2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Neden alttan muayene oldun canım merak ettim

Bu arada gözünaydın sağlıklı bi hamilelik olur inşallah

Kizlar dr a gittik 5+4 kese yok sali tekrar gel dedi beni stres sardi. Alttan bakmak istemiyorum dedi ama baktirsaydim keske. Alttan hersey net gornuyo nitekim. 2 gun once degerim 382 ydi

Bugünkü değerin 700 civarı görünmemesi çok normal sen merak etme 1 haftaya görünür. Geç döllenme olmuş anlaşılan haftan ve değerin uyuşmuyor benimkide öyle. 1344 beta hcg de alttan gözükmedi kese bende beklemedeyim

İnşallah canım bekletmez hemen gelir
Sizdeki sorun neydi canım ilki tedaviyle oldu demiştin.
Amin canım inşallah inşallah cümlemizin gönlüne göre versin
Yok canım ben tedavi filan olmadım
Ama bizimki naz yaptı:))
Pko vardı bende o yüzden bekletti minik sıpam

Bende bugün 7+5im canım günümüz aynı gidiyo seninle :)
Bizde salı günü vajinal duyduk kalp atışlarını çok şükür bugünleri gösterene hamd olsun
Rabbim bekleyen herkese bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah

Kizlar dr a gittik 5+4 kese yok sali tekrar gel dedi beni stres sardi. Alttan bakmak istemiyorum dedi ama baktirsaydim keske. Alttan hersey net gornuyo nitekim. 2 gun once degerim 382 ydi
Canım satını baz alma.
2 gün önceki değerin 390 diyelim
Bugün 780 olması gerek ki bu değerle zaten görülmez.
Pazar 1560 olması gerek
Salı 3120 olur vajinal olarak çok çok ufak bi kese görürsün.
Hiç strese sokma kendini bence en güzeli cuma git netleşir steres olmamış olursun

Haklisin canim beklicz artik

Ay icimi rahatlattiniz kizlar sagolun. Cumaya dayanamam heralde bakalim esim goreve baslio belki ertelenecek zaten

Öncelikle gözünaydın canım. Karından bakınca görünmediği için mi vajinal baktı. Bende pazartesi gideceğim 7+1 olmuş olacak. İlk bebeğim. Karından duyamazsam beklerim galiba ama duymak için sabırsızlanıyorum:)

Ay icimi rahatlattiniz kizlar sagolun. Cumaya dayanamam heralde bakalim esim goreve baslio belki ertelenecek zaten
Bence stres olmaktansa en güzeli cumayı bekle canım yoksa doktor salı günü hemen kötü kötü seneryolar yazcak ortada hiç bi terslik yokken sende üzüntü stres içinde bi sonraki randevunu beklicen

İlk doğumun normal mi olmuştu canım eğer normalse kistlerde azalma olmuş mu
Hayır canım sezeryan oldum ben mecburen :)
Bende pko vardı ama kilo problemi ve düzensiz adet şikayetim pek yoktu
Normal kontrole gitmedim doğumdan sonrada
Zaten ilk doğum olunca arkası geliyor stres yapma hiç
Çok şükür oldu ya bunun tadını çıkart :)

Bence stres olmaktansa en güzeli cumayı bekle canım yoksa doktor salı günü hemen kötü kötü seneryolar yazcak ortada hiç bi terslik yokken sende üzüntü stres içinde bi sonraki randevunu beklicen
Haklisin canim. Peki alttan baktirmak kotu mu? Yani bebek icin.

Evet 90 derece vurunca morarma olmuyor.
Kolla göbek acıyor ama, basene doğru yapınca malum yağlı bölgelere yapılıyor ya basen hiç acımıyor :):):)
Bı de kızlar bizim aptt değerimiz normal olması gereken değerden 1,5/2 kat fazla olmalıymış.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…