2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Hardal Sarısı mi
en yakın o sanırım

Kızlar ikili testten çıktım ölçümler iyiymiş çok şükür kan sonuçlarını bekliycez 10 gün

erkekmiş kesin, 1 hafta büyük görünüyor yani 13+0 böyle olunca doğum tarihi 29 haziran görünüyor

bizimki de 1 hafta önden gidiyor ve kıza benziyo dedi ama net olarak bir dahaki kontrolde söylerim dedi sanırım biz haziran annesi olucaz

Civciv sarısı bence

o çok açık bi sarı canım ya bu o kadar açık değil ki

kızlar ya bu resimdeki sarı gibi olan renk sizce hangi renk (saçma bir soru oldu ama)
Cicviv sarsı sanrm cnm

Kızlar ikili testten çıktım ölçümler iyiymiş çok şükür kan sonuçlarını bekliycez 10 gün

erkekmiş kesin, 1 hafta büyük görünüyor yani 13+0 böyle olunca doğum tarihi 29 haziran görünüyor
Gözün aydın cnm sevindim sonucun iyi olmasına :)
Kesin erkekmi yani nasl kesin dio erken deilmi

bizimki de 1 hafta önden gidiyor ve kıza benziyo dedi ama net olarak bir dahaki kontrolde söylerim dedi sanırım biz haziran annesi olucaz

Benim doğum günüm 1 temmuz aynı olsun istiyorum sanki :anne:

Kesin erkekmi yani nasl kesin dio erken deilmi[/QUOTE]

Teşekkür ederim canım darısı her bebişe ve annelerine
İki gün önce de net görünüyordu ama ikili testte daha net görünür demişti baya net pipi var

Eklentiler

• 8D22A9AE-B230-474D-875D-A2E4E1F9D911.jpeg
    8D22A9AE-B230-474D-875D-A2E4E1F9D911.jpeg
    47,7 KB · Görüntüleme: 69
Reçeteli bu fiyat dediler. Sağlık ocağından da alınıyor demişti buradaki arkadaşlar ama benim sağlık ocağım öyle bişey demedi hic
Anladım canım benim reçetesizdi. Doktor ek gıda olarak vitamin vermişti ama fiyatı çok yüksekti bunu önerdiler aynı diye bende inceledim o yüzden reçetesiz oldu

Kesin erkekmi yani nasl kesin dio erken deilmi

Teşekkür ederim canım darısı her bebişe ve annelerine
İki gün önce de net görünüyordu ama ikili testte daha net görünür demişti baya net pipi var[/QUOTE]

kız mı ? erkek mi ? kafam karıştı

Merhabalar ne güzel sayfamız 1000leri geçmiş. Bugün ikili test için gittik devlet hastanesine. Bulunduğumuz yerde devlette ikili test yapılmıyormuş özele gönderdi. Her iki doktorda ultrasonda baktı ense ölçümü devlette 1,2 özelde 0,8 çıktı ikisi de burun kemiği var bu iyi dedi. Bebişi görünce anladım benim geçmek bilmeyen bulantıların sebebini kıpır kıpır maşallah. Taklalar attı desem yeridir :) çok güzel bir hismiş onu öyle kıpır kıpır görünce içim bir hoş oldu. Allahım herkese yaşatsın inşallah bu anları. Kan sonuçları için beklemedeyiz inşallah güzel güzel sonuçları paylaşırız hep birlikte mutluluklarımız katlanarak artar :KK66:

X