2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bayram öncesinden beri kendi doktoruma randevu yok.. O günden beri takip ediyorum hala randevu alınmıyor yok çıkmıyor. En son gittiğimde şans eseri denk gelmişti biri randevusunu iptal ettiğinden büyük ihtimalle. Sabahın köründe gidip sıra almakta istemiyorumHadi sabahın körü önemli değilde o ortamda sıra beklemek cinayet sebebi. Şu ilk testleri yaptırmadan özele gitmekte istemiyorum. Derdim büyük daha ne yapacağıma bile karar veremedim

Aynen öyle canım.. Madem doktorunda öyle dedi sende testlerini devlette yaptır yada komple devlete geç gerçekten iyi doktorlar oluyor.. Sadece odada bilmem kaç kişi oluyor o sıkıntı ama ona da yapacak birşey yok
İstanbul'da tamamen tavuk tüyü yolar gibi insanları yoluyorlar.
Aynen sizleri duyunca gitmemeye kadar verdim.
Bana tedbir amaçlı crinone jel yazdı 108 TL.
Dedim bu çok pahalı progestan 200 yumuşak kapsül aynı görevi yapıyor.
Aaaa doğru diyorsun diyor evet ayni dedi.
Gittim 35 TL ye aldım kullandım.
Bı de bı vitamin yazmış 200 TL gibi fiyatı decavit varmış aynisi bu Vitaminin onu alıcam.
Ah cnm işte böyle bizim buraları.

ağzım açık okudumm Bizim burdaki özelde hiç 2 hafta sonrasına randevu vereyimde para versin tekrardan kafasında değilller. Genelde 10 gün içinde geri çağırıyorlar kontrole falan. Gerçekten garipmiş.

Haklısın o zaman canım. Bekle biraz testler için madem bak neler yapmışsın mucizen kendi gelmiş. Hayırlısıyla duy kalp atışını sonrasında yaptırırsın hepsini zaten 1 günde çıkıyorlar. Doktoruna güvenmek de çok önemli bu süreçte. Doktorunu da bi gözden geçir istersen. Varsa başka bir doktor daha yolun başında değiştirmen seni daha huzurlu edecektir

Sebogelin hadi gozun aydin canim cok sevindim.butun hamisler hep olumlu dusunun olumlu olsun :)
Allah razı olsun canım çok sağol. Aynen hep olumlu düşünelim bir de kendimizi iyi hissediyoruz diye kendimizi yormayalım. Anlamadan oluyor herşey ilk aylar kritikmiş gerçekten. Kızımda evi bile süpürmeyen ben, bunda deli gibi dolandım durdum neye güvendiysem. Dikkat edelim ilk 12 hafta hele ki

Aaaa e bu doktor cozutmuş. Evet doğru diyosun ne demek yahu. Sen mi söyliyceksin bunları. İstanbulun neresindesin sen kuzum? Senin doktoru değiştirmen lazım belli yani. Testler hadi bi ihtimal pimpirikli doktor mu dedim ama bu yazdıkların karakterini çıkardı ortaya. Yok değiştir sen bunu

Anladım kadın doğuma randevu alıp çıkıcam testleri de istiycem yani. Teşekkür ettim :)

Kızlar bugn progestan fitille beraber pembe leke geldi birazda karnım ağırdı çok korktm acile gittim bebek canlı kanama alanı yok dedi kalp atışlarını dinleyebilirrmym dedim ama dinletmedi inşallah bisey olmaz mucizeme :-(

Geçmiş olsun tekrarı olmasın inş. Bebek canlı dediyse endişe etme canım. Kalp atışlarını sık dinlememek lazım. Çok rahatsız oluyolarmış. Bizim doktorumuz kızımda çok kısa dinletiyordu. Isı gidiyormuş ona. Bi muayenede dinletmezsr istediğimizde söylemişti rahatsız oluyorlad ısıdan dinleteyim ama bence gerek duyunca dinlenmeli sadece demişti

Ben hiç duymadım cnm kalp atışları var dedi ama dinletmedi bi sorun olsaydı söylerdi herlde demi

ağzım açık okudumm Bizim burdaki özelde hiç 2 hafta sonrasına randevu vereyimde para versin tekrardan kafasında değilller. Genelde 10 gün içinde geri çağırıyorlar kontrole falan. Gerçekten garipmiş.
Ay ben sana neler anlatırım daha şok olursun.
Burası böyle cnm.
İyiler var ama az.
Ya işte cnm okuyorum sizleri hiç böyle bişey yok.
Allah Allah diyorum.
Yok gitmem bı daha.
Zorda kalırsam giderim.
Sana özelden yazarım cnm neresi olduğunu.
Daha neler neler...
Benim iç organlarım karın zarına yapışık ameliyatlarım zor oluyor benim, doğumunu yaparım demiyor ama çok riskli çünkü bu güne kadar 3 doktor seni ameliyat ederim, çocuğun olursa doğumunu yaptırırım dedi. Ve 3 de alanında en iyi doktorlardan.
Bu doktor beni yolma kısmında var ciddi konularda yok.

Gitmedim canım eşimle kötü bi kavga ettik ben de arayıp randevuyu iptal ettim eşime de senden ikinci bir çocuk dünyaya getirmeyeceğim senden de boşanacağım dedim.
Benden haberler böyle malesef
Canım bebeğin için güçlü durmaya çalış lütfen kontrollerini de ihmal etme eşinle sorununuzu en kısa zamanda halledersiniz umarım eşler bu süreçte ne yazık ki bazen bizden daha gergin ve anlayışsız olabiliyor şu an senden ve bebeğinden daha önemli bişey yok bunu unutma zor zamanlarınız da geçecektir Eminim dua etmeyi ihmal etme

Herkese güzel günler ben daha kadın doğumcuya gidemedim kanda öğrendikten sonra tatile gittik sonra bayram derken önümüzdeki çarşambaya randevu aldım burdaki hesaba göre tam 7 haftalık olacak bakalım ultrasonda ne çıkacak inşallah kalp atışını da duyarım Herkese mutluluk içinde bir hamilelik dilerim

Selamm. Ben hala gitmedim Doktor'a Çarşamba kesin gidiyorum tamam. 7+1 im bugün. Kızlar merak ediyor sunuz biliyorum ama acele etmeyin. Çok fazla tahlil ultrason geriyor insanı. Zaten 8. Haftada nedir ne değildir her şey belli olacak. 1-2 hafta daha bekleyin bebeğiniz de görünür kalp atışı da duyulur kendinizi strese sokmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…