2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Benim de 6+6 ilk görüntüm var hadi arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum kız mı erkek mi

Eklentiler

• 9B108AE6-4F74-4D4E-82D9-84A05B24FB82.jpeg
    65 KB · Görüntüleme: 60
Saçlarımı boyayamadım .. İstediğim gibi giyinemedim .. Kendime bakamıyorum hiç canım istemiyor , enerjim düşük . Kocişim beğeniyosa da beğenmez olacak artık çok haklısın İlgi manyağı da etse yaranamıyor Kendimi hiç sevemiyorum

Bu kadar bulantılı , kendimi sağlıksız hissedeceğim bi gebeliğim olmasaydı belki daha iyi olabilirdim .. Normalde enerjisi çok yüksek biriyim böyle olmak kendimi kötü hissettiriyor .. Çok haklısın .. Rabbimin izniyle öyle güzel bişey gelecek ki dünyaya .. Ben kendimi çirkin hissettiğim her saniye için pişman olucam

Sen kendin bakmalısın kendine kocan hertürlü beğenir ama sürekli somurtursan adam da soğar

Tmm cnm teşekkürler bencede kan için fiyat alınmıyordur o kadar para ödeyip bide kan için para ödemek saçmalık hastaneden memnun değilim ama sırf doktorum iyi diye gidiyorum yoksa asla gitmem.
Bende şuan üniversiteye gitmiyorum özel muayenehanesine gidiyorum Doğumda onun anlaştığı özel hastanede olur büyük ihtimalle

Şimdilik böyle bak zaman ilerledikçe çok farklı olacak ama bunu düşünmemeye çalış bebişimizide mutsuz etme

Canim sen annesin yaaa cok kutsalll onun sana verdigi isilti yeterrr

Kızlar hepinize iyi akşamlar, inşallah hepiniz iyisinizdir, geçmiş çok dolmuş okumadım =) bugün midem hiç bulanmadı ağız tadıyla yemek yedim, anneme gitmiştim çünkü, oğlumun okulu dolayısıyla her zaman gidemiyorum uzak biraz. Benim kendi evim bana resmen kokuyor, mutfak banyo özellikle. Nevresimler hatta... Gececek mi acaba

İyi akşamlar canım bende bugün arkadaşta çok güzel yedim benimde öyle evin heryeri kokuyor Of yarın evde ne yapıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…