2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hım ben gün içinde sürekli bişiler yapıyorum spor o bu derken farketmiyorum. Senin genel durumunu sen daha iyi bilirsin :KK43: stres yapma kuzum. Eğer gitmen orada olman daha rahat hissettirecekse git önden tabii. Peki eşin de gelebilecek mi önden?
Bilmiyorum kuzu hiç görücez artık ne olacak ne bitecek

:kk77:
Evet kuzum ben çok korkuyordum 😩 allaha şükür korktuğum gibi olmadı😍

Evet kuzum biraz detaylı yazdım ilk kez olacaklarımız okursa fikir olsun diye çünkü ben çok değişik şeyler okudum ve korktum 🙈

Allaha şükür hiç ağrım olmadı çok rahat ayıldım başımda ağrımadı sadece bugün gaz sancım sağ omzuma vurdu o da doktorum hap yazdı hemşireler onu içirdi şimdi daha iyiyim❤

Harika bir duygu tarifi gerçekten imkansızmış hep derlerdi de yaşamak lazımmış ❤ Allahım sizlerinde sağ salim kucağınıza almayı nasip eder inşallah
gecmis olsum canim nasilsin bebis nasil.

Bilmiyorum kuzu hiç görücez artık ne olacak ne bitecek
Canım hastaneye git kontrol altında ol. Üzülme ağlama sakin ol önce. Şöyle düşün vakti geldi zaten. Hastanedeki duruma göre Ankara işini öne alırsın. Bence de biraz erken gidip orada beklemen de fayda var Ankara da yani... Öbür türlü panik yapıp yola çıkmak riskli.

Kızlar çok kötüyüm biraz başınızı agriticam ama içimi dökmek istiyorum hakkınızı helal edin lütfen, oturduğumuz evi kayınpederim kendine yeni ev alınca bize bıraktı tabi karşılığında arabamizi verdik bu sıralar k.p kendine yeni araba almayı düşününce esimde babasının arabayı sattığını duyunca arabayı çok sevdiğinden kredi çekip babasına verdi ama arabayı teslim almadi babası kendine araba alana kadar kslsin dedik her neyse bu akşam araba lazım oldu eşime biyere kadar gidecekti babası bir sürü hakaret etti para verdin diye mi rahat istiyon al paranı gibi ağır sözler de dedi sonra beni de aradı banada hakaretler evi boşaltın hemen gibi sözler tabi bu olanlardan önceleri de sürekli kv sizi ev sahibi yaptık diye her Allah'ın günü söylüyor sürekli ev ile tehtid ediyorlar bişey desek çıkın evden eşim çok kötü oldu bende ağlıyorum kaç saattir içimden bir ses çıkın gidin kiraya ömür billah bakma yüzlerine diyor diğer yandanda bu haldeyim borç da var şimdi asgari ücretle hem krediye hem kiraya nasıl yaparız bilmiyorum 😓

Kizlar nasilsiniz son durumlar nedir hic takip edemiyorum.gercekten bebek cok vaktini aliyor insanin.gece bile uyumak cok zor.
Dogum icinde sakin olun akisina bırakın her sey olacagina variyormus onu anladim.ben gayet sakindim cok sasirdilar.hasta bezini en az 5 tane alin yaniniza yaninda orkidde olsun.sormak istediginiz olursa sorun kizlar

Yok canım nerdeee beyfendi kendisi gelmicek herhalde bakalım pazartesi doktor ne diyecek.sende durumlar ne? Varmı sancın falan
Bugün kontrol vardı sancı çıkmadı. Kanala da girmemiş. Pazar günü doğum haneye gidip nst ve alttan muayene olacağım. P tesi de yatış dedi suni sancı ile başlayacak. Tabii bunlar p tesi ye kadar doğum olmazsa... Tel ağrıyan yer çatı kemiklerim hissediyorum kafasını baskı yapıyor

Kızlar çok kötüyüm biraz başınızı agriticam ama içimi dökmek istiyorum hakkınızı helal edin lütfen, oturduğumuz evi kayınpederim kendine yeni ev alınca bize bıraktı tabi karşılığında arabamizi verdik bu sıralar k.p kendine yeni araba almayı düşününce esimde babasının arabayı sattığını duyunca arabayı çok sevdiğinden kredi çekip babasına verdi ama arabayı teslim almadi babası kendine araba alana kadar kslsin dedik her neyse bu akşam araba lazım oldu eşime biyere kadar gidecekti babası bir sürü hakaret etti para verdin diye mi rahat istiyon al paranı gibi ağır sözler de dedi sonra beni de aradı banada hakaretler evi boşaltın hemen gibi sözler tabi bu olanlardan önceleri de sürekli kv sizi ev sahibi yaptık diye her Allah'ın günü söylüyor sürekli ev ile tehtid ediyorlar bişey desek çıkın evden eşim çok kötü oldu bende ağlıyorum kaç saattir içimden bir ses çıkın gidin kiraya ömür billah bakma yüzlerine diyor diğer yandanda bu haldeyim borç da var şimdi asgari ücretle hem krediye hem kiraya nasıl yaparız bilmiyorum 😓
Ya senin şu halinle söylenecek söz mü onlar... Demek ki evladını düşünmeyen bi ana bi baba bunlar... Bırakın evlerini arabalarını...ben olsam muhtaç olmazdım. Borç ödenir kafanızı sokacak bi ev olsun yeter. Senin ailenden destek olmaz mı peki?

o_O:KK64:Kızlar ben bugün kontrole gittim. Adet tarihine göre 39+4 tüm. Bebisin bazı ölçüleri 38 bazısı 39 ile uyumlu. Kan ve idrar alındı nst de şansı 20 30 bi kerede 40 a çıkmış. Doktor yorum yapmadı. Çarşamba tekrar gel dedi. Çarşamba da 40+2 oluyrm. Şöyle bisi var. Benim ilk ay ge c döllenme demisti başka doktorum. Daha snra bebek önden gitmeye başladı ve aradaki o 1 haftalik fark kapandı adet tarihi ile uyumlu oldum. Çok değişik geldi bana. Bugün doktora da soledim. Ilk haftalara ait bebisin resim ve betasinj istedi. Benim uzayacak gibi herlde. Bi de suyum 70 doktor sınırda bence ge c döllenme yok diyor. Annem de boşver onları sen sancin gelince git diyor.:KK66: kaldım öylece

Ya senin şu halinle söylenecek söz mü onlar... Demek ki evladını düşünmeyen bi ana bi baba bunlar... Bırakın evlerini arabalarını...ben olsam muhtaç olmazdım. Borç ödenir kafanızı sokacak bi ev olsun yeter. Senin ailenden destek olmaz mı peki?
Benim ailem başka şehirde ama geçenlerde yazmıştım eşim iki ay işsiz kaldı benim ailem kiracı ve durumlari olmamasına rağmen onlar o iki aylık süreçte kendilerini zorlayıp bize para gönderdiler eşimin ailesi de dibimizde ama ihtiyacıniz varmı diye bile sormadı hiç işleri de iyi kiracılari bile var . Vicdan herkese nasip olmuyor bu kaçıncı ben artık kendime değil eşime üzülüyorum o kadar iyi niyetli yaklaşıyor ama sürekli ters tepki alıyor ağladı eşim ya beni evlat olarak görmüyorlar diyor şaşırdım artık ne yapicam bilmiyorum

X