2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım ya İnan çok üzüldüm senin ve eşin adına :KK43:
Allah vicdan merhamet versin bu insanlara
Bir de anne baba olacaklar ya

Doğum kapıda şu yaptıklarına söylediklerine bak hiç olgun insan davranışı mı

Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin bunlar bir yudum suyu zor verir

Paranızı geri alıp en kısa zamanda başka eve çıkarsanız huzurlu olursunuz canım
Hakkınızda hayırlısı olsun, allah kolaylaştırsın inşallah 🙏🏻
O kadar şey geliyor ki aklıma düşünüyorum gelsinler zorla cikarsinlar evden kendileri rezil olur çevrelerine herkese kendilerini iyi gösterip biz tüm evlatlarimizs ev alıyoruz havasındalar biz çıkarsak eminim bizi kötü ilan ediceklerdir ama eşim su an için kesinlikle doğum olsun toparlan gidicez diyor
Çok sağolun kendi derdimlede sizi üzmek istemezdim

BellaCiao BellaCiao canım kesinlikle öyle ve İnan bu minneti çekmekten ve sürekli en ufak bir şey de ev ile tehtid edilmektense bir ömür kiracı otururum en azından daha iyi bide inanır mısınız yeni gelin geldiğimde açıkdim yani tesettüre karşı değilim ama kendimi hazır hissetmiyodum evlendim ertesi gün ya kapansin yada ev yok sana demişti eşime bende sırf eşim üzülmesin diye kendim de istiyorum gibi kapandım

BellaCiao BellaCiao canım kesinlikle öyle ve İnan bu minneti çekmekten ve sürekli en ufak bir şey de ev ile tehtid edilmektense bir ömür kiracı otururum en azından daha iyi bide inanır mısınız yeni gelin geldiğimde açıkdim yani tesettüre karşı değilim ama kendimi hazır hissetmiyodum evlendim ertesi gün ya kapansin yada ev yok sana demişti eşime bende sırf eşim üzülmesin diye kendim de istiyorum gibi kapandım

Kaşıkla verip kepçeyle gözünü çıkarmak derler ya bunlar da aynısını yapmış size
Hem çok görgüsüzler hem de vicdansızlar

Tüm bağları koparıp kendi düzeninizde yaşamak sizin için en hayırlısı gibi duruyor ama şartlarınızı yine en iyi siz bilirsiniz

Ya kapansın ya ev yok ne demek ya
Böyle bir cahillik olamaz

Allah gönlünüzü ferahlatsın sıkıntılarınızdan kurtarırsın inşallah 🙏🏻

Doğacak olan yavrunuz size güzellikler getirsin hayırlı kapılar açsın ♥️

Kaşıkla verip kepçeyle gözünü çıkarmak derler ya bunlar da aynısını yapmış size
Hem çok görgüsüzler hem de vicdansızlar

Tüm bağları koparıp kendi düzeninizde yaşamak sizin için en hayırlısı gibi duruyor ama şartlarınızı yine en iyi siz bilirsiniz

Ya kapansın ya ev yok ne demek ya
Böyle bir cahillik olamaz

Allah gönlünüzü ferahlatsın sıkıntılarınızdan kurtarırsın inşallah 🙏🏻

Doğacak olan yavrunuz size güzellikler getirsin hayırlı kapılar açsın ♥️
Evlenene kadar hiç böyle şeyler görmedim evlendigim günden beri böyle her gün yeni bir saçmalıkla güne başlıyorum gerçekten çok cahiller yani ne konuştururlsr bi tartışma da ne dinlerler eşim iyiki benzemiyor onlara yoksa bu evlilik asla yurumezdi buradan çıkıp gitmeyi o kadar çok istiyorum ki inşallah Allah yardım eder gideriz.cok sağolun Allah razı olsun

Kızlar eve geldik annemlere geçtim babamla
Evde sancılar hem şiddetliydi hem çok sık oldu
Hastanede bir kere 100 gördüm ☹️
Gerisi 2,5 dakikada bir 30-40 arasıydı
Açılma yok ama yumuşama varmış
Yine aynı şekilde hissedersem acile gidicem.
Bende durumlar bu şekilde aşırı korktum ağlaya ağlaya babamı aradım yazık adam 15 dakikalık yolu 5 dakikada geldi ben giyindim camdan baktım gelmişti☹️

Bende durumlar bu şekilde aşırı korktum ağlaya ağlaya babamı aradım yazık adam 15 dakikalık yolu 5 dakikada geldi ben giyindim camdan baktım gelmişti☹️
Çok geçmiş olsun canım gönlünü ferah tut inşallah hayırlısı ile hayırlı zamanda alicsksin bebişini kucağına kendine cesaret ver iyi düşün sürekli iyi olucak inşallah

Hastanede bir kere 100 gördüm ☹
Bende durumlar bu şekilde aşırı korktum ağlaya ağlaya babamı aradım yazık adam 15 dakikalık yolu 5 dakikada geldi ben giyindim camdan baktım gelmişti☹
Ahh kuzum yaa stres yapma bide şimdi :KK43: açılman yokmuş bak. Bir an önce gidin siz Ankara’ya için rahat etsin en azından onun telaşını yapmazsın. İnşallah tekrarlamaz bi daha 🙏

Hastanede bir kere 100 gördüm ☹
Bende durumlar bu şekilde aşırı korktum ağlaya ağlaya babamı aradım yazık adam 15 dakikalık yolu 5 dakikada geldi ben giyindim camdan baktım gelmişti☹
Canım çok geçmiş olsun. ;( Atlattın şükür.

Ahh kuzum yaa stres yapma bide şimdi :KK43: açılman yokmuş bak. Bir an önce gidin siz Ankara’ya için rahat etsin en azından onun telaşını yapmazsın. İnşallah tekrarlamaz bi daha 🙏
Kuzu zaten plan yapıyorduk oturup konuşalım son kararı verip ptesi gideriz Artık diye.
Şu 2 günde uslu dursun inşallah ya vallahi sıkıntı basıyor tansiyonum stresten 9/4 çıkıyor artık

Kuzu zaten plan yapıyorduk oturup konuşalım son kararı verip ptesi gideriz Artık diye.
Şu 2 günde uslu dursun inşallah ya vallahi sıkıntı basıyor tansiyonum stresten 9/4 çıkıyor artık
Stres yapma kuzum o da etkiler bak. Kolay değil stres yapmamak biliyorum ama biraz sakinleş :KK43: dinlen bol bol hareket etmemeye çalış. Hafta sonunu da atlatın sonra için rahatlar

Geçmiş olsun canım. Dinlen inşallah ağrılarım azalır

Stres yapma kuzum o da etkiler bak. Kolay değil stres yapmamak biliyorum ama biraz sakinleş :KK43: dinlen bol bol hareket etmemeye çalış. Hafta sonunu da atlatın sonra için rahatlar
İnşallah ya bir yandan dursun istiyorum iyice gelişsin istiyorum bir yandan artık hönküre hönküre ağlayıp ne olacaksa olsun alın demek istiyorum. Hiç bu kadar garip hissetmemiştim ömrü hayatımda
Geçmiş olsun canım. Dinlen inşallah ağrılarım azalır
Yattım canım teşekkür ederim dinleniyorum

O kadar şey geliyor ki aklıma düşünüyorum gelsinler zorla cikarsinlar evden kendileri rezil olur çevrelerine herkese kendilerini iyi gösterip biz tüm evlatlarimizs ev alıyoruz havasındalar biz çıkarsak eminim bizi kötü ilan ediceklerdir ama eşim su an için kesinlikle doğum olsun toparlan gidicez diyor
Çok sağolun kendi derdimlede sizi üzmek istemezdim
Takma kuzum sen yavruna odaklan inan herkesin başında olan şeyler bunlar herkesin sınavı başka ama.hepimiz bi sinavdan geçiyoruz sonuçta ailelerimizi kendimiz belirlemiyorux.allah ıslah etsin yerinizde olsam hiçte çıkmam valla kim.ne derse desin kira kolay değil kuzum bide askeri ücretle dahada zor.bireye kızıp yorgan yakmayin eşine destek ol çocuğunun masrafları filanda olacak Allah yardımcın olsun.

İnşallah ya bir yandan dursun istiyorum iyice gelişsin istiyorum bir yandan artık hönküre hönküre ağlayıp ne olacaksa olsun alın demek istiyorum. Hiç bu kadar garip hissetmemiştim ömrü hayatımda

Yattım canım teşekkür ederim dinleniyorum
Çok normal kuzum hissettiklerin. Az kaldı sağlıkla gelecek inşallah Uras 🙏 biraz sakinleş hadi dinlen güzelce ❤️

Allahim cahillige bak ozaman niye gelip almışlar seni.kiz varya yine kaynana faktörü giriyor devreye sanane diyip kocasını susturamiyormu??bizim evladımız ne biçim konuşuyorsun diyebilir eşine.adamlari yönlendiren kadınlar sende fedakar olma cnm bukadar inan taviz tavizi doğuruyor sen ilk başta tepkini koysaydin böyle tehdit eder gibi konusamazlardi sizinle.

Takma kuzum sen yavruna odaklan inan herkesin başında olan şeyler bunlar herkesin sınavı başka ama.hepimiz bi sinavdan geçiyoruz sonuçta ailelerimizi kendimiz belirlemiyorux.allah ıslah etsin yerinizde olsam hiçte çıkmam valla kim.ne derse desin kira kolay değil kuzum bide askeri ücretle dahada zor.bireye kızıp yorgan yakmayin eşine destek ol çocuğunun masrafları filanda olacak Allah yardımcın olsun.
Bende olağan gücümle eşime destek vermeye çalışıyorum bu yüzden de kötü gelin oluyorum onların gözünde gerçek şu ki asla kiraya çıkmak istemiyorum burada çok pahalı kiralar ve şu an çok fazla kredi borcu üzerimizde bebek de doğacak geçinmek çok zor olur ama biliyorum ki şimdi cikmassk da bunların tehtidleri minnetleri hep böyle devam edicek dua ediyorum hakkımızda hayırlısı olsun inşallah cümlemizin

Allahim cahillige bak ozaman niye gelip almışlar seni.kiz varya yine kaynana faktörü giriyor devreye sanane diyip kocasını susturamiyormu??bizim evladımız ne biçim konuşuyorsun diyebilir eşine.adamlari yönlendiren kadınlar sende fedakar olma cnm bukadar inan taviz tavizi doğuruyor sen ilk başta tepkini koysaydin böyle tehdit eder gibi konusamazlardi sizinle.
Değişik bunlar canım kaynanam işine gelince her dediğini yaptırıyor ama o konuda dinlemiyor beni dedi o zamanlar inandım işte. çok taviz verdim gerçekten kira zor eşim sıkıntı çekmesin rahat kafayla işine gitsin gelsin diye düşündüm işte bazen çok düşünceli olmak da zarar veriyor

X