2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kuzucum beni doktor çağırmadığı halde kaç kere gitmek zoeunda kaldım. Öyle düşünme. Tedbir alınması gereken durumlar tespit edilirse tedbir alınır en azından. Her hamilelik bir değil ki. Sen doktorunun dediğini yap. Stres yapma nolur. Ben de kalbi duydum ona rağmen bi hafta sonra tekrar çağırdı. Hatta ptesi işr başlıcam istersen ptesi de gel bakalım olmadı rapor yazarım da dedi. Yani sen düşün ne sıklıkta gittiğimi. Bunlar da bir süreç. Şu bir iki ay biraz sabredicez sonraları rutine girecek inşallah her şey. O zaman da ah gelse de gitsem sıpayı görsem dicez

Bu arada marka vermem ne kadar doğru bilmiyorum ama arkadaşlar benim gibi bulantı sorunu olanlar için yazmak istedim. Benim çok bulantım oluyor diyince doktor folik asitimi değiştirme ihtiyacı hissetti. Normalde ben imom kullanıyordum. Dedi ki o bir kenarda dursun. Üç aya kadar bu yazdığımı kullan. Bulantılarını da dengeler dedi. Sonra üç aydan sonra tekrar döneriz imom a dedi. Verdiği ilaç premesis plus . Akşm eşim alacak bakalım. Bulantısız günler diliyorum hepinize :)

Seni çok iyi anliyrm cnku bende iki kere tüp bebek yaptrdm ikinci tuttu ama sevincim kısa surdu 8+5 de kalbi durdu kürtaj oldum şimdi kendiliğinden geldi mucizem hala korkyrm 7 haftalık şuanda Rabbim hepimiz için hayırlısını versin sağlıkla kucagmza alırız insallah

Bu arada kizlar benim 2. Gebeligim ve de plansiz oldu. Ilk gebeligmden 3 ay once ve sonrasi olmak uzre folik asit balik yagi ve 3 5 tane vitamin iciyordm. Hastanedeki dr ilac icmene gerek yok dedi. Ama ben folik asit ve balik yagi almayi dusnuyorum siz ne dersiniz bu duruma

Çok sevindim canım bizde ilkini 6 sene bekledik çok nazlandı :)
Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin :)
Evet öyle olacak canım hem kardeş hem arkadaş:)
Nazlı bebek bunlar bekletiyolar kendilerini :)
Amin canım inşallah inşallah cümlemize nasip etsin inşallah
Bende Allah izin verirse ikinci çocuk için beklemeyi hiç düşünmüyorum canım hiç korunmucam 1 sene içinde olmazsa beklemeden tedaviye başlamayı düşünüyorum

Benim doktorumda onu verdi sabah akşam olmak üzere 2 defa içiliyor bugün sabah içtim. Biraz daha iyi hissediyorum. Benimde halsizlik ve bulantım oluyor kusmam yok. İlk hamileliğim berbattı. Zofran vermişti doktorum doğuma kadar kullandım. Bu doktorum kesinlikle zofran veremem. Sakıncalı olduğunu söyledi. İçenler varsa arastırsınlar.

Benim Doktorum da bulantı için bunu önerdi canım. İçinde b12 ve zencefil bir şeysi varmış

Canim korunuyordu bi kere korunmadan oldu. Nasıl olsa hemen hamile kalmıyorum en az 3 ya da 4 ay olmuyor diye düşünmüştüm . olacak ya hamile kaldım. Korktum tabi daha yeni kaybim varken hamile kaldim nasip diyorum. İstedigim zamanda olmadi. Simdi de nasip eyledi yaradan.Insallah bunun devamı sağlıklı olur.

Çok geçmiş olsun. Tez zamanda rabbim şifa versin, yaralarını sarsin Insallah. Rabbim hayırlı zamanda hayirli sağlıklı eksiksiz evlatlar nasip eylesin. Her ne kadar kalbi atmasa da yine varlığını bildiğin için vedalaşmak biraz zor oluyor. Rabbim kalbini ferahlatsin.

Bir ara yürürken bile sızıyı hissediyordum şimdi elim değerse ya da yan yatarsam falan bazen hissediyorum ben de
Heh benimkide aynı şekilde gibi şuan allahtan geçti rüzgar esse acıyordu. Meme diyip geçmemek lazım sıkıntılı durum

Aynen bana da o şekilde önerdi canım. 12 saat arayla içebilirsin hiç çekinme dedi. Bakalım ben de deneyeceğim yarın

Hep kabuğuyla atıyorum ağzıma uğraşmamak için soyup yemek lazım demekki artık

Hep kabuğuyla atıyorum ağzıma uğraşmamak için soyup yemek lazım demekki artık
Haha canım ben normalde kabuklarını ekstra severim.. hele salatalık falan mesela misafir gelince kabuklarını soyarım ama yerim atmam yani ama o kdr üst üste soyun dedi ki :) şimdi soydum da aklıma geldi sizle de paylaşayım dedim

O kadar seviyorsun yani doktor öyle dediyse vardır bi bildiği canım dikkat etmek lazım :) teşekkür ederiz paylaştığın için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…