2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

gerçekten çok yanlış bir uslup , belki onlar için özel bir an olmayabilir ama biz anneler için çok özel anlar bunlar,böyle kötü anılar bırakmamalılar..

böyle dengesizlerde var işte ya sinir bozucular

Ne kadar haddini bilmez insanlar var. Baktırmak zorunda değil belki ama bu şekilde konuşamaz yani. Sağlık için iyi değil vs vs der kapatırsın... hoş sanki ellerine yapışacak... devlet hastanesi dediği zaman biri tüylerim diken diken oluyor.

Ben bir devlet bir özele giden arkadaşları anlıyorum ama kendinizi boşuna yıpratıyorsunuz. Zaten devlete gidiyorsanız yapacak bir şey Yok. Ama hem özel hem devlete gitmek yerine özel deki doktorunuza gidip çok merak ettik bir baksak deseniz Eminim sizi kırmaz. Boşuna da asabınız bozulmamış olur.

Gözünaydın canım maşallah

Ço geçmiş olsun, inşallah en kısa zamanda tamamen sağlığına kavuşursun. Allah herşeyi gönlüne göre versin...
Sagol canim
InsaAsallah
henuz kucuk canim ne desek yniltir 12+ olmasi lazim

Geçmiş olsun canım bol bol c vitaminli meyve ye sıcak tut kendini için ferah olsun birşeycik olmaz

Hapsirirken dizlerini karnina dogru cek daha az kasilma olur gecmis olsun

Masallah daim olsun kalp atislari minigin

Oyy maşallah ya gözünaydin cnm
Afilim92 teşekkürler canım, metroda otobüste aniden hapşırınca kötü oluyor, evde daha rahat tabi.
Canim cok geçmiş olsun evde dinlenmek eminim iyi gelecektir

Kesinlikle katiliyorum evime cok yakin devlet maaleeef . Ozelde baska ilcede ama ozele devam etmeyi dusunuyorum. Ki ne saçmammdir cidden devletin ultrasonu harika ozelde ben bebegi secemiyorum doktora bravo :) imkanlar kisitli olunca hadsizlere bazen cok fazla müsamaha gosteriyoruz maalesef.

Tahlil yapalım mı diyor mesela ben devlette yaptırdım diyorum ha süper yanındaysa bende bakim diyor ya da kendisi burda bu tahliller atıyorum 200tl tutar devlette mi yaptırırsın burda mı diye soruyor benim özeldeki doktor.

Ben gebelik öncesi hem devlte ara sira da özele gidiyordum. Özel olan daha uzak oldugundan size devamli gelemiyorum diyordun. Ve devlte gittigmi de normal olarak soyledim. Dr cok anlayisli karsiladi. Gebelikten sonra özele devam ettim devlte ilk etapta gitmistim. Cok zorda kaldgm zamn devltr gidicem.

Bende kızımda hem özel muayene hem devlete gittim doktorum sert görünen ama işinin ehli bır insandı doğumda da devlette yaptım tesadüf kendi doktorum denk geldi o gun nöbetçiymiş gercekten tum süreç sıkıntısız gectı herkese denk gelmiyor böylesi maalesef Rabbim vicdanlı insanlarla karşılaştırsın herkesi

Aaa terbiyesizzz.. Devlette anlayişlı biirini bulmak cok güç. Ama özeller parasini alsa da adam gbi ilgileniyorlar. Devletteki dr para aliyor ama bizden degl. Fark bu. Ama para alsalar da sanki hayir yapiyorlar gbi davraniyorlar

Gözünaydın canım maşallah

Sagol canim
InsaAsallah
henuz kucuk canim ne desek yniltir 12+ olmasi lazim

Hapsirirken dizlerini karnina dogru cek daha az kasilma olur gecmis olsun

Masallah daim olsun kalp atislari minigin

Oyy maşallah ya gözünaydin cnm

Canim cok geçmiş olsun evde dinlenmek eminim iyi gelecektir
Hepinize teşekkür ederim kızlar BeyazOrkidem senden ayrı bir cinsiyet tahmini bekliyorum zaten tam 12 de ikili test icin gittigmde tekrar atarim

Yaşadığım şehirde özeldeki doktorumdan randevu almak işkence ya sabah erkenden gidip randevu alıp öğleden sonraya kadar beklemelisin ya da arayıp tam bir ay sonrasına randevu veriyorlar. Benim zor zamanımda yani kanamam olduğunda vs özelde acilde hiç bir doktor ultrason yoktu ama devlette 24 saat doktor vardı ve kalp atışına kadar dinlettiler sırf ağlıyorum huzursuzum diye ve teselli ettiler o yüzden devleti her konuda tercih ediyorum özelede eşimle birlikte girip onunda görmesi için gidiyorum canım (yaşadığım şehir için geçerli)

Alicaksin o ultrasonu adamın kafasına geciriceksin terbiyesiz ukala

Benim doktorum genelde testleri devlette yaptır burda boşuna para verme diyor bana eminim bütün hastalarına diyordur aynı seyi

Kızlar ben geçen hafta epey kötü oldum grip gibi nezle gibi bişey sambucol kara mürver özütü suda eriyen tablet birde geçen bi arkadaş yazmıştı cistus antivirüs pastili içebilirsiniz. Sambucol günde bir adet alınıyor, bana çok faydası oldu epey toparladım aklınızda olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…