2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

İyi akşamlar herkese. Bugün kanamam oldu maalesef. Koşarak doktora gittim. Çok şükür yerinde duruyormuş kese ilk defa görmüş oldum. Ağır kaldırmaktan olabilir dedi doktor. 2 hafta sonra anca bebeği görürsün dedi. Progestan yazdı bir de iğne yaptılar acilde. Progestan kullanan var mı aranızda?

İyi akşamlar herkese. Bugün kanamam oldu maalesef. Koşarak doktora gittim. Çok şükür yerinde duruyormuş kese ilk defa görmüş oldum. Ağır kaldırmaktan olabilir dedi doktor. 2 hafta sonra anca bebeği görürsün dedi. Progestan yazdı bir de iğne yaptılar acilde. Progestan kullanan var mı aranızda?
Ben kullanıyorum canım hamile olduğumu öğrendiğimden beri

Merhaba arkadaşlar. Bugün ilk kontrole gittim. SAT’a göre 6+1 olmam gerekiyor ultrasonda 5+3 çıktı. Doktor problem olmadığını,ilk zamanlarda önden yada geriden gelme olabileceğini söyledi. Kalp atışı henüz görülmedi,haftaya tekrar gideceğim.. umarım sorun olmaz.

Gecmis olsun cnm ya ben kullaniorum sabah aksam vajinal al progestani

İgnesini kullaniyorum cnm cok acitan bi igne zamanla beze oluyor kalcada iyice aciyor

Peki sen agirmi kaldirdin kac kilo bilekte biz yapmayak

Bir kızım var 4 yaşında yaklaşık 17 kilo. Bu ara çok hasta oldu kucak istiyor diye çok kucakladım. Ona yordu doktor. Ağır kaldırma dedi. 15 gün cinsellik yok dedi. Temizlik yapma dedi falan. Bu ara oturmayı düşünüyorum sürekli
Sürekli uzan ayaklari dik yukari bn ögrendigimden beri iliskiye girmiyorum esimde uzak duruyor sagolsun

Bir kızım var 4 yaşında yaklaşık 17 kilo. Bu ara çok hasta oldu kucak istiyor diye çok kucakladım. Ona yordu doktor. Ağır kaldırma dedi. 15 gün cinsellik yok dedi. Temizlik yapma dedi falan. Bu ara oturmayı düşünüyorum sürekli
Canım benim dikkat et enazindan 3 aylık riskli dönemi atlatana kadar

X