2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ben seni anlıyorum iş yerinde çok kötü oluyorum ama şu an evde iyiyim bende pazartesi işe başlayacağım şimdi gripten dolayı rapor istedim ama bir daha istemeye yüzüm yok. Etrafımda benim gibi kötü hamilelik geçiren kimse yok çok nazlı diyecekler diye çekiniyorum.
İnşallah ikili testin temiz çıkar canım güzel haberlerini bekliyoruz.

gunaydin kizlar bnmde bulantim yok derken 2 gundur sabahlari felaket bulanti oluyo ilac icmek istemiyodum ama 2 gundur iciyorum bnmkide sonradan basladi bunada sukur

Slm kızlar nasılsınız...
Dr dan geldim çok şükür herşey yolunda hareketli...
Norml günüm 10+2 ama bebeğim 10+4 olmuş çok önemli deil dedi :)
henüz kemik yapısı oluşmamış ama herşey yolunda dedi dr.
3hafta sonra ikili test için gel dedi...8 ocak için randevu aldm.
Tahmini doğum temmuzun ilk haftası olur dedi..
Yavurmu hareketli görünce haycanlandım...
Rabbim isteyen herkeze nasip etsin bu günleri...❤

Son düzenleme:
Günaydın kızlarrrrr

Bugün doktora gittim... kağıtta 12+3 yazıyo sanırım 1 hafta önden gidiyoruz... ikili test için kan verdim 10 gün sonra alıcam.. ense kalınlığı gayet güzel dedi doktor 1,6 mm çıktı çok şükür...

ve sanırım iki prensten sonra bir prensesim gelicek tam emin olamamakla birlikte kıza benziyor dedi bir dahaki ay netleşir dedi hakkımızda hayırlısı olsun ama aldığım en güzel haber sanırım

ben de iş yeri ile çok zorlanıyorum..özellikle de migrenimin azdığı korkunç başağrısı çektiğim ve ilaç alamadığım zamanlarda.. normalde doktorumdan çok memnunum ama bireysel muayane olduğu için rapor alamıyorum ondan ihtiyacım olduğunda. sanırım hastane bağlantılı 2. bir kadın doğumcu daha bulmam gerek sırf rapor alabilmek için. sırf rapor için başka doktora da gitmek istemiyorum. sizce ne yapmalıyım?

Benide 8inde ikili test için çağırdı. Güzel haberlerle döneriz inşallah. Benimki biraz geriden geliyor ama doktor 10 günü geçmezse sıkıntı yok dedi. Yine de rahatlayamadım

Benide 8inde ikili test için çağırdı. Güzel haberlerle döneriz inşallah. Benimki biraz geriden geliyor ama doktor 10 günü geçmezse sıkıntı yok dedi. Yine de rahatlayamadım
Geç döllenmedir geç yumurtlamadır cnm endişelenme..
İnşallah güzel haberlerle geliriz 8ocakta

Eğer kısa süreli rapor alacaksan aile hekimine de gidebilirsin canım. 5 güne kadar rahatlıkla verebilirler. Aslında sınırları 10 gün ama ona çoğu cesaret edemiyor. Eğer uzun süreli alacaksan da o zaman bence özelde bir başka doktora daha gitmen lazım ama ona da sirf rapor alacağın günlerde gidersen sıkıntı çıkarabilir.

3 Hafta sonra olduğunda 13.haftayı geçmiş olmuyormu canım? Kafam karıştı ?

oooo maşallah maşallah Allah gönlüne göre versin canım sende kız düşünüyordun galiba

Çok ama çoook sevindim inşallah darısı bedef ile bana =))

Amiiin canım kızlar temiz hava şakın bulantı geldiğinde dışarı çıkın temiz hava iyi geliyor

Meyve ve yoğurt bence canım meyvelere tuz dökmeyi dene ama çok abartma tuzu

kızlar mehaba

benimde dünden beri sağ göğsümde inanılmaz bir ağrı var . belirli aralıklarla dayanılmaz bir sancı giriyor resmen

böyle bir durum yaşayan var mı

Allah hayırlı evlat eylesin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…