2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bakım ürünlerinin bir zarar vereceğini sanmıyorum canım ben de önceden kullandığım her türlü peeling her türlü bakım ürünlerini kullanıyorum bir tek makyajdan igreniyorum bulantidan dolayı kaç haftadır makyaj yapmıyorum sadece güneş kremi kullanıyorum dışarı çıktığımda ama oje kullanmıyorum daha doğrusu ilk cocuguma hamileyken bıraktım öğün bugündür kullanmadım hiç yani asetonu hiç bilmiyorum canım ama uçucu bir şey olduğu için hemen uçar da zarar etmez diye mantıken düşünüyorum ama emin değilim

Ojeyi bende çok seviyorum ama ilk 12 hafta sürmeme kararı aldım daha sonra sürersemde birkaç marka var kimyasal ve paraben içermeyen sally hansen ve nyx gibi onlardan almayı düşünüyorum. Eşimde çok pimpirik bu konuda makyaj dahi yaptırmıyor. Sadece doktora giderken sanki bebek de beni görecekmiş gibi hafif bir makyaj yapıyorum. aseton normal zamanlarda bile çok tehlikeli deniliyor ben asetonsuz oje çıkarıcı kullanıyordum daha önceleri de.

Tecrübe ile sabittir nette de okudum ayva gerçekten mideyi rahatlatıyor ve bulamtiyi kesiyor deneyin
Aynen öyle bulantının yoğun olduğu dönemde bi oturuşta bi ayva yiyiyorum normal bi ayvada da deveci armutu büyüklüğünde evet kesiyo ama bi saat geçmeden yine başlıyor belki normal bulantısı olanlara için geçerli olabilir

Asetonsuz oje çıkarıcı nasıl oluyor :) Cidden bilmiyorum. Marka söyleyebilirsen hemen alıcam:) Zaten 2 kere oje sürücem. Bir fotoğrafçıda, bir de oğlumun doğum gününde. sonra sürmesem de olur.

Kızlar yarına randevum var bakalım ne diyecek 2 hafta önce kesen çok büyümüş yatman lazım hep demişti 1 hafta çok agrilarim oldu son günlerde iyiydim agrilarim geçmişti ama dünden beri geri geldi acaba heyecan mı yaptım , iyi bir şey der mi dr çok korkuyorum

Rami teoris tuttu u sen de yani kesede bebek neredeydi

merhaba almasy
benim TSH 3,5 civarıydı risk yok ilaç başlamayalım dedi doktorum ama içim hiç rahat degil. Nette okudum 2 ve üzerinde ilaç başlayanlar var. senin tsh kaç acaba

Kzar 11 haftayi bugun itibariyle doldurdum ve hala kusuyorum inanin cok zor az once evde tekim salondan lavaboya yetisemedim orta yere kustum temizlemek iskence gibiydi zaten bu ne zaman biticek doktorada 2 hafta sonra randevum var cok zorlaniyorm artk

12 haftada azalır diyorlar umarım geçiyordur seninki. Bi de duyduğuma göre bebek kızsa bulantı daha fazla oluyormuş. Senin cinsiyet belli mi

Asetonsuz oje çıkarıcı nasıl oluyor :) Cidden bilmiyorum. Marka söyleyebilirsen hemen alıcam:) Zaten 2 kere oje sürücem. Bir fotoğrafçıda, bir de oğlumun doğum gününde. sonra sürmesem de olur.
Aseton zaten normalde de kullanmamak gerekiyor. Watson yada gratis'e gidersen orada sana yardımcı olurlar bir sürü çeşit marka var asetonsuz oje çıkarıcı için. Oje içinde ben de 12 haftam dolsun diye bekliyorum. Ondan sonra temiz içerikli ojeleri sürerim.

Ayağına sürülen krem içinde bir seferden bir şey olmaz bence yani o kadar da hassas değiller bence :) Ama ben her gün sürdüğüm kremlerimi değiştirdim. Anti -age krem yerine temiz içerikli ürünler aldım. Makyajda da kaliteli ürünleri kullanmakta bence bir sakınca yok ama gene de hafif yapıp geçiştiriyorum.

12 haftada azalır diyorlar umarım geçiyordur seninki. Bi de duyduğuma göre bebek kızsa bulantı daha fazla oluyormuş. Senin cinsiyet belli mi

Yok canım belli değil. Sağlıklı olsunlar da cinsiyet hiç mühim değil. İnşallah geçiyordur kilo kaybından sonra yeni yeni hamile kaldığım kiloya geliyorum.

Çok teşekkür ederim tavsiyelerin için.

Ben Rossman dan almıştım ısana markası. Kokusu biraz ağır gelmişti bana ama güzel çıkarıyor. Watsons ında kendi ürünü var diye biliyorum ona da bakabilirsin. Birkaç kereden bir şey olmaz heralde

Kızlar çok dert etmeyin benim doktorum saçını boyatmak istersen boyatabilirsin dedi. Bir kremin çok etkileyeceğini sanmıyorum

, kızlar bugün Doktora kontrole gittim özel bir hastanedeydi bir arkadaşım tavsiye etmişti ama kadın muayene açacakmış O yüzden ilk ve son gidişim olduğu muayene ücreti 80 lira eğer muayenehanesine Gidersem 200 lira eşimi o kadar zorlamak istemiyorum 80 lira bile bana çok geliyor bebeğimizin kalbini ilk defa dinleme fırsatımız oldu daha önceden kalp atışı olduğunu biliyordum ama dinlememiş tik Doktor Bebeğimin beyni elleri ayakları oluştuğunu söyledi ve çok hareketli olduğunu gösterdi sürekli hareket ediyor diye çok değişik bir duyguydu ya ben de sizinle paylaşmak istedim geçen haftaya göre bu hafta mide bulantılarım daha kötü ne yesem çıkarıyorum sürekli midem bulanıyor Dr Sağlık ocağına gidip testi yaptırmama söyledi bunu bana kimse söylememişti. Biz ikili test de yaptık Bu arada boyu uygun olduğu için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…