2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ven kendimi sürekli adet olacakmış gibi hissediyorum tuvalete git gel bi hal oldum bidw bel ağrısı var

Kızlar birde nasıl besleniyorsunuz ben bulantı yüzünden kuru ekmek yiyorum
Bende aynı valla sabah peynir ekmek öğlen yine ekmek arası akşam ya fırında patates yada yoğurtlu makarna yiyorum çünkü bunlardan başka birşey içim almıyor. gündüz elma ve mandalina yiyebiliyorum. Bulantılar geçene kadar bu şekilde devam ederim herhalde.

Kizlar dr tavsiyesi haftada iki kez somon hergun 1 avuc ceviz her sabah 1 iyi pismis yumurta. 5-6 haftalarda da pancar ve muz tavsiye etti. Elimden geldigince uymaya calisiyorum

Kızlarr İstanbul Avrupa da olan var mıııı???doktor ve hastane araştırıyorum bilgisi olan yazabilir mi??medicana düzgün korkmaz,doğan Hastanesi Serdar kayın ve Nisa Hastanesi var aklımda. Şuan düzgün beye gidiyorum. Ama Serdar beyi de çok duydum. Medicana da normal Doğum 3500,1gece yatış dahil. Sezeryan 4200,2 gece yatış dediler. ??

Kizlar dr tavsiyesi haftada iki kez somon hergun 1 avuc ceviz her sabah 1 iyi pismis yumurta. 5-6 haftalarda da pancar ve muz tavsiye etti. Elimden geldigince uymaya calisiyorum
Cnm bn her sabah 3 ceviz ve 3 hurma yiyorum arada muz
Bulgur baklagiller vs
Folik asit gelatin oldugunicin almiyotum dogal yolla almaya calisiyorum

Kızlar ben bugün iş için üniversite hastanesine gittim, gitmişken kadın doğuma da bi gideyim dedim tabi :) ilk kayıt yapanların gittiği doktorda ultrasonda kese ve bebeği gördük, kalp atışı duyabilirmiyiz dedim, bu ultrason aletinde kalp atışı duyulmuyo dedi, peki kalp atışı var mı dedim, var tabiki bebek var dedi.

Bu ne demek şimdi? Koskoca üniversite hastanesindeki kadın doğum doktoru genç de olsa kalp varsa bebek var mantığı kurmaz herhalde dimi? Ama kalp atışını nerde gördü ki, ekran normal ultrason ekranıydı? Poff anlamadım yaa

Keseyi gördünmü cnm gözün aydın

Selam kızlar bugün dayanamadım yine beta hcg yaptırdım meraktan
2 gün önce 290 dı değerim bugün 525.94 cıktı artışı normal mi 2 katı olur diyorlar ya hep kafama takıldı

Bende mandalina ve ananas yiyorum nar bile yiyemiyorum birde sarı leblebi tavsiye ederim

Kesenin içinde ufak bir hareket oluyor kalp atış sesini dinletmese de oradan anlaşılıyor. Göz kırpma hareketi gibi bir şey. Onu görmüştür. Hayırlı olsun.

Panikleme canım nette zaten bilgi çöpü insanların kafasını karıştırıyor sakin ol ptesi kendine doktoruna çık

Resim yokmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…