2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bir sürü sağlıklı ilerleyen hamilelik varken seçip olumsuzları anlatıyorlarsa, en iyi ihtimalle cahillikten diye düşünürüm. Bence doğrudan strese girdiğini ve dinlemek istemediğini söyleyebilirsin.

Bence o arkadaşını uyar. Ya çok saf, ya kötü kalpli. İnsan böle haberler veririmi, ayıp

Arkadaşlar bişey sormak istiyorum yaptıranlar cevap verebilirse sevinirim pazartesi ikili test yaptırıcam peki kan tahlili bu ikili testi yaptırdığımız günmü veriliyor birde ödediğimiz ücret sadece ikili testemi ait kan için farklı ücretmi alınıyor

Bende hic ise yaramıyor ben de yapiyorum ayni seyi ama

Ya kizlar bas agrisi yasayan vr mi sinir edio agri beni
ben akşamları yaşıyorum sadece ama hiç ii değil hemen gözlerimi kapatıp uzanıom baika geçmio.ilaç almak ta istwmiom zararlı çünkü oluşum aşaması ilk 3 ay

Merhaba güzel anneler Bugün doktor kontrolümüz vardı . 10+3 olmuşuz . Ultrasonda bebeğe dair hiçbirşey görünmüyor Kalp atışlarını duymasam allah muhafaza bebek yok diyeceğim nerdeyse Haftaya cumartesi günü için 2li taramaya çağırdı . Rahime yakın bir kısımda ufak bir kanama alanı gördüğü için son doz bir iğne daha yaptır artık bitiririz dedi . Birde dün aşırı şiddetli diş ağrısı yaşadım . Haftaya tekrar bakıp dişciye yönlendirecek . Ben 3. Ayımda 20lik dişimi çektirmiştim ona canını sıkma adranalin içermeyen her türlü işlemi yaptırabiliriz dedi . İnşllah herşey sağlıklı ilerler . Ultrasonum biraz net olabilseydi cinsiyet tahmini istemeyi çok isterdim ama , maalesef
Birde not aldığı kağıda 10+3 yazdı ama ultrason kağıdında 10+1 yazıyor . Sata göre geç geldiği için hangisi doğru kestiremedim . Eve gelince farkettim ultrason kağıdını

Eklentiler

• D1A5F417-8F6A-4A3F-82E1-609D4C5C9064.jpeg
    54 KB · Görüntüleme: 68

Devlet hastanesinde süreç nasıl bilmiyorum çünkü bulunduğum yerde devlet hastanesinde yapılmıyormuş. Cuma günü devlet hastanesinde randevum vardı ultrasondan ölçümlere baktı özel hastaneye yönlendirdi. Özele sadece kan testi için gittik ama illaki doktorun muayenesi gerekiyormuş kayıt açılması için. Muayene ücreti 75 tl aldılar. Muayeneden hemen sonra kan testi için yönlendirdi onun için de 30 tl aldılar. Aynı gün içinde oldu hepsi. Sonuçlar için bekliyoruz. Umarım faydalı olmuştur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…