2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Çok teşekkürler bende 8-10 ocak arası gidicem. Sadece ultrasonmuş bakılan, inş herşey yolunda gider iki kontrol arası 1 ay, ikiz olunca ve hep kötü hikayeler anlatılınca dahada tedirgin oluyor insan. 8 haftalıkken boyları kaçtı hatırlıyormusun

Sanırım 2cm di yanlış hatırlamıyorsam bu arada kan testi yapılmıyor ikizde.

Arkadaşlar .. Ben sanırım biraz hormonlarımdan dolayı fazlaca (olması gerekenden de fazlaca) hassaslaştım .. Kendimi beğenmiyorum .. Dombik ve hastalıklı gibi görünüyorum . Delirmiş gibi sürekli eşime beni beğeniyo musun ? Çirkinleştim . Ben bile kendimden sıkıldım gibi anlamsız ama kendimce haklı sitemler ediyorum .. Birdenbire kendimle mutsuz olmaya başladım .. İçimdeki mucizeyi düşündükce kalbim fırıldıyor , heyecandan gözlerimden yaş süzülüyor çoğu zaman .. Ama .. Ama işte .. Çoo huysuzum Sizin de varmı böyle modlarınız

Bazen bnde saçma sapan ağlıyorum ama eşine öyle şeyler sorma.. adamın aklına sokma öyle şeyler
Bn hamilelere bakardım güzelleşiyorsa erkek çirkşnleşiyorsa kızı olucak derdim belki kızın olucak o yüzdn öyle hissediyorsundur...

Kuzum büyükler hep bu hormonlara kız duygusallığı diyor
Ama kendini beğenmeme malesef bendede var kilo almayı hiç sevmiyorum ve şuna kendimi şimdiden kocaman hissediyorum herşey boş canım beğensinler beğenmesinler dünyalar güzeli canımızı kucağımıza alıcaz onu düşünerek kendini herzaman güçlü hisset çok şükür ki rabbim verdi tattırdı bu duyguları yaşıyoruz

Arkadaşlar 3 gündür bademcik şişmesi ile uğraşıyorum tuzlu gargara yapıyorum sürekli ılık su içiyorum ama bir değişiklik yok sizin önerileriniz var mı

Bende kendimi guzellesmis hissediorum yuzume bise surme ihtiyaci duymuorum artik cinsiyet ne olucak bakalim

B

BEnimde cok siser canim balla zencefil bana iyi geliodu hamisken sıkntı olmazsa balla zencefili oneririm
Okudum netten zencefilin bi zararı yokmuş evde şu an tazesi de tozu da yok yarın inş bulmaya çalışırım benim de yılda 4-5 kere şişerdi iğne ile zor geçerdi hamilelikte kışa denk geldi inş koruyabilirim kendimi

Cnm birde sirke ıle gargara yap ben sabah kalktığımda yutkunamiyorum Bı baktım hemen gargara yaptım gectı çok şükür belki işe yarar Rabbim şifa versin

Ainn canim ya yaz kis her daim siser benimde yaa zorlugunu bilirim yutkundukca mahvederr insani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…