kızım beslenme hortumunu kendi çıkartmış dünde ağır olan taraftan iyiye gidenlerin olduğu kısma geçtik çok şükür. Pazartesi salı emzirme için beni alıcaklar. Çarşamba veya perşembe inşallah kızıma kavuşuyorum

Ben hala hıçkırdığını anlayamıyorum ya da elimi ayağımı neresi olduğunu kestiremiyorum
Baş aşşa değilmiydi kuzum senin kız kasık bölgende ritmik hareketi hıçkırığı
Kız sen bu gece doğurcan benim hesaptan tam 40+0da hiç merak etme
Gel birde bana sor kuzum doğumun ertesi günü eşimi arayıp hüngür hüngür sütüm yok kızım yanımda değil diye ağlamıştım
Çok şükür bugünümüze meğer sorun makinadaymış
Ye kuzum şifa olsun vücut istiyor dedikleri doğru seni yönlendiriyor zaten

Bende hala dikislerime bakmadim bakamamda sagol canim

Alakası yokmuş
Son zamanlar günde 2 kere hıçkırıyordu sürekli ama sol ciğerimiz hiç yokmuş
Bilmiyorum ki kuzum belki alakası vardır diye düşünmüştüm
Normal muayne değildir canım, yoğun bakımda kaldığı için oksijen alıyor bu da göz damarlarına zarar verebilirmis ondan dolayı rop muayene yaparlar
Ayy içim parçalandı şuan insan kendi başına gelince neyin ne olduğunu anlıyor

Gözünaydın canım olsun olsun dediğin gibi hayırlısı böyleymiş denedin sonuçta aklında da kalmamış olur

Amin cnm ,bende ne zaman eşimle iyi anlaşıyoz desem kavga ederdik, bunu bi komşumda derdi eşimle hep kavga ederiz ne zaman anlatsam iyi geçiniyoz desem derdi
Bunu ben de çok yaşamışımdır ne zaman bir arkadaş ortamında sorulduğunda iyi anlaşıyoruz kavga etmiyoruz desem akşamına kavga çıkıyor artık akıllandım çok dillendirmiyorum şimdi burayı saymazsakcınım kocam

Tecrubeli anneler bebegimin kordon bagi dustu ama ortasi sari. Normal mi emin olamadim. Orasi kurumamis. Ya da iltihap varmis gibi geldi
İki gün önce ayni şey için bizde gittik dra bizimde kenardan öyle sıvı akıyodu sarı iltihap gibi, normal dedi dr alkol verdi ay bi kere sıktım yavrum nasıl ağladı yaktı galıba bi daha da sıkmadım şimdi daha iyi bi kaç güne kurur, bezine dikkat et oraya çok değmesin kıvır bezini dışa doğru

Maşallah cnm Allahım daim etsin cümlemizin mutluluğunu kem gözlerden korusun

Bakalım doğru çıkacak mı kuzum tahminin Herkesin yanıldı

Çok şükür ki hepsi geride kalacak canım az kaldı sende kızını alıp evine dönebileceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…