2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım 37.haftadasın bu saatten sonra heran olabilir doğumun. Sancın birdende başlayabilir kimisinin öyle oluyormuş.
Nişan geldikten genelde 2 gün sonra doğum oluyor yazıyordu nette ne kadar doğru bir bilgim yok
Eşinde alışmış desene
Benim ölçüyüde tam dediğin yerden aldı canım. Hatta hem ultrasandan bakarken hemde çatı yaparken başı baya aşşada dedi
Aramızda 1 hafta olduğundan merak ettim sana ne dedi diye

Cok teşekkür ederim canim ❤ Sprey boya hic aklima gelmemisti ama gercekten cok güzel bir fikir. Ben beyaz renk yada daha acik bir renk istiyordum , aslinda alip kendimiz de boyayabiliriz. aklimizda bulunsun. iyi oldu ögrendigim.

Hadi gözün aydın canm. Güle güle büyütün minik ipek i

Yarın hastaneye bi gitmeyi düşünüyorum doktorum var mı bilmiyorum ama
Varsa sorucam bunu, çünkü geçen gittiğimde Doğuma daha var gibi gözüküyor demişti.

fullmoon19 canım herşey yolundadır inşallah en son dün girmişsin?

merve teacher iyi günlerde sağlıkla kullanın inşallah odanızı kuzum çok tatlı olmuş
Cnm dün acile geldim nst de Sancı çıktı açılma yoktu, sabah yine nst de Sancı 20 ama açılma vardı,antibiyotik ağrı kesici serum taktılar grıb için, bugün 3 e doğru sezeryana girdim, kuzumu aldım kucağıma darısı sizlere inşallah

Sağlıkla büyüsün inşallah canım gözün aydın

Nisan anaları fişek gibim çıktı
Gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün inşallah

Hatunalar bişey itiraf edeyim
Her ne kadar ultrason ölçüsüne inanmasamda,doğumdan azıcıcık tırsmaya mı başladım neee

Amma ben bu kızı çatır çatır doğurucam tırsmak yok

Yok yok götürme çantayı eşin bir koşu gider alır ben geçen götürmedim

Tırsma kolay olacak inşallah Ben sadece kesiden korkuyorum o esnada ağrısı hissedilmiyor ama sonra bir kaç gün kötü oluyormuş baya o beni tedirgin ediyor ya

Şok oldum canım
Gözün aydın allah analı babalı büyütsün

Çok güzel bilgiler sağol canım...biz daha burda konuşalım kontrole giden doğurup geliyor biz kaldıkl

Oy canım yaaaa şaka gibi dün hiçbişi yokken bugün kucağında. Allah analı babalı büyütsün canım gözünüz aydın.
kızlar biz çorbamızi içtik biraz yürüdük kızım emmeye çalışıyor şimdilik durumumuz bu Allah herkese hayırla taddirsin doğum yapan arkadaşlarımı da tebrik ediyorum

Oh ne güzel emsin annesi maşaAllah

Ayy nasıl yani. Sen bugün KBB ile kadın doğuma gidecektin şoktayım. Bi çırpıda oldu senin de maşaAllah. Allah analı babalı büyütsün canım.

Kuzuuuuu ne yaptin sen ?ay şoklardayım cookkkk tebrik ederim. Kizin nasil sen nasilsin rahat gecti mi ?musait olunca yaz bize

Kizlaaaaarrrr beni nasil heyecan bastı anlatamam size. Kiz teker teker doguruyoruz galiba .Ay ben hala lay lay lom kafasındayım. havadansudan ve fullmoon19 ile neredeyse ayni günlerdeydik.
masallah masallah.Darisi basimiza olsun.
Kontrole gidip dogurup gelmek nedense su anda bana en cazip olay gibi geliyorhayırlısı bakalım.

Canım öncelikle Allah analı babalı büyütsün, göğüslerini mutlaka sağ, yoksa dolama olur ateş yapar , bol bol emzir elini c şeklinde tutup ver , sigara tutar gibi değil, göğüs ucu merhemi al mutlaka emzirdikten sonra sür , geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…