2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

O cook cooook faydali bir ilac canim. Fitil olark kullanmani tavsiye ederim aksi sekilde ağızdan kullanirsan halsizlik uyku hali bas donmesi gbi yan etkileri oluyor. Fitil olark bi yan etkisi yok bebgi koruyor progestan. Dinlen bi sure is flan yapma ve uzan devamli ❤

Kızlar su gibi akıntısı olan varmı birde benim karnimin alt tarafı sol taraf agriyor acaba üşüttüm mu yardımcı olurmusunuz

kizlar kizkardesim hoyaca sormus metafizik sanirim
kizlardesimin dusukleri oluyor diye bakmasini söylemis
Hoca bende birsey olmadigini sadece kalbimde sikinti oldugunu onun giderilmesi gerektigini söylemis

ne dersiniz?
Dogru yanlis bilemem de ben inanirim bazi düşünceleri dogru cikiyor yengem surekli dusuk yapiyor bi hocaya gittiler diyet yazmis bileklik vermis demir .Takacaksin diyeti uygulayacaksin diye .Tabii bu kez de yumurta tembelligi ile mucadele ediyor onceden hep hamile kalip dusuruyordu simdi kalamiyor

Kızlarrr 1000.sayfa tebrikler
Ben de 1000 e ilk ben yazsam diyordum ki koltukta uyumusum sekerleme yaptim yarim saat neyse 2000 e insallah[/QUOTE]

İyi akşamlar kızlar bıkac gundur mide bulantısı gectı derken tekrar geldi birde okulda çocuklar hasta velilere defalarca söylüyorum hasta cocugu getirmeyin diye ama yok boğazım ağrıyor sabah yutkunamiyorum sirke ıle gargara yapıyorum iyi geliyor biraz bu arada bursa da bazı yerlerde aynı şekilde fiyatlar uçuyor resmen gecen hafta eltım benım doktorda dogum yaptı eşim kurumsal indirim yaptırdı 1250 lıra verdiler yılbaşında artar bakalım ne kadar olur sansıma ama ben tum sürecte yanındaydım çok iyi oldu hersey İnş darısı başımıza

Ben bugün yaptırmaya gitmistim hem ense kalınlığı hem tarama için ama ense kalinligini ölçmek için bebek en az 45mm olması gerekiyormuş benimki 44.07 mm di 10 gün sonra gel dedi
Hadı ya büyük ıhtımal benı de yollıcak o zaman. Çünkü bebek 11+2 olacak yanı boyu 45mm olmayabılır

ayy bende günde 7 8 bardak çay içerdim şimdi 1 yudum dahi içemiyorum.... en çok kahvaltıdaki çayı özledim ne zaman içebilicem acaba
Kahvaltı da ve akşam çaylarını bende şimdiden özledim ama ben iki oğlum var iki hamileliğimde de çay icemedim bunda da durum aynı çayı içim almıyor oysa çok severim.... Doğum sonrası bolca içerim artık kısmetse

Hadı ya büyük ıhtımal benı de yollıcak o zaman. Çünkü bebek 11+2 olacak yanı boyu 45mm olmayabılır
Ama her bebek aynı haftada aynı ölçüde olmaz ki canım belki benim bebek küçük kalmıştır çünkü internetten bakıyorum normalde bu haftada 60-70 mm olması lazım canım , hem olmasın varsın nolcak bir dahakine ölçerler yeterki sonuç iyi olsun üzülme sakın tek derdimiz bu olsun

Benimde sinüzitten dolayı zonklayıcı baş ağrım oldu. Doktorum günde 4 taneye kadar parol içebilirsin dedi.

Herkese iyi akşamlar

akşam bülteni gibi hemen mevzuya gireyim.

Bugün deli gibi gün boyu uyumuşum kullandığım progestan ilacı beni çok fena sersemletiyor ve uyutuyor. Bu ilacı daha ne kadar kullanacağız bilen var mı? Önümüzdeki hafta muayenem var ve ilaç da bitiyor, inşallah doktor da daha vermez uygun bulur şu anki durumu.

Canlar size bir şey sormak istiyorum yarın ikili test yaptırcam diyordum ya yarın ki özel hastane de rica minnet randevu aldık saat 4de birde pazartesiye devlette randevum vardı sizce hangisi daha iyidir ya da her ikisinde de yaptırıp olayı abartsam mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…