2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar bebek oncesi mayista esimle son cocuksuz tatilimizi yapmak istiyoruz cocuk kabul edilmeyen bir otelde. Sizce 7 aylik hamileyken denizin havuzun tadi cikar mi??
Mayısta soğuk olmaz mi su bilemedim.bide havuzlara klor çamaşır suyu katıyorlar diye biliyorum Allah korusun mikrop kapma.

Iyi geceler kızlar çok kötüyüm boğazım şişti ve hafif ateşim var ayrıcada yarın ikili test yapılacak ölüyorum ve yorgan döşek yatıyorum yanımda kimsemde yok napayım bana bir akıl verin

Iyi geceler kızlar çok kötüyüm boğazım şişti ve hafif ateşim var ayrıcada yarın ikili test yapılacak ölüyorum ve yorgan döşek yatıyorum yanımda kimsemde yok napayım bana bir akıl verin
Rabbim sifalar versin canım.bi parol tablet al mutlaka gebelikte ateş iyi değil.bol ç vitamini ve dinlenme yarın doktorun antibiyotik ilaç bile başlayabilir.hayırlı haberlerle gel ınş.

Arkadaşlar kafa karışıklığını ortadan kaldırmak için sizlere ramzi theorynin birebir çevirisini yapmak istiyorum. Böylece usg resimlerini daha doğru değerlendiririz.
Öncelikle bu teori bir makale olarak yayımlandı ve sonuçların %97.3 yaklaşık doğru olduğu kanıtlandı ancak makale sadece 6. Gebelik haftası a ait usg resimlerini içeriyor. Ve iki kategori söz konusu. Birincide transvajinal usg yani probla direkt vajina içinden bakılarak elde edilen görüntü. Eğer bu şekilde çekilmişse foto bu bebeğin yerinin gerçek görüntüsüdür. Birebirdir. Ayna görüntüsü olmadığı için bebeğin plasentası sağda ise erkek solda ise kızdır. İkincisinde ise abdominal yani katın üstünden yapılan usg. Burada ayna görüntüsü vardır yani şekli ters düşünmek gerekir. Burada ise solda ise bebek aslında sağda demektir ve erkektir. Görüntü sağda ise bebek aslında solda demektir ve kızdır. Umarım faydalı olmuştur
hmmm buna gore 6+4 de bnm karindan usg de solda yani erkek oluyor 12. hftsmda dr erkege bnzetti baklm 16. hfta kesinlessim tutcakmi

Ya gecmis olsun ateslenmemen lazım bı komsun falan yok mu? Yarın doktor ilaç yazar çünkü ilacın zararı ateş kadar olamaz herhalde.

Ya gecmis olsun ateslenmemen lazım bı komsun falan yok mu? Yarın doktor ilaç yazar çünkü ilacın zararı ateş kadar olamaz herhalde.
Malesef canım lojmanda tek başımayım eşimde yurtdışı görevde annemler de uzak 4 yaşında kızım ve ben ballı limonlu ılık su içtim şimdide bir parol içtim sabah doğru doktora

Bu ramzi teorisi için ultrason fotoğrafına gerek var mı sizce?

Ben bebeğin sağ tarafa yerleştiğini hissetmiştim, ki hala hissediyorum hep ağrı sızı sağda. Radyologda demişti sağdan yumurtlamışsın diye. Dolayısıyla ramziye göre de erkek bebeğim :)

Bi arkadaşım hiç hissetmemişti hangi tarafta diye, sizler?

Ben bebeğin sağ tarafa yerleştiğini hissetmiştim, ki hala hissediyorum hep ağrı sızı sağda. Radyologda demişti sağdan yumurtlamışsın diye. Dolayısıyla ramziye göre de erkek bebeğim :)

Canım cinsiyet için doktorun yorum yapti mi benimde hamile kaldığım ay sağdan yumurtlama oldu ve hep sağ kasigimda batma ağrı hissettim.bakalım öncelikle sağlıklı olsun da rabbimin izniyle..Rabbim hepimizin gönlüne göre nasip etsin ınş.

Canım cinsiyet için doktorun yorum yapti mi benimde hamile kaldığım ay sağdan yumurtlama oldu ve hep sağ kasigimda batma ağrı hissettim.bakalım öncelikle sağlıklı olsun da rabbimin izniyle..Rabbim hepimizin gönlüne göre nasip etsin ınş.

Evet, bir kabartı görüyorum dedi :) oğlan anası olacağım muhtemelen:))

Aynı gün doğum yapacakmışız :) evet plasenta solda gibi. Benim de solda resimde. Bakalım Ramzi ne kadar haklı.
aa evet aynı gün gözüküo canım :) ama benim bebeğim 3 gün öndeydi güncellemedim burayı bş sonrakinde nasıl çıkıcak bilmiyorum gerçi :) sen ikili test yaptırdın mı bu arada

Banada kontrole gittiğimde sağ tarafm çok ağrı yapıyor neden olur diye sormuştm çünkü bebek o tarafa yerleşmiş sağdan yumurtlamşsn demişti. Zaten muayenelerde de dikkat edince ultrason probunu sağda gezdiriyor hep

Banada kontrole gittiğimde sağ tarafm çok ağrı yapıyor neden olur diye sormuştm çünkü bebek o tarafa yerleşmiş sağdan yumurtlamşsn demişti. Zaten muayenelerde de dikkat edince ultrason probunu sağda gezdiriyor hep
Benimde sol tarafım da ağrı oluyor geçen dikkat ettim soldan kontrol etti biraz bastırdığı için çıkınca bile acımıştı sol tarafım ama bu ramziye tam akıl erdiremedim ben :)

X