2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Geçenlerde biri demişti benim de geç döllenme diye. İlk ultrason da çıkıyor denilmişti hatta. O ölçümler bende de değişiyor 39+6 39+3 ile uyumlu diyor falan. Benim de sancı 0-20 arası yanı yapacak bişi yok bekleyeceğiz canım. Peki bebiiş kanala girmiş mi sordun mu
Ah canım yani seni daha fazla üzmek istemem ama evet eşin doğru demiş yani evladını mağdur eden üzmekten çekinmeyen bi aile bunlar... Üzüldüm durumunuza Allah YARDIMCINIZ olsun ama bak bebiş bereketi ile gelir. Eşine destek ol bi doğumunu yap hayırlısı ile sonra kendinize bi yol çizersiniz.

Ben babamı arayıp hastaneye geçicem galiba çok sık oluyor ☹
Canım bize haber vermeyi unutma nolur üzme kendini

Canım tek söyleyebileceğim allah kolaylık versin.. yaşadıklarını en iyi sen bilebilirsin. Sen yorumlayabilirsin. Biz ne desek boş. İmkanlarını, şartları sen bilirsin anca.. ama dilerim tez zamanda bu sıkıntılardan kurtulursunuz. Biz de ilk evlendiğimizde eşimin ailesi tarafından hoyratça hırpalandık. Sonra insafa mo geldiler diyim yoksaa biz kendimiz çabaladk allah yardım etti sonra onlar da mı artık daha verici oldu diyim ama bi şekilde daha iyiye gitti. Dilerim size de nasip olur.. rabbim borçlarınızı da ödeme kolaylığı versin inşallah

Canım nasılsın.. bebiş nasıı? Senin kolay bir doğum olduydu dimii? Ben yanlış hatırlamıyroum?

Oncellikle stress yapma, Esin parasini Geri alsin kiraya cikin,bir araba yuzunden mi oldu bunlar ilgincmis ,bebek dogsun tasinmayi dusunun bence Ben olsun bir dakkika durmam

Allah razı olsun canım ben en başından beri böyle olacağını biliyordum ama sabrettim eşim için ama yok ne yapsak gerçekten yaramıyoruz Allah büyüktür benim bu hslimdede ağlattılsr ya beni Allah'a havale ediyorum bebeğim doğsun toparlanayim eşimde çıkalım diyor zaten

Allah a havale etmesende o görüyor cnm. Yanlarına kalmaz da işte.. kıyamam.. inş tez zamanda feraha çıkarsınız

Oncellikle stress yapma, Esin parasini Geri alsin kiraya cikin,bir araba yuzunden mi oldu bunlar ilgincmis ,bebek dogsun tasinmayi dusunun bence Ben olsun bir dakkika durmam
Sürekli bahane arıyorlar canım açıkçası amaçları biz çıkalım buradanda kira alabilsinler bende eşim için sabır çektim bu zamana kadar ama tükendim artık

Canım ya bu suni sancı nasıl birşey normal sancıdan daha mı ağrılı birşey riskleri falan var mı çok merak ediyorum

Canım geçen haftaki doktor evet kanala girmiş dedi. Bugunki doktor sınırda girmek üzere girdi girecek konumda dedi. Acaba geçen haftaki baş aşağıda mi diye anladı beni ? Bugünkü doktor kafa ölçümü yaptı girse yapamazdı herlde. Hatta bana gösterdi bak kanala girmek üzere dedi. Seninki girmiş mi canm.?

Sürekli bahane arıyorlar canım açıkçası amaçları biz çıkalım buradanda kira alabilsinler bende eşim için sabır çektim bu zamana kadar ama tükendim artık
Hakkinizda hayirlisi olsun canim,insallah Hersey istedigin gibi olur

Ben babamı arayıp hastaneye geçicem galiba çok sık oluyor ☹

Canım ne yaptın gittin mi hastaneye
İnşallah her şey yolundadır

Bence de Ankara’ya gidip artık orda beklemek senin iç huzurun için daha iyi olacak
Lütfen ağlama uras da hissediyor ve strese girer canım

Bizi habersiz bırakma

Canım gittin mi doktora?

gecmis olsum canim nasilsin bebis nasil.

Teşekkürler canım bebek de çok şükür iyi ama memeden ayrılamıyor emzik de tutmadı yerine yatınca ağlıyor şuan bence öyle sütüm de yok çekiyor ama boşa mı onu da bilmiyorum

Amin
Amin canım inşallah Allah razı olsun

Canım ya İnan çok üzüldüm senin ve eşin adına
Allah vicdan merhamet versin bu insanlara
Bir de anne baba olacaklar ya

Doğum kapıda şu yaptıklarına söylediklerine bak hiç olgun insan davranışı mı

Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin bunlar bir yudum suyu zor verir

Paranızı geri alıp en kısa zamanda başka eve çıkarsanız huzurlu olursunuz canım
Hakkınızda hayırlısı olsun, allah kolaylaştırsın inşallah

Kuzu İpek kız nasıl
Eve çıktınız mi kaçırmış olabilirim

Süt gelmese de memede olması da çok güzel canım
En azından tembellik yapmıyor emmeye çalışıyor minik kuzum

Sen nasılsın ağrın sızın var mı

Kuzum emdikten sonra pompa dene. Azıcık gelse bile biberon ya da şırıngayla vermeyi denersiniz.. belki tam çekemiyordur. Gelmiyordur. Ya da gelip gelmediğini daha iyi anlarsın en azından.

Canım üzüldüm bu durumda size böyle davranılmasından. Ama yapılan kötülükler elbet yerini bulur herkes yaşattığını yaşamadan ölmez inanıyorum. Siz ayrı eve çıkın zorlanacaksınız rvet ama kimseye minnet etmezsiniz en azından.

Kuzu ben şey sormak istiyorum kanama çok fazla oluyor mu ? Geceliği vs batıracak kadar ?

isimdeyimgucumdeyim
Canım sen Doğum yapmıştın değil mi
Topik gündemi o kadar yoğunlaştı ki herkese tek tek yetişmekte zorlanıyorum
Bebiş nasıl her şey yolunda mı eve çıktınız mı

havadansudan
Sen nasılsın canım
Uykusuz geceler başlamış galiba
Siz eve çıktınız mi her şey yolunda mı
Kaç dikişin oldu söylemiş miydin

Lusi
Forumun anası sen nasılsın
Siz eve çıkmıştınız galiba
İki çocuklu hayat nasıl gidiyor
Senin ağrıların azaldı mı biraz daha

Bir an önce sahalara dön de şu listemizi güncelle yahu kim doğurdu kim kaldı kafam karışıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…