2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Herşey yolunda ya olsun canım bu arada hakkaten usg de hiç görünmüyo

Ben ücret odemedim ama kan tahlili zaten ikili testin içinde yani ekstra ücret almazlar. Aynı gün veriliyor kan

Tesekkur ederim cnm ben ozelde yaptırıyorum çoğu testleri fiyatı ogrendim 146 tl dedi tabi bide muayene ücretiyle 200 tl i buluyor ben bu ücretin içinde kan tahlilde varmı diye merak ettim

Özel çok pahalı ya valla allah yardımcımız olsun nerdesin bilmiyorum canım ama oradaki devlette yapılmıyorsa burdakinde hiç yapılmaz üniversitede yaptırmak istemiyorum hiç güvenmiyorum bakalım daha zaman var

Orkidem07 doktor ıkılı test yaptımı canım?
Evet cnm şimdi kontrolden geliyrm bebek 47mm olmuş 45i geçtiği için yapablrz dedi. Ense kalınlığına baktı burun kemiğine baktı normalmiş çok şükür birde kan aldı aynı anda yapılması gerekiyormuş bunların.. buarada ben 150 lira ödedm ikili test için. Doktorum özel kliniğine gidiyrm biraz yüksek oluyor o yüzden fiyatlar. Çok şükür herşey yolundaymş 11+0 m bugün.

Kızlar doktor detaylı inceledi bende yeri gelince cinsiyetinide göreblrmyz dedim bu hafta çok erken dedi baya inceledi yanıltablr bu haftaki görüntü dedi. Sonra tecrübelerime dayanarak %51 erkek gibi dedi. Size fotosunu atayım anlayanlar bi yorum yaparsa sevinirim:)

Gözün aydın cnm sonucun iyi olmasına sevindim...inşallah kan sonucuda güzel çıkar...

Tahlil ve ultrason aynı gün yapılmak zorunda. İkili testin ücreti tek, kan için ayrı ücret olmuyo.

Teşekkür ederim cnm hepimiz güzel sonuçlar alalım inşallah.. pazartesi çıkarmış kan sonucuda inşallahh iyidir. Sen ne zaman yaptıracaksın ikiliyi seninle aynıyız
Amin inşallah...
Ewt aynıyız cnm bn çarçmba günü drdaydım ikili test için 13 hafta gel dedi en geç 8-10 ocak dedi 8 ocak için randevu aldık bakalım ne olacak hakkımızda hayırlısı...
Dr bna temmuzun ilk haftası doğum olur dedi

Evet o gün veriliyor canım ben ücret ödemedim üniversite hastanesi olduğu için

Ay çok sevındım inşallah benımde yapar ya bende 11+3 oluyorum çarşamba günü :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…