2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bugün çok zor bir gün geçirdim. Çalışanlarımdan biri iş kazası geçirdi. İyi ama bir kaç parmağı kurtulamıcak ne yazık ki Kendi hatası bile olsa insan sorumluluk hissediyor ve bir sürü iş varken soğukkanlı olmam gerekiyor. Ki normal de öyleyim ama hormonlar herhalde arada odama gelip gelip ağladım.

Neyse sizi de şişirmeyeyim ama günün sonunda çok güzel bir haber aldım. Kromozom Hastalıkları için verdiğim kanın sonuçları geldi. Ve problem yok doktorum artık daha fazla teste gerek yok dedi. Ayrıca kanımda hiç y kromozomuna rastlanmamış yani ikizlerin ikisinde kız

Geçmiş olsun canm insan üzülüyor gerçekten elinde olmadan...
Nasl bakmışlar o kana öyle y yokmuş die dediler...
Hayırlı olsun kesin kız mı şimdi

Hanımlar siz cinsiyet söyledikçe benide heyecan sardı şimdi size 2 farklı foto yükleyeceğim ikiside 7+2 günlük ilk foto videodan ekran görüntüsü çünkü orda taö ortada ama ultrason resmine göre de sola yakın ben işin içinden çıkamadım ,hadi buyrun tahmine not; karından

Geçmiş olsun canm insan üzülüyor gerçekten elinde olmadan...
Nasl bakmışlar o kana öyle y yokmuş die dediler...
Hayırlı olsun kesin kız mı şimdi

Çok çok geçmiş olsun canım , kızlar içinde çok sevindim Allah sağlıklı sihatli gelmelerini nasip etsin

solda canim bebis

Evet kan Amerika’ya gidiyor kromozomları inceleniyor cinsiyetide kesin öğreniyorsun. Ben de hem yaş olduğu hem de tüp bebek olduğu için böyle olmasını istedi doktor.
Anladm cnm hayırlı olsun kızların

Çok çok geçmiş olsun canım , kızlar içinde çok sevindim Allah sağlıklı sihatli gelmelerini nasip etsin
Bnm deil cnm hadess in

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…