2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de 45 le hamile kaldım 42 ye düştüm ama şimdi 43 oldum biraz azalsa da hala çok rahatsızlık verici bulantı. İlaç içiyorum her gün. Aksi gibi doktor inanmıyor ya da öyle işine geliyo 3 aydan sonra şiddetli bulantı olmaz diyip kestirip attı. Ocakta öğreniriz artık cinsiyeti

9. Haftada bu böyle olmaz deyip acile gitmiştik. Hamilelik var birşey yapamam yesin yesin çıkarsın demişti dr geri yolladı. Geçen hafta başında biraz hafiflemişti geçiyor diye sevinmiştim ama bu hafta çok kötüyüm. Cuma ikili test için gittiğimde dr artık geçer bulantıların dedi. İnşallah öyle olur boğazım tahriş oldu artık çok zormuş bu kadarını tahmin etmemiştim

bende 39 yaşındayım canım bir hastaneye gittim doktor resmen her iki lafından biri 39 yaşındasın riskli gebelik cart curt dedi bıraktım orayı... boşver yaşa takılma miniğin sağlıcakla gelsin inşallah

sağol canım inşallah bende yaşımla ilgili denilenleri fazla takmıyorum dediğim gibi olumlu düşünüyorum hep. İyi düşün iyi olsun. Bebeğimin sağlığı iyi olsunda gerisi teferruat ben onun için kaç senedir bırakamadığım lanet sigarayı tek seferde bıraktım ağzıma almıyorum. İçmem dediğim sütüde gece gündüz içiyorum. Herşey onun sağlığı için.

sağol canım inşallah bende yaşımla ilgili denilenleri fazla takmıyorum dediğim gibi olumlu düşünüyorum hep. İyi düşün iyi olsun. Bebeğimin sağlığı iyi olsunda gerisi teferruat ben onun için kaç senedir bırakamadığım lanet sigarayı tek seferde bıraktım ağzıma almıyorum. İçmem dediğim sütüde gece gündüz içiyorum. Herşey onun sağlığı için.
o sigarayı bende çok şükür onun sayesinde bıraktım umarım devamı da gelirde hiç içmem

Herkese merhabalar arkadaşlar şimdi doktordan geldim boğazım için antibiyotik verdi ayrica ikili test için ense ölçümü yapıldı ve ense pilisi 1.3 çıktı doktor çok iyi dedi bebişimin boyu 60 mm olmuş kan verdim sonuçları bekliycem artık rabbim herkese herşeyin hayırlısını versin inşallah

Hayırlısıyla inşallah canım sağlıklı sıhhatli şekilde kucaklaşırsınız inşallh önceki doktorlar ne demiştiki sana
Hemen hemen aynı şeyi söylediler fakat daha acımasız konuştular ama bu doktor daha ılımlıydı ve daha detaylı anlattı üstelik kalp atışınıda dinletti nasılda coşkulu ben gelicem anne merak etme der gibi

Bakın bakalım teyzeleri cinsiyet tahmin edebilecek var mı 10+2 yiz bugün

Eklentiler

• A1CB3DDC-7E79-4A24-B99B-996470E6F5DB.jpeg
    A1CB3DDC-7E79-4A24-B99B-996470E6F5DB.jpeg
    48,1 KB · Görüntüleme: 105
Kızlar görümcemde bu görümcemin usg görüntüleri sizden oda yorum istedi

Eklentiler

• EDFDDE70-E7FB-4E05-B126-B8AF11CBC8D8.jpeg
    EDFDDE70-E7FB-4E05-B126-B8AF11CBC8D8.jpeg
    45,6 KB · Görüntüleme: 74
  • A67345DE-0B78-4847-8842-54E743FA42A0.jpeg
    A67345DE-0B78-4847-8842-54E743FA42A0.jpeg