2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bende anlamıyorum artık otu kökü sorar oldum baksana.

Sağol canım allah razı olsun

Eşim de sağolsun her şeyin farkında ve ona göre davranıyor çok şükür

Bir de ben şimdiye kadar eşime para gönderme verme harcama gibi şeyler hiç demedim
Baban yok, sen o evin babası konumundasın, tabi ki kardeşlerine annene sahip çıkacaksın ama imkanlar ölçüsünde dedim

Eşim de allah razı olsun her zaman dengeyi korumayı bildi, gerekli yerlerde annesine gereken tepkiyi ve mesafeyi de koydu ama anlayana

Aslında beni biraz Dr um panik etti. İlkinde sancılar belli zaman aralıklarında gelir sancın geldikçe saati yaz 5 dk ya düşünce gel demişti. O kadar düzenli geldi ki mesela 3 kere 12 dk da sonra 3 kere 11 dk da böyle böyle azaldı arası... Hastaneye gittiğimde 6 cm açıklığım vardı.... Ama bunda bu ikinci doğum ilki gibi olmaz biraz ağrın sancı olunca gelmekten çekinme dedi bende acemi gibi koştum hastaneye

Olsun bence iyi yapmışsın
İkinciler daha çabuk ilerler derler belli mi olur ne olacağı :)

Bizde de benzer durumlar oluyor canım.

Mesela bebek arabasını annemler hediye etti bize.

Eltim doğum yaptı ocak ayında.
Bebek arabası alamamışlar durumları yokmuş (üçüncü bebeği, hepsini peşpeşe yaptı onca borcun içinde kimseye sormadı o çocukları yaparken). Kv diyor ki siz onlara alsanız eee bende hamileyim üstelik ilk çocuğum benim bebek arabamı öz annemle babam almışken ben niye gidip eltime bebek arabası hediye edeyim.

Akıl işi değil işte gel de sinirlenme. Ama ne yapıyorum ben ? Hiiiiç Umursamıyorum eşim zaten gereken cevabı güzelce veriyor bana keyfini çıkarmak düşüyor

Ay yok artık insanlar ne kadar yüzsüz ya
Merak ediyorum bunları söylerken beyinleri ne iş görüyor acaba
Zira bu laflar hiç akıl kârı değil

Kör müsün bana da anam babam aldı ben niye eltime alayım diyeceksin ama işte denmiyor

Allahtan eşlerimiz akıllı da gereken cevabı veriyorlar

Ah içimden neler geçiyor da susuyorum yoksa düşman gelin olurum

Bence prezervatif alıp hediye etmen lazım
Durum yoksa nasıl göze alıyorlar bide 3 yani
Ben spiral hap geriçekilme takvim bütün yöntemleri bir arada kullanmayı düşünüyorum

Bence prezervatif alıp hediye etmen lazım
Durum yoksa nasıl göze alıyorlar bide 3 yani
Ben spiral hap geriçekilme takvim bütün yöntemleri bir arada kullanmayı düşünüyorum

Canımm hiç bir yöntem fayda etmiyormuşşş prezervatif alerji yapıyormuşşş hap spiral da yetmiyormuşş korumuyormuşş, bu arada 3 tane doğurdu 3 tane de aldırdı görümcelerimin zoruyla oda bakamazsın edemezsin aldır dediler iyi de dediler çünkü kendisi çocuk bakmayı sadece yemek yedirmek yıkamak uyutmak zannediyor asla oturup oyun oynamaz birşeyler öğretmez hatta ellerine telefon verip yaramazlık yaptıklarında hemen tokadı basan tiplerden yeterki rahat olsun kafasını şişirmesinler.

Saçma sapan insanlar işte kuzum ya uzaktayım yurtdışındayım onlar türkiyede ama yinede canımızı sıkmaya yetiyorlar vallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…