2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Daha önce doğum yapmış yada haftası benden önde olan arkadaşlarımıza bı sorum olacak.
Bugün 6+6 yım.
İki üç gündür karnında regl ağrısı gibi ağrı, sağa sola iğne batar gibi seyler boşluklara oluyor, sanki gerilme gibi şeyler oluyor.
Yatarken, ayaktayken ve otururken oluyor.
Sık sık.
Bunlar normal mi?

Normal tatlım doktorum bana kontrplak gittiğimde sordu kasıklarda ağrı batma varmı diye bende var ama az dedim 7.haftada olur korkma bebek yerleşti rahim büyüyor demektir kanamam yoksa rahat ol dedi kendini kasma bebeğine bişey olacak fikrini kafandan at hamileliğin tadını çıkar dedi...

Kuzum hamileligimiz ayni ama bugun ben sordum, agrilarin olacaktir rahim buyuyecek sirt agrilarin da olur.. kotu bisi olsa cok daha ciddi agrilar olmali ve cok ciddi bir kanama eslik etmelidedi. Ayni sekilde bana da evham yapma kotu dusunme inancli ol dedi...
Ki benim kanamam da var kuzum, kanama alani da var.. o yuzden stres yapma olur mu?

Saol cnm teşekkür ederim.
İnşaallah güzel güzel çıkaralım tadını.

Tamam cnm benim.
Yok inan elimden geldiği kadar yapmamaya çalışıyorum.
Diğer sorunlarıma da alıştım.
Daha doktora gitmeden. Herşeyi kabul edilep çağresi ne işe bakıcam.
Sizlere sorunca böyle şeyleri daha bı rahatlıyorum.
Cnm hiç bişey olmayacak kanama alanından bak gör bı daha muayeneye gittiğinde görünmüyor dicekler doktorun.

Ohhh kuzum agzin bal yesin :)
Cok takilmiyorum artik canim ben de.. bugun pihti gelince korkuttu sadece. Ama zaten doktor da kese buyudukce orayi baskilar buyuk ihtimal dedi... buyusunler minnoslar da saglikla insallah gerisi onemli degil.

Ohhh kuzum agzin bal yesin :)
Cok takilmiyorum artik canim ben de.. bugun pihti gelince korkuttu sadece. Ama zaten doktor da kese buyudukce orayi baskilar buyuk ihtimal dedi... buyusunler minnoslar da saglikla insallah gerisi onemli degil.
Yok cnm senin ki bence güçlü bırakmaz.
He valla benim ki de inşallah tüm açık damarlarıma yapismistirda isterse bütün kanimi emsin bitirsin :):)
Rabbim bizi El Mübdi makamının yüzü suyu hürmetine evlatlarımıza kavuştursun inşallah.

Kızlar ağzım o kadar tatsız ki... yediğimden içtiğimden tat alamıyorum günlerdir çay bile içmedim çay tiryaki olaraktan en çok özlediğim şey sizde de oluyor mu böyle? Ne kadar sürecek acaba?

Canim bunlar yerleşme ağrıları..bebegun büyüyor ve sana tutunuyor..kanama ve cok siddetli agri yoksa sknti olmaz inşallah

Kızlar ya canım kokoreç çekiyor
Ayy benimde çok çekiyor ama araştırdım sakatat önerilmiyor canım ben çok pinpirikliyim yesem bile zehir olur bana o o yüzden zararlı diye avutuyprum kendimi bi dr canım midye tava da çekti :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…