2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

İyot destek veriyor canım evet dikkat etmek lazım stres tetikliyor maalesef bende yılbaşı sonrası tekrar gideceğim sana tavsiyem ilacını çok erken saatte al birde başka ilaç kullanıyorsan aradan 4-5 saat geçsin

bende bugün decavit aldım ama 15 tl verdim kandırıldım mı yoksa
Bu arada çatlaklar için kantoron yağı çok etkili canım arkadaşım çatladıktan sonra kullandıği halde izleri geçti denebilir
Reçeteli bu fiyat dediler. Sağlık ocağından da alınıyor demişti buradaki arkadaşlar ama benim sağlık ocağım öyle bişey demedi hic

NBL diye bı marka algea oil. Göbeğini de aldirdin mi? Sır agdayi göbegime sursem bebekte leke olmaz di mi ya öyle lekeler oluyo ya bebeklerde

Kizlar dogumdan sonra lazere gidersiniz tuyler biter takilmayin ben tum vücut 4 seans gittim %70 azaldi paket almistim 4 seans hakkim kaldi dogumdan sonra devam edecegim
Öyle yapıcam canım bende özellikle yüz için öncelik vericem iğneli yaptırıcam sen iğneli mi yaptırdın

Ben yüzde iğneleyicin bitirmiştim evlenmeden önce ama şu kadarcık zamanda yine çıkmaya başladı hamileliğimden beri
Bir yerde okudum hamilelikte tekrardan çıkıyormuş hormonlardan dolayı ben bıyık bölgesini normal lazer yaptırmıştım bitmişti şimdi aynı senin gibi tekrardan çıktı siyah siyah

Kizlar dogumdan sonra lazere gidersiniz tuyler biter takilmayin ben tum vücut 4 seans gittim %70 azaldi paket almistim 4 seans hakkim kaldi dogumdan sonra devam edecegim
Lazer tam siyah olmayan tüyleri görmez diyorlar bana ya her bölgeye yapmıyorlar. Eşimden saklaniyorum resmen gobegim bütün her yeri tüy oldu.

Benimki bugün hiç kıpraşma yapmadı sanırım bugün ya çok hareketli değildi yada ben hissetmedim gaz gibi hareket yapıyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…