2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Merhabalar ne güzel sayfamız 1000leri geçmiş. Bugün ikili test için gittik devlet hastanesine. Bulunduğumuz yerde devlette ikili test yapılmıyormuş özele gönderdi. Her iki doktorda ultrasonda baktı ense ölçümü devlette 1,2 özelde 0,8 çıktı ikisi de burun kemiği var bu iyi dedi. Bebişi görünce anladım benim geçmek bilmeyen bulantıların sebebini kıpır kıpır maşallah. Taklalar attı desem yeridir :) çok güzel bir hismiş onu öyle kıpır kıpır görünce içim bir hoş oldu. Allahım herkese yaşatsın inşallah bu anları. Kan sonuçları için beklemedeyiz inşallah güzel güzel sonuçları paylaşırız hep birlikte mutluluklarımız katlanarak artar :KK66:

maşallah :nazar: cinsiyet için tahminde bulunmadı mı ?

yorumlar için tşkler canlar....
yarın ip alıp bundan örmeyi düşünüyorum
Screenshot_20171222-170823.png
Canim bir de boyle versiyonu var daha az dikis oluyor digeri daha hos görünüyor ama bu daha basit bilgin olsun :) sectigin renkler de cok hos

Kızlar ikili testten çıktım ölçümler iyiymiş çok şükür kan sonuçlarını bekliycez 10 gün

erkekmiş kesin, 1 hafta büyük görünüyor yani 13+0 böyle olunca doğum tarihi 29 haziran görünüyor
Hayırlı olsun canım peki sen de teoriler tuttu mu acaba mesela ramzi yas teorisi falan

Hayırlı olsun canım peki sen de teoriler tuttu mu acaba mesela ramzi yas teorisi falan

Ramziyi anlayamadım canım 7.Hafta farklı yerde 8. Hafta farklı yerde yükleyeyim bilen yorumlasın
Çin takvimi de rus takvimi de tuttu
Doğum yılım gebe kalınan ay toplamından 9 çıkınca tek rakam o da tuttu
İlk zamanlar canım ekşi istedi maden suyuna limon sıkıp içtim hergün limonunu da yedim o tutmadı
Ama arkadaşım kafama tuz dökmüş ben burnumu ellemişim ilk o da tuttu

Eklentiler

• CFE5177F-7A04-4905-A1D8-9FAAB6EE799A.jpeg
    CFE5177F-7A04-4905-A1D8-9FAAB6EE799A.jpeg
    45,4 KB · Görüntüleme: 51
  • 56C17C00-3947-42EB-ACBA-276C7A9941E1.png
    56C17C00-3947-42EB-ACBA-276C7A9941E1.png
    158,1 KB · Görüntüleme: 55
Ramziyi anlayamadım canım 7.Hafta farklı yerde 8. Hafta farklı yerde yükleyeyim bilen yorumlasın
İlk zamanlar canım ekşi istedi maden suyuna limon sıkıp içtim hergün limonunu da yedim o tutmadı
Erkek bu bebek:))

İkiside karından mı canım

X