2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Erkeğe benzettim canım

9 hafta bitmiş 10 dan gün alıyorsun canım atıyorum ben 11+3 üm yani 11 hafta 3 günlük bebişim

Kızlar üniversite hastanesine geldim bugün kontrolüm vardı yine beni bi korku sardı usgye girdim iki doktor vardı birbirleriyle konuşuyorlardı bana bakan doktor yanındakine dedi ki bak şu benim hoşuma gitmiyor bi çağlayan bey baksın buna dedi bi sıkıntı mı var dedim sıkıntı değilde benim hoşuma gitmeyen birşey var dedi bi doktor daha bakıcak dedi o doktoru beklerken öğle arasına girdik öğleden sonraya kaldı dua edin bana kızlar skar gebeliği şüphem vardı ilk gittiğimde ikinci kontrol de iyiye Gidiyor dediler bugünde yine bişey gördüler sezeryan dikiş yerimde incelme görmüş doktor inşallah yanlış görmüştür yoksa bebeğimi alıcaklar dua edin sorun çıkmasın çok korkuyorum büyümüştü müniğim

Canım benim Allahım inşallah kötü birşey yoktur dua ediyorum

Biraz ayrıntılı bakıyorlardır belki üniversite olduğu için olabilir, inşallah yolunda gider herşey. Allah sana bağışlasın yavrunu.

Günaydın kızlar bugün kontrolümüz vardı. Bebeğim 10+4 olması gerekirken 11 haftalık çıktı. Bebek 3 gün önden gidiyor falan dedi ama normal mi bu durum böyle bişey yaşayan var mı aranızda
Benimse aynı canım erken döllenmiş sesi doktor 5+4 bizim 6 hafta çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…