2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım ben daha perşembe günü yaptırdım yurtdışındayım ama. Normal ölçüm değerleri iyi çıkınca benim doktorum kan testine gerek yok dedi biz de istemedik.

İyi akşamlar arkadaşlar, bize de bi yorum yapabilir misiniz rica etsem cinsiyet için? 12 haftalık görüntü

Eklentiler

• IMG_5785.JPG
    59,3 KB · Görüntüleme: 92
Ya evet canım öyle verdi doktor.. kendisi de daha çok erken ama bence kız demişti. Ben de senin gibi aynı kıza benzettim yüz hatlarını

Yalancı Doğum sancısı gibi bu yalancı bulantılar..ne güzel bitiyo diyordum 3 gün çok iyiyim 4 cü gün felaketim çok kötüyüm

Süper olmuş canım çok çok çok beğendim ellerine sağlık ben daha sonra sipariş vermeye karar verdim başka hediye aldım eşime ama senin sürpriz muhteşem olmuş

Kızlar ben de perşembe günü ikili test için gittim. Fiyatı merak edenler için özel hastanede muayene için 70 kan için 50 tl verdim. Bebişin cinsiyetini de söyledi doktorum. Kızım olacak inşallah.
Bu arada ikili testten önce bebeğin hareketlenmesi için tatlı birşeyler ye dedi doktor. Rahat görüntü alması için. Çikolata yemiştim ben de aklınızda bulunsun

Kizlar size bişey soracam. Bugün misafirlige gitmiştim cacik yapmislardi ve cacigin icine minik minik maydanoz dogramislar ben bunu kasenin sonunda farkettim. Şimdi birazda karnim ağrıyo bende evham yaptım zaten evhamli biriyimde. Bu maydanozun zarari olurmu ama lütfen biri cevap yazsin. İçime şüphe düştü

Olmaz canım bahsedilen miktar demet demet ben az azda olsa yiyorum hiç bir sıkıntı olmadı şükür

Maşallah küçük bir prenses geliyor Gözünüz aydın :) darısı bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…