2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar size bişey soracam. Bugün misafirlige gitmiştim cacik yapmislardi ve cacigin icine minik minik maydanoz dogramislar ben bunu kasenin sonunda farkettim. Şimdi birazda karnim ağrıyo bende evham yaptım zaten evhamli biriyimde. Bu maydanozun zarari olurmu ama lütfen biri cevap yazsin. İçime şüphe düştü
Hicbisey olmaz canım o kadarciktan başka bişey karnın agriyo

Kizlar size bişey soracam. Bugün misafirlige gitmiştim cacik yapmislardi ve cacigin icine minik minik maydanoz dogramislar ben bunu kasenin sonunda farkettim. Şimdi birazda karnim ağrıyo bende evham yaptım zaten evhamli biriyimde. Bu maydanozun zarari olurmu ama lütfen biri cevap yazsin. İçime şüphe düştü
Dusuk tehliken olmadigi surece dusuk dozlar bise yapmaz canim salatada yemekte filan merak etme

Kızlar ben de perşembe günü ikili test için gittim. Fiyatı merak edenler için özel hastanede muayene için 70 kan için 50 tl verdim. Bebişin cinsiyetini de söyledi doktorum. Kızım olacak inşallah.
Bu arada ikili testten önce bebeğin hareketlenmesi için tatlı birşeyler ye dedi doktor. Rahat görüntü alması için. Çikolata yemiştim ben de aklınızda bulunsun
Gözün aydın cnm kesin kızın mı olucak kısmetse

Günaydın kızlar :) bu ramzi teorisinden kuzenime bahsettim olmaz öyle şey dedi bana ultrason fotosunu attı onunki fotoda sağda :KK9: yani kız ee bebek zaten kız şok oldu :KK70:..

X