2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın kızlarr. Saat 09:00. Şimdi oğlumla kahvaltı edip, temizliğe girişeceğim. Günlerdir mıy mıy mıy geziniyorum ve buna bir son vermeye karar verdim :cool:
Herkese iyi hafta sonları. Yola çıkacaklara iyi yolculuklar.
Ben dün tüm evi dip köşe temizlettim. Çok mutluyum evim tertemiz :))) dötümü kaldıracak halim yok. Hep kendim yapardım temizliğimi ama böylesi daha güzelmiş tavsiye ederim:)))

Yaaa çok minnoşlar benim oğlan da dün kafama oturmuştu :skandal:
Hahah allahımm bal bunlar ya
Bir çizgi film kahramanı var mucize Uğur böceği diye. Onum pijama takımını almıştım maskesi de var. Sırf o maskeyi takmam için yapıyor eşşek sıpası:))
Senin oğlan 17 aylık benimki 50 aylık ama kafama çıkınca pek minnoş olmuyor :bicak: Ama olsun çıksın kafama :)) bal surat

Üf çok batıni takılıcam şimdi ama yardımınıza ihtiyacım var. Saçlarım biraz uzunca, dökülmeye başladı. Gebeyken korkmayıp saçını kestirip sağlıkla bebeğini kucaklayan örneklere ihtiyacım var, bi el atar mısınız?
Ben ilk hamileliğimde kestirdim canm 3 4 aylık hamileydim galiba şimdi oğlum 3yaşına girecek maşşalah bi sıkıntı yok batıl sen git kestir rahatlarsın sağlıcakla kucağına al inş

Üf çok batıni takılıcam şimdi ama yardımınıza ihtiyacım var. Saçlarım biraz uzunca, dökülmeye başladı. Gebeyken korkmayıp saçını kestirip sağlıkla bebeğini kucaklayan örneklere ihtiyacım var, bi el atar mısınız?
Ben ilkinde kesmistim bı sorun olmadı çok şükür ama böyle batil seyler kafa karıştırıyor

Birsuru yeni gelen olmuş diye sevindim önce.Selam verdim o bile havada kaldı.kendimi dışlanmış hissettim.Boyle değildi burasi biz testte ikinci çizgilerimizi gördüğümüz gunlerde:KK42:[/
Birsuru yeni gelen olmuş diye sevindim önce.Selam verdim o bile havada kaldı.kendimi dışlanmış hissettim.Boyle değildi burasi biz testte ikinci çizgilerimizi gördüğümüz gunlerde:KK42:
sey ben kendi adima konusacak olursam forumda cok yeniyim:olamaz:
Bildirimde ne gorursem genelde onlara bakiyorum. Kusura bakmayin kalbinizi kirdiysak:KK19:
Daha cok paylasacaklarimiz olacak eminim :KK200:

Ya bilmiyorm degerim referans degerden cok az ustte cikmis.. nette braz arastrdm kan pihtilasmasi riski fln dyo.. kafam karsti doktora da gdemedm dha
Simdi baktim canm da ole rutin kan tahli sonuucuma kan pihtilasmasi hastasi oldum haldde 150_450 refarans araliginda 350 cikmis ama o donemde aspirin iciormuydim bilmiorm.. Icin rahat diilse her gun yarim limon suyu ic kiraz ye kan sivilastirici ya bunlar hamilelgi boyunca bole limon suyu icen cok kisi okudum bu kk de

Kızlar doktordan geldim 6+4 bebek gözüktü kalp atışı da var. Kanaman var mı diye sordu yok kanamam, yolk kesesi biraz büyük kanaman olabilir dedi. Olursa hemen gel dedi doktor böyle bi durumla karşılaşan oldu mu ?

X