2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Çok açıklayıcı anlattan kuzum sağol
Aynen kuzum hayırlısı olsun tetikte bekliyoruz
Doktor muayeneden sonra beklicez dedi biran neyi dicektim

Allah yardımcınız olsun canım çok zordur senin için
Geçen emmiyor demiştin aklıma birşey geldi.
Kendi sütünle yapsan mamayı olur mu ki acaba

Gelmesi için acele ediyoruz sanki canım
Sancı aralığın en fazla kaç çıkıyor ?
Bizimde bir sonraki kontrolümüz salıya
25 30 35 en çok 40 canım. Evet sabırsızız ya bence de ama çok istiyorum bir an önce kavuşmayı doktora sordum 40 dolunca olmazsa ne olacak bir hafta daha bekleriz dedi bu arada, sonrasında bakacakmışız duruma hayırlısı olsun inşallah

Çok açıklayıcı anlattan kuzum sağol
Aynen kuzum hayırlısı olsun tetikte bekliyoruz
Doktor muayeneden sonra beklicez dedi biran neyi dicektim

Bebişlerin keyfini bekleyecez .
Ne kadar belirsiz değil mi ya asla ne zaman kavuşacağız belli değil .
Bugün pastaneye indim inerken eşime diyorum belki suyum gelebilir bilemiyorum

Amin canım cümlemiz için herşeyin hayırlısı ☺ Benimde sancı o civarlarda çıkıyor canım bebişlerin keyfi yerinde demekki
Bebişlerin keyfini bekleyecez .
Ne kadar belirsiz değil mi ya asla ne zaman kavuşacağız belli değil .
Bugün pastaneye indim inerken eşime diyorum belki suyum gelebilir bilemiyorum
Bekliyoruz sağ salim sağlıkla gelsinler inşallah aynen canım hem çok heyecanlı hemde meraklı dışarı çıkarken bazen yanıma havlu almayı bile düşünüyorum
Olmuyor canım su gibi bişey oluyor denemiştim
Hadi ya olsa ne iyi olurdu anne sütüyle olmuş olurdu.
Peki keçi sütüyle olabilir mi ?

Emin misin canim. Ben ogretmenim kasim 2017de dogum yaptim. 37.haftaya kadar calistim 39+1de dogum yaptim.ama hesaplanirken 91 gun (13 hafta)dogum sonrasi iznim oldu.

5 gününü yemişler canım. Benim de ilk 39+2 de oldu ve 4 Gün ilave oldu...kanunda net şekilde yazıyor bu durum..kullanılamayan her gün devredilir.
Suanda 40+1 oldum doktor iznim bittigi icin miad asimi raporu diye bir haftalik rapor yazdi.nezaman dogum yaparsan o gunden itibaren 13 haftan baslar dedi

Benim de aynen 40+2 bugün
Rapor alayım mı diye dün şefimi aradım grek yok senin durumunu biliyoruz dedi. Sıkıntı olmaz değil mi diye de teyit ettirdi inş bişi olmaz.

Bugün aynı şeyi düşündüm acaba çömelme hareketi mi yapsam diye....
Oğlum çok sıkıldı kaç gündür avm ye gittik oyun salonuna falan girdi yemek yedik geldik ana oğul iyi geldi havamız değişti ama şu an ölüyorum ayaklarım sızlıyor
Ah biz onu p tesi yaptık kızımla 5 saat boyunca sonra yatıp Dinlendim anca kendime geldim

Canım giremiyorum pek bebekten, Sen de aynı durumdasındır eminim yeni.gordum doğum yaptığını, tebrik ederim allah analı babalı büyütsün insallah

Ben arabaya binerken almayı düşünüyorum havlu en büyük korkum ev dışında suyumun gelmesi

Artık çıldırıcam kasılma oluyor ödüm kopuyor ya
Şu haftasonunu bir atlatsaydık gitcez zaten.
Of valla bunaldım ben
Bel ağrısı başladı korkuyorum ayırt edemicem sancıyı diye.
Akşam bu vakitlerde birşeyler oluyor ya her akşam gerilim yaşıyorum.
Şuanda çok hareketlendi baya ittiriyor kendini canım acıyor

Siz Pazartesi tekrar mı Ankara’ya gideceksiniz canım

Panik yapma canım ya acaba Bebek çok hareketli diye mi kasılma oluyor
Hani Doğum başlangıcı değildir o belki

Siz Pazartesi tekrar mı Ankara’ya gideceksiniz canım

Panik yapma canım ya acaba Bebek çok hareketli diye mi kasılma oluyor
Hani Doğum başlangıcı değildir o belki
Gideriz artık kuzum ya şu yolda doğurucam yada burda doğurucam psikolojisinden bıktım valla iyi değilim her an tetikteyim. Böyle olacağına 2 haftamı orda geçiririm ne yapalım.
Anlayamamaktan çok korkuyorum valla oturcam ağlıcam şimdi çok sinirlerim yıprandı artık

Kuzum benim de akşam çok oluyor dedim hem ablam hem de doktorum insan akşam daha çok kendini dinler o zaman daha çok hissediyorsundur dediler.. gün içinde sürekli hareket halinde olunca farketmiyoruz çok sanırım. Benim de baya baya canımı acıtıyor. Kanala girme çabası muhtemelen..
sen ptesi mi gideceksin ankara ya?

Benim de karnımın sağ tarafı ağrıyor iyi mi erkenden yattım şimdi geçsin diye. Hayatımda hiç bu kadar vücudumu dinlemedim yahu

Yarın ailemle oturup konuşcaz kuzu
Bir yer varmış sanırım orayı ayarlayıp gideriz artık yada biz ayarlıcaz. Gideriz artık
Eşim işe gittiğinden beri yatıyorum aslında yani kendimi daha çok dinlemiyorum bence ama bilmiyorum şuan aşağıya çok baskı yapıyor düşünmekten harap oldum

Hım ben gün içinde sürekli bişiler yapıyorum spor o bu derken farketmiyorum. Senin genel durumunu sen daha iyi bilirsin stres yapma kuzum. Eğer gitmen orada olman daha rahat hissettirecekse git önden tabii. Peki eşin de gelebilecek mi önden?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…