2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

vucut isisi artarsa bebeye zarari var tabiki tavsiye etmiyorum internetten bir,arastir bence bende sirtimi beteye koydum iyi degilmis

kızlae merhaba nasılsınız iyiysiniz İnşallah Rabbim yavrularımıza bizlere sağlık sıhhat versin şikayetler aşırı bulantı koku hassasiyeti şişkinlik hepsi var ama takmıyorum geçicek çünkü sizde takmayın iice kötü olmamak için ben bunaaa bayıldımmmmm yaaaaaa

Eklentiler

• Screenshot_20171219-001018.png
    191,1 KB · Görüntüleme: 53
Ayni dertten bende muzdaripim :/ esime masaj yaptiriyorum surekli karnima bebek gibi yani o zaman rahatliyorum :)

Evet cok tatli bi de bu tarz sepet gibi olanlar var onlarda hosuma gidiyor bisey sorcam kac aylik olana kadar kullaniliyot bu tarz besikler ?

Ayni dertten bende muzdaripim :/ esime masaj yaptiriyorum surekli karnima bebek gibi yani o zaman rahatliyorum :)
Allah düşmanıma vermesin böyle sancı ayaklarımı üşütüyorum desem o da yok vücut kendi yapıyor demek bir çare bulursam rahatlatacak sana da yazarım

Evet cok tatli bi de bu tarz sepet gibi olanlar var onlarda hosuma gidiyor bisey sorcam kac aylik olana kadar kullaniliyot bu tarz besikler ?
6 7 ay diye biliyorum canım bende ilk kez kullanıcam Rabbim nasip ederse :)

Canım bende en son gittiğimde sıkışık gittim ama doktorum net görünmüyor dedi sıkışık olunca..idrarını yap öyle muayne ediyim dedi.
Vajinal Degil dimi:) Bana 2 hafta önce Dedi,sıkışık ve aç karnına gel Dedi neden bilmem.9. Haftada ne oluyor ki

Ço geçmiş olsun, inşallah en kısa zamanda tamamen sağlığına kavuşursun. Allah herşeyi gönlüne göre versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…