2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de gece uyanıyorum, hatta 9:30 gibi uyuyup, 1:30 gibi uyanıyorum ve 3-4 saat uyuyamıyorum bir daha. alnımda da çokça sivilce oldu ki normalde hiç olmaz. Normal sanırım bunlar.
Bende öyleyim şuan uyandım saat 08.00 kadar uyumam ondan sonra uyuyorum sanırım hepsi normal

kızlar selam.. kadın doğumcu harici doktora gdip de "sen hamilesin ben napabilirim" diye azarlandığınız oldu mu hiç.. geçen yoğun baş ağrılarım yüzünden nörolojiye gitmiştim kadın beni resmen azarladı. "sana ilaç veremem, tomografi çekemem, benden ne yapmamı bekliyorsun niye geldinvs." gibi şeyler söyledi. şimdi de bir cilt sorunu yaşadığım için cildiyeye gitmem gerek ama yine aynı muameleyi görürüm diye korkuyorum.. hamile olunca kadın doğum harici uzmana gidilmiyor mu yani ne saçma bir durum.

İyi geceler kızlar, yorumlarda gördüm bebeği 8-9 gün önde giden arkadaşlar da var kafama takıldı. 2 gün önce kontrolüm vardı bebeğim 3 gün önde gidiyordu, bi sonraki kontrolüm 3 ocakta 13+1 olacak günü ama yine önde gider mi test 13+6dan sonra yapılmıyormuş ne yapmalıyım sizce önde giderde günü kaçırırsam diye korkuyorum
Benimki en başından beri bu kadar onde gidiyor canım yani 7 idi 10 a çıktı. Bir de geçen hafta doktor bana sata göre 12+0 ol öyle test yapayım demişti ama her doktor farklı heralde kimi sati baz alıyor kimi bebeği.

20 gündür miniğimi görmüyorum daha 10 gün var gitmeme meraktan öldüm ne kadar büyümüştür die netten bakıp duruyorum.bir diyorum devlete gidim bir baktırıyım bir de diyorum nakineleri eski saçma sapan şeyler söylerler kendimi boşa üzmeyim diyorum napıcamı şaşırdım bende.. belirtilerimde çok dalgalanma var daha hiç kusmadım bulantı çoğalıp azalıo falan çok ilginç yemiyorum ama kilo alıyorum buda ilginç. Ama eşimle anlaştık doğumdan sonra fitness a gitcem o bebişe bakıcak yanımda bende kilolarımı vericem Allah nasip ederse o günleri görürüz İnşallah :anneadayı::KK200::emir_bebek:

Sen ne guzel kilo almissin ben 56 kiloydum
54 bucuk olmusum

bencede çok takılmayın kızlar çünkü bu testler bi ihtimal Allah ım sağlık sıhhat versin dua edin sadece panik evham bi işe yaramaz.kemal hükmen benim dr um kendisi gerçekten çok sağlam bi dr.rahmimde kist de vardı ben her defasında kist bişi yaparmı diorum progestanı kullan bişi olmaz biz şuan bebeğe odaklandık onu düşünme dio:KK49: sorun içiniz rahatlasın cidden paniğiniz gider ben bile aramıyorum sorular kısmından yazıyorum:KK70:
kesinlikle cok sanslisin ksske bnde orda olsam adam harika cok sabirli hersoruya yanit verio hangi ilde ucreti ne kadar :)

kızlar selam.. kadın doğumcu harici doktora gdip de "sen hamilesin ben napabilirim" diye azarlandığınız oldu mu hiç.. geçen yoğun baş ağrılarım yüzünden nörolojiye gitmiştim kadın beni resmen azarladı. "sana ilaç veremem, tomografi çekemem, benden ne yapmamı bekliyorsun niye geldinvs." gibi şeyler söyledi. şimdi de bir cilt sorunu yaşadığım için cildiyeye gitmem gerek ama yine aynı muameleyi görürüm diye korkuyorum.. hamile olunca kadın doğum harici uzmana gidilmiyor mu yani ne saçma bir durum.

Denemekte fayfa var canim.
Benimde midem bulaniyo diye acile gittim sana serum veremem kadin doguma git dedi.
Oyaa gebelik suphem varken gittigimde gebelere uygun olani vermişti

Evet benimkide boyuna takıldı baya, sonra her şey normal görünüyo dedi kaldırdı. Enseyi ne ara ölçtü hatırlamıyorum:KK43:

tatlım sakin ol , bu kadar önemli bir konuda doktor atlama yapmış olamaz,herşey yolundadır sen içini ferah tut lütfen :KK36::KK36::KK36::KK36:

bendede haftaya karar veremediler resmen adete gore 12+4
doktor ultrsnuna gore 11+4
asagidaki detayli ultrasona gore 12+1 ordasi 11+6 olsun dedi. adet tarihini 28 eylul diyelim dedi :) kafalari karisti haftamiz yok

Evet benimkide boyuna takıldı baya, sonra her şey normal görünüyo dedi kaldırdı. Enseyi ne ara ölçtü hatırlamıyorum:KK43:

tatlım sakin ol , bu kadar önemli bir konuda doktor atlama yapmış olamaz,herşey yolundadır sen içini ferah tut lütfen :KK36::KK36::KK36::KK36:

hepimiz korkuyoruz , aslında çok araştıryoruz herşey elimizin altında görüyor okuyoruz ondan korkuyoruz,sadece doktorun söylediğine tabi olsak daha iyi olucak sanki :110: ama biz meraklı anneler duramıyoruz :halay:

kızlar nescafe içiyomusunuz ?

şu 3ü 1 arada olanlardan içsem nolur ki

ben nadir olarak içiyorum en son dün içtim çok uykuluydum açılsın diye ama iyimi yaptım bilmiyorum, sağlık ocağındaki ebe haftada 1-2 kere kahve içebilirsin demişti ama bu nescafeyide kapsarmı bilemedim :)

X