2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba güzel anneler :anneadayı::KK200: Bugün doktor kontrolümüz vardı . 10+3 olmuşuz . Ultrasonda bebeğe dair hiçbirşey görünmüyor :sinirli: Kalp atışlarını duymasam allah muhafaza bebek yok diyeceğim nerdeyse :KK62: Haftaya cumartesi günü için 2li taramaya çağırdı . Rahime yakın bir kısımda ufak bir kanama alanı gördüğü için son doz bir iğne daha yaptır artık bitiririz dedi . Birde dün aşırı şiddetli diş ağrısı yaşadım . :KK35: Haftaya tekrar bakıp dişciye yönlendirecek . Ben 3. Ayımda 20lik dişimi çektirmiştim ona canını sıkma adranalin içermeyen her türlü işlemi yaptırabiliriz dedi . İnşllah herşey sağlıklı ilerler . Ultrasonum biraz net olabilseydi cinsiyet tahmini istemeyi çok isterdim ama , maalesef :KK34:
Birde not aldığı kağıda 10+3 yazdı ama ultrason kağıdında 10+1 yazıyor . Sata göre geç geldiği için hangisi doğru kestiremedim . Eve gelince farkettim ultrason kağıdını :işsiz:
Herşey yolunda ya olsun canım bu arada hakkaten usg de hiç görünmüyo

Arkadaşlar bişey sormak istiyorum yaptıranlar cevap verebilirse sevinirim pazartesi ikili test yaptırıcam peki kan tahlili bu ikili testi yaptırdığımız günmü veriliyor birde ödediğimiz ücret sadece ikili testemi ait kan için farklı ücretmi alınıyor
Ben ücret odemedim ama kan tahlili zaten ikili testin içinde yani ekstra ücret almazlar. Aynı gün veriliyor kan

Devlet hastanesinde süreç nasıl bilmiyorum çünkü bulunduğum yerde devlet hastanesinde yapılmıyormuş. Cuma günü devlet hastanesinde randevum vardı ultrasondan ölçümlere baktı özel hastaneye yönlendirdi. Özele sadece kan testi için gittik ama illaki doktorun muayenesi gerekiyormuş kayıt açılması için. Muayene ücreti 75 tl aldılar. Muayeneden hemen sonra kan testi için yönlendirdi onun için de 30 tl aldılar. Aynı gün içinde oldu hepsi. Sonuçlar için bekliyoruz. Umarım faydalı olmuştur.
Tesekkur ederim cnm ben ozelde yaptırıyorum çoğu testleri fiyatı ogrendim 146 tl dedi tabi bide muayene ücretiyle 200 tl i buluyor ben bu ücretin içinde kan tahlilde varmı diye merak ettim

Devlet hastanesinde süreç nasıl bilmiyorum çünkü bulunduğum yerde devlet hastanesinde yapılmıyormuş. Cuma günü devlet hastanesinde randevum vardı ultrasondan ölçümlere baktı özel hastaneye yönlendirdi. Özele sadece kan testi için gittik ama illaki doktorun muayenesi gerekiyormuş kayıt açılması için. Muayene ücreti 75 tl aldılar. Muayeneden hemen sonra kan testi için yönlendirdi onun için de 30 tl aldılar. Aynı gün içinde oldu hepsi. Sonuçlar için bekliyoruz. Umarım faydalı olmuştur.
Özel çok pahalı ya valla allah yardımcımız olsun nerdesin bilmiyorum canım ama oradaki devlette yapılmıyorsa burdakinde hiç yapılmaz üniversitede yaptırmak istemiyorum hiç güvenmiyorum bakalım daha zaman var

Orkidem07 Orkidem07 doktor ıkılı test yaptımı canım?
Evet cnm şimdi kontrolden geliyrm bebek 47mm olmuş 45i geçtiği için yapablrz dedi. Ense kalınlığına baktı burun kemiğine baktı normalmiş çok şükür birde kan aldı aynı anda yapılması gerekiyormuş bunların.. buarada ben 150 lira ödedm ikili test için. Doktorum özel kliniğine gidiyrm biraz yüksek oluyor o yüzden fiyatlar. Çok şükür herşey yolundaymş 11+0 m bugün.

IMG_9502.JPG
IMG_9502.JPG
Kızlar doktor detaylı inceledi bende yeri gelince cinsiyetinide göreblrmyz dedim bu hafta çok erken dedi baya inceledi yanıltablr bu haftaki görüntü dedi. Sonra tecrübelerime dayanarak %51 erkek gibi dedi. Size fotosunu atayım anlayanlar bi yorum yaparsa sevinirim:)

Evet cnm şimdi kontrolden geliyrm bebek 47mm olmuş 45i geçtiği için yapablrz dedi. Ense kalınlığına baktı burun kemiğine baktı normalmiş çok şükür birde kan aldı aynı anda yapılması gerekiyormuş bunların.. buarada ben 150 lira ödedm ikili test için. Doktorum özel kliniğine gidiyrm biraz yüksek oluyor o yüzden fiyatlar. Çok şükür herşey yolundaymş 11+0 m bugün.
Gözün aydın cnm sonucun iyi olmasına sevindim...inşallah kan sonucuda güzel çıkar...

Arkadaşlar bişey sormak istiyorum yaptıranlar cevap verebilirse sevinirim pazartesi ikili test yaptırıcam peki kan tahlili bu ikili testi yaptırdığımız günmü veriliyor birde ödediğimiz ücret sadece ikili testemi ait kan için farklı ücretmi alınıyor

Tahlil ve ultrason aynı gün yapılmak zorunda. İkili testin ücreti tek, kan için ayrı ücret olmuyo.

Teşekkür ederim cnm hepimiz güzel sonuçlar alalım inşallah.. pazartesi çıkarmış kan sonucuda inşallahh iyidir. Sen ne zaman yaptıracaksın ikiliyi seninle aynıyız
Amin inşallah...
Ewt aynıyız cnm bn çarçmba günü drdaydım ikili test için 13 hafta gel dedi en geç 8-10 ocak dedi 8 ocak için randevu aldık bakalım ne olacak hakkımızda hayırlısı...
Dr bna temmuzun ilk haftası doğum olur dedi

Evet o gün veriliyor canım ben ücret ödemedim üniversite hastanesi olduğu için

Ay çok sevındım inşallah benımde yapar ya bende 11+3 oluyorum çarşamba günü :)

X