2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Geçecek inşallah kuzum az daha sabır.
Normalde bile ne kadar zorken hamilelikte tahmin edemiyorum çektiklerini
Senin muayenen zor geçmişti kuzu Doğum şekli nasıl olacak belli olmuş muydu.

Geçmiş olsun kuzum ya az kaldı günün dayan birazcık daha
Geçecek inşallah kuzum az daha sabır.
Normalde bile ne kadar zorken hamilelikte tahmin edemiyorum çektiklerini
Senin muayenen zor geçmişti kuzu Doğum şekli nasıl olacak belli olmuş muydu.

Sağolun kızlar
Dayanmaya çalışıyorum ama gerçekten bazen çok zorluyor

Buna şükür deyip idare etmeye çalışıyorum

Kuzu Doğum şekline normal Doğum diyor doktor
Devlette Zaten kolay kolay sezeryan yapmıyorlar

O zor geçen muayeneyi de buradaki ebe yapmıştı canım
Doktor henüz öyle bir kontrol yapmadı o yüzden doktorun yorumu ne olur bilmiyorum

Yarın hem üroloji hem kadın Doğumda kontrolüm var
Doktorun kapısına gidip ağlayasım var alın bu bebeği artık diye

Hadi bakalım kuzu artık doktorun muayene yapıp görüşünü söyler sanıyorum ki.
Zaten çok değil istesekte istemesekte 2 haftamız kaldı maksimum.

Hadi bakalım kuzu artık doktorun muayene yapıp görüşünü söyler sanıyorum ki.
Zaten çok değil istesekte istemesekte 2 haftamız kaldı maksimum.

Ben de öyle diyerek avutuyorum işte kendimi
Buna da şükür
Allah dermansız dert vermesin kimseye

Benim de canım çok kıymetlidir acıya hiç dayanamam ama normal Doğum yapmaya kalkışıyorum bakalım son dakika sancıyı görünce vazgeçtim beni sezaryene alın demezsem tabiii
Aynen canım. Hep güzel doğum hikayeleri okuyorum nette. İnşallah diyorum sancıyı evde çeksek normal ağrı gibü hissetsem, hastaneye gitsem doktor dese sen nasıl bu kadar bekledin açılman çok hemen doğuma iki ıkınsam bitse her akşam dua ediyorum vallaha. İnşallah böyle olur

G
Gozün aydın canm. Darısı bize ins

Kızlar hani hep diyorum ya kaynanam bize yakın ama hiç arayıp sormadı ilgilenmedi diye

O anca dert yanmayı sitem etmeyi bilir

Seçim günü eşimi aramış, eşim görevliydi çok az konuşmuşlar. O iki dk da para istemiş
Eşimin üniversite okuyan kardeşi var, bursu babasından kalan parası derken eline aylık bin lira para geçiyor ama nasıl başarıyorsa parası yetmiyor

Kaynanam da kardeşinin parası yokmuş demiş, yani bizi sormak için değil para istemek için aramış. Nasıl sinir oldum

Eşime dedim senden para istemeden önce sana sordu mu oğlum durumunuz var mı geçinebiliyor musunuz dedi mi hemen para diyor dedim

Eşim de annesinin huyunu biliyor ya
Sorsa ilginç olurdu Zaten dedi
Sormaması beni şaşırtmadı sen niye şaşırdın ki dedi

Ben kaynanama kaç kere zor geçiniyoruz dedim ama kadın inanmıyor demek ki

Dur yarın bende kontrole gidiyorum. Hem de 39+ 4 le. Bakalım ben de dogurcam mi

Ya ne kadar saçma, herşeyi geçtimmm
Bebeğiniz olacak para istemenin hiç sırası mı .

Ya ne kadar saçma, herşeyi geçtimmm
Bebeğiniz olacak para istemenin hiç sırası mı .

Ben de aynı şeyi söyledim ya sinir oluyorum
İnsan bir düşünür bunların bebeği olacak ona göre kendilerini ayarlamışlardır der ama kaynanamda nerde o düşünce

Bir de kimse demiyor oğlum öğrenci adamsın aylık bin lira nereye yetmiyor bunu sorgulayan yok

Benim ailem zordayız diye kıçımızı toplasın, bu taraftan da kaynanam para desin deli oluyorum

Ne değişik kadın ya.
İhtiyacınız var mı diyeceğine para istemek.
bebek giderlerinden haberi yok sanırım.

Suan kaynanamlardayim. Iki takim kiz elbisesi almış. Bana gosteriyor. Niye kiz aldin kim dedi ki kızdır. Megersem esim profil resmini anne baba kiz ve oglan gotosu koymus onlarda kiz demiş. Yani pek bagenemedim iste sonra gidio yine alacaz dedi. Baktim. Olmuyor bbende eltime demesin diye yeminlettirdim dedim cinsiyetini. Artik iyimi yaptim kotumu bilmiyorum. Artik doguracam oyle söyledim. Hayırlısı

Öyle bir beklentileri vardıysa söylememekle iyi yapmışsın bence şu zamana kadar. Onlarda kendi kendilerine gelin güvey olmuşlar :))

Ne değişik kadın ya.
İhtiyacınız var mı diyeceğine para istemek.
bebek giderlerinden haberi yok sanırım.

Yok kuzum yok bu kadının bir şeyden haberi yok
Varsa yoksa kendi
Şimdi eşim ona çıkarıp beş bin lira verse oğlum sizin var mıydı demez alır o parayı

Ben kadına zor geçiniyoruz diyorum, bana diyor ki bunlar hep ibadet eksikliğinden
Yobaz kadın

Kendi bebeğe üç tane zıbın almış hepsi de Pazar malı, bir maaş harcadım diye ortalıkta geziyor

Öyle bir beklentileri vardıysa söylememekle iyi yapmışsın bence şu zamana kadar. Onlarda kendi kendilerine gelin güvey olmuşlar :))
Bizdebazi hala cahil olanlar var erkekse cildirirlar. Oysaki bize hic farketmiyor. Eltim kalo krizi gecirir. Sormus kaynanama bevek nedir birseyler yapacam. Yapsa bile asla giydirmem. Acio bakmam. Guvenmiyirum ona.

Her okuduğumda beni şaşırtıyor kvden
Böyle kabulleneceksin bacım yoksa boşa üzülen sen olursun. Eşinde huyunu suyunu biliyor zaten anasının. Boşver bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…