2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın Kızlar dün akşama kadar bulantıdan halsizlikten yattım çok fena bi pazardı keşke Cumartesi’den direk pazartesiye dönseymişiz o kadar kötüydüm :KK61::KK61:bugünde sabah namazdan sonra uyumadım eşimle simit falan aldık elma yedik başlamasın diye beş dk bastırıyor bulantımı yine bulanıyor afedersiniz üsküfrada edemiyorum şu an gerçekten hamilelik nedir yaşıyorum galiba :110:

Günaydın. Benimde dün belkide en zor günümdü. Bulanmasın diye bişey yemedim safra çıkardım.Sonra safra çıkarmak çok zor diye Bastırsın diye ağzıma ne attıysam çıktı. 9+4 üm bugün daha ne kadar dayanabilirim bilmiyorum. Dün bütün gün bağıra bağıra ağladım

Günaydın kızlar...mutlu haftalar herkeze rahar geçecek bi hafta diliyorum...
Yılın son haftasında hamileliğinizi zorlayan şeylerde son bulsun inşallah...

Kese şekli tamamen hikaye ben doktoruma söyledim güldü tamamen çekim açısıyla alakalı sonra benim üstümde deneme yaptı ultrason probunu oynattı istediği her şekil cikti.fasulye oval yuvarlak ne ararsan var:KK45:
Gerçektenmiii çok şaşırdım ve sevindim o zmn kız olma ihtimali var :))
Bu teoriler bnim aklımı karıştırıyor...
Hayırlısı olur inşallah

Bu da bizim mercimek :) İçerde dört dönüyor yaramaz :emir_bebek:

20171225_102341.jpg

Bende aynı duruma düştüm iki haftadır iyiydim dün nolduysa birden biresabaha kadar nasıl uyudum bilmiyorum etrafımı poşet doldurdum ama yok sadece midem yukarı kadar çıkıyor şuanda devam ediyor ama dünkü gibi değil en azından
Günaydın. Benimde dün belkide en zor günümdü. Bulanmasın diye bişey yemedim safra çıkardım.Sonra safra çıkarmak çok zor diye Bastırsın diye ağzıma ne attıysam çıktı. 9+4 üm bugün daha ne kadar dayanabilirim bilmiyorum. Dün bütün gün bağıra bağıra ağladım
Okuldan zor attım dışarı kendimi her şey herkes kokuyor Kızlar bu sogukta temiz hava kraker elma veya naneli şeker olips çok faydası oluyor tabi kusa süreliğine

Listede hala çok eksik var .. :KK43:
Lüften herkez 1.sayfadaki tabloya baksın eksiğini özel mesaj olarak yazsın...
liste tanamlansın...

3-5 kişi nerdeyse 1 aydır giriş yapmamış...
Bazı kişiler pasif yada üyelik değiştirmiş ama gelip yazan yok.. :KK43:
Bazıları buralarda ama hala biligilerimi vermemiş...
Yardım edin kızlar olabildiğince etiketensin bu mesajım ve herkez görsün..
Zorla aidat toplayan yönetici gibi olmaktan sıkıldım o_O

Kizlar bebek oncesi mayista esimle son cocuksuz tatilimizi yapmak istiyoruz cocuk kabul edilmeyen bir otelde. Sizce 7 aylik hamileyken denizin havuzun tadi cikar mi??
Tam 7 aylık hamileydim tatile gittiğimde çok rahat bir tatildi benim için göbeğim çok büyük olmad8ğı için üzmemişti beni kişiden kişiye yapıya göre değişir ama en güzel tavsiyeyi doktorun verir yine de .. Ben de bu yaz tatilini düşünüyordum twmmuzda doğursak eylül de gitsek bebek çok mu küçük olur acaba tatil için :KK64:

Listede hala çok eksik var .. :KK43:
Lüften herkez 1.sayfadaki tabloya baksın eksiğini özel mesaj olarak yazsın...
liste tanamlansın...

3-5 kişi nerdeyse 1 aydır giriş yapmamış...
Bazı kişiler pasif yada üyelik değiştirmiş ama gelip yazan yok.. :KK43:
Bazıları buralarda ama hala biligilerimi vermemiş...
Yardım edin kızlar olabildiğince etiketensin bu mesajım ve herkez görsün..
Zorla aidat toplayan yönetici gibi olmaktan sıkıldım o_O
Dur ben de yazıyorum hemen bilgilerimi

Günaydın kızlar. Doktora gidenler güzel haberlerle dönerler inşallah bulantıları olanlarında inşallah biran önce geçer. Benimde bir kaç gündür sıkıntım mide ekşimesi çok yanma yapıyor midem hep tuzlu limonlu şeyler yiyorum birde sol tarafıma sürekli sancı giriyor umarım iyidir bebeğim

X