2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sağol canım, ben de sağdım şimdi ama çok hafiflemedi, tekrar sağacağım. Humana içmiştim o yapmış olabilir mi
Humana bende içiyorum bi haftadır. Onunla alakası yok canım. Benim içmeden öncede 2 kez oldu. Ama istersen birkaç gün bırak yinede. Bebişin tam emip boşaltmadığı için içeride süt birikiyor, o da ateş ve ağrı yapıyor. İlerlerse içeride iltihapda başlıyor. Yarında geçmezse doktora git mutlaka. Çok önemli. Ama benimki hep 1 ya da 1.5 gün sürdü geçti. Seninde geçer inşaallah boşalt göğüslerini.
İnanır mısın bilmiyorum birde bişeyler çanın çektiyse şu 3 günde; onu temin et ye mutlaka. Halk arasında umma ya da lohusa aşermesi derler. Lohusanın canı bişey çekip yemezse böyle göğüsleri şişip rahatsız olurmuş.

Humana bende içiyorum bi haftadır. Onunla alakası yok canım. Benim içmeden öncede 2 kez oldu. Ama istersen birkaç gün bırak yinede. Bebişin tam emip boşaltmadığı için içeride süt birikiyor, o da ateş ve ağrı yapıyor. İlerlerse içeride iltihapda başlıyor. Yarında geçmezse doktora git mutlaka. Çok önemli. Ama benimki hep 1 ya da 1.5 gün sürdü geçti. Seninde geçer inşaallah boşalt göğüslerini.
İnanır mısın bilmiyorum birde bişeyler çanın çektiyse şu 3 günde; onu temin et ye mutlaka. Halk arasında umma ya da lohusa aşermesi derler. Lohusanın canı bişey çekip yemezse böyle göğüsleri şişip rahatsız olurmuş.

Bunu annemler de dedi ama inan hatirlamiorm birşey çekmiş miydi canım diye... doktorumla gorustum, sut sağ ve emzir bebeği dedi, saatte 1 emzirdim neredeyse ve 15 dkya yakın emiyor bebek, sağma da yaptim ama hiç yumuşama yok.. antibiyotik kullaniyorum sezeryan icin yazmisti doktor, inşallah çare olur

Cnm dün acile geldim nst de Sancı çıktı açılma yoktu, sabah yine nst de Sancı 20 ama açılma vardı,antibiyotik ağrı kesici serum taktılar grıb için, bugün 3 e doğru sezeryana girdim, kuzumu aldım kucağıma darısı sizlere inşallah
Anam kiz sendemi dogurdun gozun aydin canim :KK200:

Canım 37.haftadasın bu saatten sonra heran olabilir doğumun. Sancın birdende başlayabilir kimisinin öyle oluyormuş.
Nişan geldikten genelde 2 gün sonra doğum oluyor yazıyordu nette ne kadar doğru bir bilgim yok 🙅

Eşinde alışmış desene 😅
Benim ölçüyüde tam dediğin yerden aldı canım. Hatta hem ultrasandan bakarken hemde çatı yaparken başı baya aşşada dedi
Aramızda 1 hafta olduğundan merak ettim sana ne dedi diye 😇
4-5 gündür taksit taksit geliyor canım ama hala tık yok bakalım beklemedeyiz:)

Bunu annemler de dedi ama inan hatirlamiorm birşey çekmiş miydi canım diye... doktorumla gorustum, sut sağ ve emzir bebeği dedi, saatte 1 emzirdim neredeyse ve 15 dkya yakın emiyor bebek, sağma da yaptim ama hiç yumuşama yok.. antibiyotik kullaniyorum sezeryan icin yazmisti doktor, inşallah çare olur
Acele etme yarına geçer inşaallah ateşine dikkat et. Gecede boşalt göğüslerini. O sertlik iniyor yavaş yavaş.
Benim İlk 10 gün 3 kez oldu.. Ertesi gün hep geçti.

Cnm dün acile geldim nst de Sancı çıktı açılma yoktu, sabah yine nst de Sancı 20 ama açılma vardı,antibiyotik ağrı kesici serum taktılar grıb için, bugün 3 e doğru sezeryana girdim, kuzumu aldım kucağıma darısı sizlere inşallah
Maşallah canım ben de şaşıranlardan iyi sağlıcakla büyüt meleğini inşallah darısı bize bakalım😅😅

Hatunalar bişey itiraf edeyim 😆
Her ne kadar ultrason ölçüsüne inanmasamda,doğumdan azıcıcık tırsmaya mı başladım neee :ıslık::KK70:

Amma ben bu kızı çatır çatır doğurucam tırsmak yok 💪:KK71:
Ben de aynı moddaydım çatı muayenesi olunca korku sardı😂😂benim acı eşiği de o kadar düşük ki. Yaırj gene randevum var bir daha alttan bakar mı acaba 😥

Yaa mesajı görünce nasıl şaşırdım 😊
Ben de seni merak ediyordum gribin nasıl oldu diye ama senin ilacın gelmiş maşallah 🧿♥️

Gözün aydın canım
Sağlıkla büyüsün kuzucuk 😍

C446A971-D73B-49C3-B429-08851B97D258.jpeg
😂 Mastit konusu olunca..

Ben de aynı moddaydım çatı muayenesi olunca korku sardı😂😂benim acı eşiği de o kadar düşük ki. Yaırj gene randevum var bir daha alttan bakar mı acaba 😥
Benim de canım çok kıymetlidir acıya hiç dayanamam ama normal Doğum yapmaya kalkışıyorum bakalım son dakika sancıyı görünce vazgeçtim beni sezaryene alın demezsem tabiii😬😬

Bana arada bel ağrısı vuruyor ama kasılma olunca mı geliyor çözemedim.
Nasıl desem belimin tam ortasında değişik bir ağrı.

Doğum yapıp bizi de habersiz bırakmayan arkadaşlar sizlere de teşekkür ederim
Mesajların hepsini okuyorum ama isimler aklımda kalmadığı için tek tek etiketlemede sorun yaşıyorum 😬

Bebişlerinizin fotoğraflarını paylaşıyorsunuz bayılıyorum hepsine 😍😍

Sağlıkla büyüsün kuzucuklar inşallah 🙏🏻
Sizlere de az ağrılı bol sütlü mis kokulu zamanlar olsun inşallah 🥰🥰

Kızlar ben yine akşama kadar böbrek sancısı çektim :KK43:

Sancıdan kaynaklı sürekli midem bulandı
Hala da sancım geçmiş değil

Eşim işten gelince nasılsın diye sordu, onun sormasıyla ben de ağlamaya başladım
Doğsa da rahatlasam artık dayanamıyorum dedim ağladım :KK43:
Eşim de çok kötü oldu, masaj yaptı biraz ama geçmedi tabiki

Kızlar ben yine akşama kadar böbrek sancısı çektim :KK43:

Sancıdan kaynaklı sürekli midem bulandı
Hala da sancım geçmiş değil

Eşim işten gelince nasılsın diye sordu, onun sormasıyla ben de ağlamaya başladım
Doğsa da rahatlasam artık dayanamıyorum dedim ağladım :KK43:
Eşim de çok kötü oldu, masaj yaptı biraz ama geçmedi tabiki
Geçmiş olsun kuzum ya az kaldı günün dayan birazcık daha :KK43:

X