2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Hindistan cevizi yağı kakao yağı bi de bebek yağı değiştirip değiştirip suruyorum
karışım yapıp sürmek daha faydalıymış aslında badem kakao susam ve kayısı yağı çok ta beğenen var.bebek yağının hiç yararı yok canım çok hafif o.bu karışımı hindistan cevizi yapı ve argan la destekleye bilirsin yani aralardada bunlardab sürersin çok memnun kalan var bende öle yapıcam

Yok canım badem yağıyla susam yağını tüylenme yapiyo diye duymuştum gebelik kaynaklı bende zaten ciddi tüylenme var gobegimde riske giremicem o konuda

bende bugün decavit aldım ama 15 tl verdim kandırıldım mı yoksa
Bu arada çatlaklar için kantoron yağı çok etkili canım arkadaşım çatladıktan sonra kullandıği halde izleri geçti denebilir

ayprensesii beni listeden çıkarır mısın? Bebeğimin kalbi durdu
Çok üzüldüm canım Allah sabır versin
12. Haftaya kadar kullandırıyorlar bir problem yoksa

Bu arada çatlaklar için kantoron yağı çok etkili canım arkadaşım çatladıktan sonra kullandıği halde izleri geçti denebilir
Aaaaaaa kantoron harika fikir Bio oille dönüşümlü kullanayım ben de . İyi aklıma getirdin teşekkürler

Yok canım badem yağıyla susam yağını tüylenme yapiyo diye duymuştum gebelik kaynaklı bende zaten ciddi tüylenme var gobegimde riske giremicem o konuda
Bende z.yağı kullanıyorum göbeğimin üstü kıllandı hemen geçen Ağdaya gittim kadın kılların güçlenmiş dedi belki Hindistan cevizi ile dönüşümlü kullanırım diğer yağlar katkılıdır saf değildir bana

Sağlık ocağına kayıt yaptir canım o zaman decaviti hep bedava verecekler sana ordan ne zaman bitse gidip isteyeceksin hep verecekler para verip de alma

Haşimoto değilde tiroidlerim az çalışıyor eutrox kullanıyorum 25 mg hafta sonu 50 mg alıcam 2 gün sonra yine 25 mg kullanacağım ayrıca iyot verdi doktorum
İyot nasıl birşey bilmiyorum. Ben 50 mg kullanıyordum 20 gündür. Yetmemiş 75 mg çıkardılar. 20 gün önce tam hasimato sınırında demişlerdi bugün başka bir testten sonra hasimato dedi doktor. İnşaallah düşer TSH larimiz en kısa zamanda.

Bitanem günde bir mm büyüdüğünü düşünürsek 42mm falan olacak bebek inşallah.. Allahım sağlıklı olsun da önemli degıl bır hafta sonra gitmek yaklaşık on gündür doktora gıtmıyorum aklım hep bebişte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…