2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benden size tavsiye kızlar
Herşeyden yiyin
O zararlı bu faydalı hesabına sakın girmeyin
Hamileliğin tadını çıkarmaya fırsatınız kalmaz :anneadayı:

Merhaba herkese dun doktora gittim regl ye gore 6+3 olmam gerekirsen keseye gore 5+4 cikti bebis gorunmedi.Daha once bir bos gebeligim oldu kurtaj oldum.Daha sonra da tup bebek ile evlat sahibi olduk.Simdi yeniden bos gebelik olur diye endiseleniyorum.Var mi sonradan kalbi duyan saglikli devam eden ?
canım bende de bayram öncesi doktor keseyi gördü ama bebeği göremedi. benim tam tarih belli değildi, kürtaj sonrası adet olmadan gebe kaldığım için tam tarihi bilemedik. doktor da korkuttu beni tahmini 7 haftalık demişti, bayramdan sonra tekrar bakalım dedi. bayramım da günler de zehir oldu. her gün acaba boş gebelik mi diye diye geçirdim. salı günü gittim muayeneye daha yeni 7 hafta 1 günlükmüş. çok şükür keseyi de bebeği de gördük. biraz sakin olmaya çalış, inşallah güzel haberler alırsın. daha önce düşük ve boş gebelik yaşayınca insan sakin olamıyor ama bu kaygı sa seni ve bebeği etkiliyor.

günaydın kızlar kan sulandırıcı iğne kullanan hamişler, iğneyi ilk vurduracağim zaman aile hekimliğine gittiğimde sağolsun güzel bir püf noktası söylediler. iğneyi kol, bacak ya da göbeğe vurabilirsin ama vuracağın zaman iğne deri üzerine 90 derece olacak şekilde yani dik olacak dedi resimdeki gibi. yoksa morarma olur dedi. ben 3 haftadır göbeğime ve koluma vuruyorum çok şükür hiç morluk yok :anneadayı: bilgilerinize

Eklentiler

• images.jpg
    images.jpg
    5,1 KB · Görüntüleme: 30
çok erken davrandık sanırım kese görünmedi
değer 510 çıktı
çarşamba gidicez tekrar hayırlısı bakalım 2. daha bi değişik heyecan oluyor muş

günaydın kızlar kan sulandırıcı iğne kullanan hamişler, iğneyi ilk vurduracağim zaman aile hekimliğine gittiğimde sağolsun güzel bir püf noktası söylediler. iğneyi kol, bacak ya da göbeğe vurabilirsin ama vuracağın zaman iğne deri üzerine 90 derece olacak şekilde yani dik olacak dedi resimdeki gibi. yoksa morarma olur dedi. ben 3 haftadır göbeğime ve koluma vuruyorum çok şükür hiç morluk yok :anneadayı: bilgilerinize

Ben aynen bu şekilde vuruyorum ama vücudum çok hassas hemen morarıyor. Göbeğim mosmor koluma vurmuyorum kısa kollu filan giyince morluklar çok kötü duruyor bataktan vurmak isiyorum ama onuda doktora sorucam

Ben aynen bu şekilde vuruyorum ama vücudum çok hassas hemen morarıyor. Göbeğim mosmor koluma vurmuyorum kısa kollu filan giyince morluklar çok kötü duruyor bataktan vurmak isiyorum ama onuda doktora sorucam
Allah yardımcın olsun canım sabredecez bebiler sağlıklı doğsunda, bende şimdilik morarma yok bakalım. bacak daha çok ağrıtıyor diyorlar bende bacaktan hiç vurmadım. mecbur kalırsam bacaktan da vuracam tabi ama kolum bile çok ağrıyor ki bacağı hiç düşünemiyorum :KK43:

En güzeli canım :KK200:
Biri olsun diğeri hemen ardından geliyor :emir_bebek: inşallah Allah gönlüne göre versin canım :KK36:
İnşallah canım bekletmez hemen gelir :dua:
Sizdeki sorun neydi canım ilki tedaviyle oldu demiştin.
Amin canım inşallah inşallah cümlemizin gönlüne göre versin:KK16:

Kizlar dr a gittik 5+4 kese yok sali tekrar gel dedi beni stres sardi. Alttan bakmak istemiyorum dedi ama baktirsaydim keske. Alttan hersey net gornuyo nitekim. 2 gun once degerim 382 ydi

X