2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Merhaba herkese dun doktora gittim regl ye gore 6+3 olmam gerekirsen keseye gore 5+4 cikti bebis gorunmedi.Daha once bir bos gebeligim oldu kurtaj oldum.Daha sonra da tup bebek ile evlat sahibi olduk.Simdi yeniden bos gebelik olur diye endiseleniyorum.Var mi sonradan kalbi duyan saglikli devam eden ?

Canim gecmis olsun oncelikle, rabbim bebisine uzun omurlee versin.

Bu cok dogal canim. Benim de normalde sat a gore 7 haftalik olmam lazim ama 6+4 henuz. 5 haftalikken kese gorundu. 6+2 de bebis gorundu kalp atisini duyduk. Endise etme. Ztn once kese gorunur bir hafta on gun sonra bebis ve kalp atisi icin cagirirlar. Gayet dogal surec. Kademe kademe ilerliyor gebelik.
Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin.

Teşekkürler canım bende süt avokado muz bal karışımı çok iyi diye duydum deniycem bakalım

Merhaba kızlar,sat a göre 6 haftalık hamileyim,doğum muhtemel Mayıs başı yada nisan sonlarında olacak, keseyi görenler değerleriniz kaçtı acaba?
Canim bu kisiden kisiye cihazdan cihaza degisir.. 3.000 de de gorunebiliyor daha sonra da da. Ben garanti olsun diye 8000lerde gitmistim. Olcturmemistim ama hesabima gore oyle olmasi gerekiyordu. En son 2bin kusurdu biraktim ben betw bakmayi

Canim bu kisiden kisiye cihazdan cihaza degisir.. 3.000 de de gorunebiliyor daha sonra da da. Ben garanti olsun diye 8000lerde gitmistim. Olcturmemistim ama hesabima gore oyle olmasi gerekiyordu. En son 2bin kusurdu biraktim ben betw bakmayi

Teşekkür ederim cevabın için,Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yavrunu

Kızlar çay içmeyle ilgili bir sıkıntı var mı biliyor msnz
Canım benim doktorum açık olduğu ve aşırı abartmadigin sürece üç demişti oğlumda sürekli içmiştim tek sorun oğlum şimdi resmen tirkayi vermiyorum tabiki ama sabah uyanınca çay diyor resmen sayılı kelimelerden birisi çay mesela

Merhaba kızlar nasılsınız bakalım

Yarın doktor kontrolümüz var bizim de yeniden umarım herşey yolundadır acaip bir rahatlık geldi bana iki gündür şükür bulantılar da baya azaldı

Bugün oğlumla avm ye gittik kardeşim de vardı ve tek kelime ile rezil etti bizi. Yerlerde sürünmeler bagirmalar ne ararsan yüzümüze tekmeler falan resmen sinirimle oynadı herkesten özür dileye dileye bir hal oldum dedim kendime senin neyine ikinci çocuk diye sonra da dedim ki çok şükür pes peşe büyüyüp rezil edecekler sonra rahat edeceğim Evet delirme noktasına az kaldı arkadaşlar

Merhaba cnm Bende enox o.4 lük kullaniyorum...göbek deliğinden
beş parmak uzakta vuruyorum iğnelerimi bacak kol her yerden vurulabilir.Morariyor ve iğne yakıyor tabi bende de var canim hic kaygilanma....

Gunaydin hamisler,
Benim gibi saglik ocagindan cagirilan varmi :)
Nasil oldu bilmiyorum ama hamilelik durumu varmis biz de de takiplerinizin yapilmasi gerekiyor dediler. Saat 9 da gelin dediler. Oraya gidicem bugun de.

Hastaneye gideceklerden guzel haberler almak umidiyle..

Çok tatlı maşallah benim ilk hamileliğimde çaydan midem bulanmıştı içememiştim şimdi içiyorum acaba zararlı mı diye merak ettim. Teşekkür ederim

Benide p.tesi aramışlardı canım kalp atışlarını duyunca gelin kayıt yapalım buraya dediler:) Günaydın bu arada kuzum

En güzeli canım
Biri olsun diğeri hemen ardından geliyor inşallah Allah gönlüne göre versin canım

Günaydın canım ben kendim gittim kan testi verdikten sonra aradan çıkmış oldu kayıt işi

Banada oldu aynısı gittiğimiz dr bildiriyor sağlık ocağına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…