2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bugün çok zor bir gün geçirdim. Çalışanlarımdan biri iş kazası geçirdi. İyi ama bir kaç parmağı kurtulamıcak ne yazık ki :KK43: Kendi hatası bile olsa insan sorumluluk hissediyor ve bir sürü iş varken soğukkanlı olmam gerekiyor. Ki normal de öyleyim ama hormonlar herhalde arada odama gelip gelip ağladım.

Neyse sizi de şişirmeyeyim ama günün sonunda çok güzel bir haber aldım. Kromozom Hastalıkları için verdiğim kanın sonuçları geldi. Ve problem yok doktorum artık daha fazla teste gerek yok dedi. Ayrıca kanımda hiç y kromozomuna rastlanmamış yani ikizlerin ikisinde kız :KK54:

Ay çok sevindim, hayırlı olsun kızlarının sağlıkları ömür boyu sürsün..

Bugün çok zor bir gün geçirdim. Çalışanlarımdan biri iş kazası geçirdi. İyi ama bir kaç parmağı kurtulamıcak ne yazık ki :KK43: Kendi hatası bile olsa insan sorumluluk hissediyor ve bir sürü iş varken soğukkanlı olmam gerekiyor. Ki normal de öyleyim ama hormonlar herhalde arada odama gelip gelip ağladım.

Neyse sizi de şişirmeyeyim ama günün sonunda çok güzel bir haber aldım. Kromozom Hastalıkları için verdiğim kanın sonuçları geldi. Ve problem yok doktorum artık daha fazla teste gerek yok dedi. Ayrıca kanımda hiç y kromozomuna rastlanmamış yani ikizlerin ikisinde kız :KK54:
Kaza içim üzüldüm geçmiş olsun maşallah testiniz iyi çıkmış ne kadara yaptırdın canım testi

Eki Görüntüle 2082825 Eki Görüntüle 2082824 Hanımlar siz cinsiyet söyledikçe benide heyecan sardı şimdi size 2 farklı foto yükleyeceğim ikiside 7+2 günlük ilk foto videodan ekran görüntüsü çünkü orda taö ortada ama ultrason resmine göre de sola yakın ben işin içinden çıkamadım ,hadi buyrun tahmine not; karından
Canım bak ilk resimde kesenin etrafında beyaz bi yarım halka var ve çoğunlukla sol tarafta o halka plasenta bebeğin eşin yani pşasenta ne taraftaysa bebekte o tarafta oluyo yani bebek erkek gibi teoriye göre

Canım bak ilk resimde kesenin etrafında beyaz bi yarım halka var ve çoğunlukla sol tarafta o halka plasenta bebeğin eşin yani pşasenta ne taraftaysa bebekte o tarafta oluyo yani bebek erkek gibi teoriye göre

Vayy. Ne kadar uzmanlaşmışsın kuzum bu işlerde saol canım , erkek ozaman minnak , anneler hisseder derler ama ben hissedemedim demekki bana kız gibi gelmişti :KK66: :KK66: çok şükür erkek de olur kızda ilk evladım olucak :nazar:

Benim tüp bebekle oldu bebiş , doktor sola koymuştu orda kaldı demekki :KK66:

Eklentiler

• IMG-20171220-WA0005.jpeg
    IMG-20171220-WA0005.jpeg
    24,7 KB · Görüntüleme: 42
Kaza içim üzüldüm geçmiş olsun maşallah testiniz iyi çıkmış ne kadara yaptırdın canım testi
Ya şu test ücreti biraz canımı sıktı. 3400 verdim ama kime desem oha dedi. 1500 e yapan 2000 e yaptıran var. Bende doktora sordum ya neden benim ki böyle diye işte açıkladı ama hala kazık yedim hissiyatından tam kurtulamadım.

X