2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar bebek oncesi mayista esimle son cocuksuz tatilimizi yapmak istiyoruz cocuk kabul edilmeyen bir otelde. Sizce 7 aylik hamileyken denizin havuzun tadi cikar mi??
bende senin gibi düşündüm kocaya söyleyince o halde ne işin var dedi
:KK70:
Bu ramzi teorisi için ultrason fotoğrafına gerek var mı sizce?

Ben bebeğin sağ tarafa yerleştiğini hissetmiştim, ki hala hissediyorum hep ağrı sızı sağda. Radyologda demişti sağdan yumurtlamışsın diye. Dolayısıyla ramziye göre de erkek bebeğim :)

Bi arkadaşım hiç hissetmemişti hangi tarafta diye, sizler?
canım o teori kesenin senin sağında yada solunda olmasi değil bebeğin kesenin içinde ne tarafta olduğuna bağlı

bende senin gibi düşündüm kocaya söyleyince o halde ne işin var dedi
:KK70:
canım o teori kesenin senin sağında yada solunda olmasi değil bebeğin kesenin içinde ne tarafta olduğuna bağlı

Aa anladım o zaman. Ben rahim ortada, bebekte kesede nerdeyse orası ağrıyodur diye bi mantık üretmiştim.

Bu ramzi teorisi için ultrason fotoğrafına gerek var mı sizce?

Ben bebeğin sağ tarafa yerleştiğini hissetmiştim, ki hala hissediyorum hep ağrı sızı sağda. Radyologda demişti sağdan yumurtlamışsın diye. Dolayısıyla ramziye göre de erkek bebeğim :)

Bi arkadaşım hiç hissetmemişti hangi tarafta diye, sizler?
Ben hep ve hala sağda hissediyorum . Ağrılarım batmalarım bile sağ tarafımdan :super: Solum boş gibi :21::ıslık:

İyi geceler canlar sayfa da böyle birşey paylaşmak yasak mı değil mi bilmiyorum ama hoşunuza belki gider el emeklerimi sergilediğim bi sayfam var dosya olarak ekliyorum kendi çapımda ev hanımı olarak harçlık çıkarıyorum bakmanızı isterim. Teşekkürler :KK200:

Eklentiler

• DF70AD2E-03E0-483F-8CBA-D6AD2A063242.jpeg
    DF70AD2E-03E0-483F-8CBA-D6AD2A063242.jpeg
    81,8 KB · Görüntüleme: 72
Aa anladım o zaman. Ben rahim ortada, bebekte kesede nerdeyse orası ağrıyodur diye bi mantık üretmiştim.
ağrı bakımından öyledir belki benimde solda ağrım var hep ultrasonda solda çıkıyordu bu cinsiyet açısından kesenin içindeki konumu onemliymis şimdi nerde hiç bilmiyorum hissedemiyorum çok uslu miniğim aferin ona babası anneni üzme diyor o da dinliyor :))))

böyle olunca erkek oluyordu canım ama tabi Allah bilir :) benimkide böyle ama benim rahim fasulye gibi seninki daha yuvarlacık :)
bir başka fotoda daha ilginç kesem tam fasulye gibi hatta ince uzun gibi görüntü acısından kaynaklı olmalı :)

bir başka fotoda daha ilginç kesem tam fasulye gibi hatta ince uzun gibi görüntü acısından kaynaklı olmalı :)
Kese şekli tamamen hikaye ben doktoruma söyledim güldü tamamen çekim açısıyla alakalı sonra benim üstümde deneme yaptı ultrason probunu oynattı istediği her şekil cikti.fasulye oval yuvarlak ne ararsan var:KK45:

Kese şekli tamamen hikaye ben doktoruma söyledim güldü tamamen çekim açısıyla alakalı sonra benim üstümde deneme yaptı ultrason probunu oynattı istediği her şekil cikti.fasulye oval yuvarlak ne ararsan var:KK45:
aynen bende mantıken öyle düşüniyordum :KK70:

Canım cinsiyet için doktorun yorum yapti mi benimde hamile kaldığım ay sağdan yumurtlama oldu ve hep sağ kasigimda batma ağrı hissettim.bakalım öncelikle sağlıklı olsun da rabbimin izniyle..Rabbim hepimizin gönlüne göre nasip etsin ınş.
benim usgnin başlığı hep sağda geziyor hissetmiştimde ama vajinal yapılınca anlamamıştım karından yapılınca anladım sağda :) bu sağdan yumurtlamışımmı demek. birde önceki gebeliğim de kalp atışı başlamadı kürtaj olmuştum o da sağdaydı aynı yere tutunmuş minişkom :anneadayı:

Ya kizlar 1 haftadir gitmiyorum doktora cok taknti haline geldi esim diyorki kendine stres yapma kotu bsy yok. Gormeynce cok kotu oluyorum. En son gecen cuma gitmistim bugun pazar icim dayanmiyor resmen. Bide diyorum 3 ocak gideym cinsiyet icin 13 haftalik olucak o zmn gideym diyorum. Ama dayanamiyorum yaa cok mu ara vermis olucam sizce ?
ben 21 gün gitmedim gögüs hassasiyetim azalınca birazda yeri acıyınca sabaha kadar saçma sapan şeyler kurdum ve direk hastaneye gidip randevusuz sıra aldım. şansıma sevdiğim dr o gün randevusuzmuş :) herşey yolundaydı ama 10 gün daha bekleyemezdim valla merak ettim hep

Iyi geceler kızlar çok kötüyüm boğazım şişti ve hafif ateşim var ayrıcada yarın ikili test yapılacak ölüyorum ve yorgan döşek yatıyorum yanımda kimsemde yok napayım bana bir akıl verin
Çok gecmis olsun atesini sık sık ölç 38 ve ustunde dr a git. Dogal seylerle gecirmeye calis cok zor ama portakal suyu mandalina

Ramzi teorisine göre benim bebeğim erkek kızlar daha dikkatli baktım internetteki fotoları falan da karsilastirdim. Ama bu aşırı ve 12 olmama rağmen geçmeyen bulantiyla tarihte tek olurum heralde. Erkek olursa yani... Bakalım bekleyip gorecegizzz
Benimkilerin biri erkek ama diğerini göremedik henüz. Bulantım o kadar çok ki birazdan doktora rapor yazdırmaya gideceğiz. Ise gidemiyorum.

Günaydın Kızlar dün akşama kadar bulantıdan halsizlikten yattım çok fena bi pazardı keşke Cumartesi’den direk pazartesiye dönseymişiz o kadar kötüydüm :KK61::KK61:bugünde sabah namazdan sonra uyumadım eşimle simit falan aldık elma yedik başlamasın diye beş dk bastırıyor bulantımı yine bulanıyor afedersiniz üsküfrada edemiyorum şu an gerçekten hamilelik nedir yaşıyorum galiba :110:

Günaydın Kızlar dün akşama kadar bulantıdan halsizlikten yattım çok fena bi pazardı keşke Cumartesi’den direk pazartesiye dönseymişiz o kadar kötüydüm :KK61::KK61:bugünde sabah namazdan sonra uyumadım eşimle simit falan aldık elma yedik başlamasın diye beş dk bastırıyor bulantımı yine bulanıyor afedersiniz üsküfrada edemiyorum şu an gerçekten hamilelik nedir yaşıyorum galiba :110:
Bende aynı duruma düştüm iki haftadır iyiydim dün nolduysa birden biresabaha kadar nasıl uyudum bilmiyorum etrafımı poşet doldurdum ama yok sadece midem yukarı kadar çıkıyor şuanda devam ediyor ama dünkü gibi değil en azından

X